Кільчицька: всі чоловіки - однакові

23 листопада 2010, 12:27
Колишня заступниця Леоніда Черновецького Ірена Кільчицька нині багато часу присвячує своїм дітям і... домогосподарству. Щоправда, після пологового Ірена лише три ночі провела разом зі своїм сином. Натомість старшій доньці Кільчицька догодила - подарувавши домашнього улюбленця.

Окрім того, №50 у рейтингу найвпливовіших жінок України заявила, що у гетеросексуальну любов вона не вірить, а всі чоловіки в цілому однакові.

"Любов - це внутрішній стан душі. Взагалі, любов - це великий міф! А я не вірю в казки... Я вірю у любов до дітей, до рідних і до Батьківщини. А любові між чоловіком і жінкою не може бути", - заявила у коментарі "Бліку" Кільчицька.

Ясна річ, і кохання з першого погляду таким чином Ірена вважає вигадками.

"Я не вірю в любов ні з першого погляду, ні з другого, ні з третього. Я вважаю, що любов - це такий ж процес, як і влаштування на роботу або вибір одягу в магазині", - хилить свою лінію Ірена в інтернет-конференції на "ЛігаБізнесІнформ".


"Любові між чоловіком і жінкою не може бути"

"І в принципі життя це доводить не лише на прикладі класичних творів, але й історії кохання відомих політиків, акторів і наших з вами сусідів. Тому я вірю у чіткий розрахунок в усьому - у коханні в тому числі", - резюмує Кільчицька.

Нагадаємо, Ірена Реонольдівна вже двічі народжувала - від різних чоловіків. До слова, представників "сильної статі" екс-заступниця Черновецького гребе під одну гребінку.

"Я вам скажу, що усі чоловіки однакові. В основному. Вони хочуть гарну доглянуту дружину, практично не брати на себе жодної відповідальності, щоб діти були чисті, не сопливі і не гомоніли, коли йде футбольний матч. Щоб жінки або самі заробляли гроші, або менше просили у них, і т.д., і т.д.", - каже вона.

"...Розуміючи, що ідеальних чоловіків немає, для мене досить, щоб один чоловік володів хоча б трьома якостями: щоб він був розумний, шляхетний і вмів заробляти гроші. З усім іншим я буду миритися", - запевняє норовлива жінка.

"Усі чоловіки однакові"

І хоч у любові між чоловіками й жінками Кільчицька зневірилась, у любов до вегетаріанства вона все ще вірить.

"Найбільше я люблю вегетаріанську кухню. Якщо я не їм достатню кількість зелені, салатів, я не вважаю, що я здійснила прийом їжі", - зізнається вона.

У Києві, як зазначає Ірена, є багато ресторанів, у яких їй подобається бувати:

"...Причому вони абсолютно різної цінової категорії. Але найбільше я люблю їсти вдома, коли я сама собі готую салати".

Нагадаємо, в інтерв‘ю, що було опубліковано на ТаблоID, Ірена радила заправляти салати солодкуватим йогуртом.

Найбільше Ірена любить поїсти вдома

До речі, як каже сама Кільчицька, вона "стала домогосподаркою і вирощує вазони". А вже майже тиждень вдома у фарбованої брюнетки бігає собака.

"Уже чотири дні у нас живе йоркширський тер'єр Б‘янка, тому що собачку вже півроку постійно просила моя дочка Моніка. Оскільки дочці ще немає 4 років, я думала, вона несерйозно ставиться до цього свого прохання. Але я не шкодую, що у нас з'явилася тварина і мене дуже тішить, як до цієї собачки ставляться мої діти", - ділиться бізнесвумен.

Нагадаємо, у Кільчицької підростає дочка Моніка, якій три з копійками роки, і дворічний син Марк.

До слова, Ірена зізналася про один шокуючий для рядових матерів факт. За два роки після пологового вона жодного разу не спала поруч зі своїм сином. Та все змінилося зовсім нещодавно і дуже ненадовго.

Нещодавно Кільчицька взяла собі собачку

"Приміром, останні три ночі я провела зі своїм сином. У нас занедужала нянька, і з часів перебування з ним у пологовому будинку я з ним жодного разу не спала. З Монікою я ночую інколи, а з Марком я вперше з його віку до 7 днів з ним ночувала три ночі, і дізналася багато нового і цікавого", - зізнається матуся Кільчицька.

"По-перше, він весь час просить пити, по-друге, уночі він весь час розмовляє, вимагає іграшки і навіть включити мультфільм. І це він все робить напівсплячий. Дві ночі для мене були чистим жахом, але на третю я дуже добре підготувалася. Я налила у 10 пляшечок по 10 грамів води, щоб він багато не пив, під подушку поклала купу іграшок і видавала по одній", - розповідає Кільчицька про свій "материнський подвиг".

Причому, скидається на те, що Ірена Реонольдівна і справді вважає, що зробила неабиякий вчинок, що три ночі поспала поруч з рідним малим сином.

"Я свою спритність, дві вищі освіти використовувала проти свого дворічного Марка, і до ранку, можна сказати, ми вийшли на 0:0. І коли прийшла нянька, я дуже раділа, що мені вдалося частково обдурити сина і трохи поспати. І, незважаючи на фізичну втому, морально я задоволена", - запевняє вона.

Вперше за два роки Ірені довелося провести три ночі з сином

Втім, попри те, що виховання своїх малюків Ірена Реонольдівна здебільшого перекладає на няньок, про дітей вона думає і перед загрозою в‘язниці. Так, відповідаючи на питання, чи готова вона до в'язниці, Кільчицька каже:

"І я ні від чого не зарікаюся... Але, з іншого боку, знаючи, що у мене двоє маленьких дітей, я робила, роблю і збираюся робити все так, щоб не спостерігати з в'язниці за тим, як вони ростуть".

Фото "Медіаняні", "Дусі", "Топлайфа", "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів