Кільчицька: Я вдарила його металевою лопаткою по носу

Четвер, 4 листопада 2010, 15:21
Любителька шиканути своїм зовнішнім виглядом, Ірена Кільчицька не приховує - вона собі подобається. Віднедавна заміжня жінка, Ірена вважає, що "майже довела себе до досконалості, у якій була до народження своїх двох дітей".

Про себе кохану, пластичні операції, жіночу дружбу, помсту, кухню і рецепти від депресій Кільчицька повідала в інтерв'ю сайту "Українська правда. КИЇВ".

- Ірено, хто формує ваш стиль?

- Формую свій стиль винятково я. У мене дуже гарний смак, і я можу ще дати рекомендації, якщо мене спитають.

- Ви ніколи не зверталися до стилістів?

- Ніколи і ніколи не буду цього робити. Як би мене не запевняли, що мені треба щось змінити або якийсь одяг купити. Навіть подруги. Я кажу, що мені подобається ця річ, але вона не моя - я у ній почуваюся некомфортно і я її ніколи не одягну. Я повинна почуватися внутрішньо комфортно.

Доки Кільчицька розповідала про свій чудовий смак, вона час від часу терзала у руках свій IPad
Ірена у "дешевках" не ходить. Цього разу на ній був чорний жакет Balmain із золотими ґудзиками

-  Ви казали, що є речі, які вам не личать. Що саме ви б ніколи не одягли?

- Зараз я конкретно сказати не можу, я маю бачити. Я тварин люблю, але шубу одягну. Мені дуже гарно у головних уборах, але я їх не люблю. І є багато фотографій, де я в головних уборах. Тобто, я мінімально ходжу з головними уборами і лише з огляду на зовнішній антураж.

- Ви любите дивитися на себе у дзеркало?

- Мені дуже подобається моє відображення в дзеркалі. Я все роблю для того, щоб воно мені дуже подобалося.

Коли я з'являюся в ефірах, мене всі питають: "Хто у тебе візажист? У тебе ідеальний макіяж!". Ви не розумієте, що я цей макіяж накладаю за п'ять хвилин на ходу, навіть за кермом машини.

Кільчицька: "Мені дуже подобається моє відображення у дзеркалі" 

- Ви порушуєте правила дорожнього руху?

- Для мене не існує жодних правил. Якщо є можливість порушити якесь правило на свою користь, не завдаючи небезпеки іншим, я обов'язково це зроблю. Я не відношуся до педантичних німців або до ще якихось законослухняних громадян.

- Скільки грошей ви вкладаєте у те, щоб подобатися собі у дзеркалі?

- Коли я буду писати декларацію витрат, я вам окремим рядком це пропишу і відправлю електронною поштою.

- Як ви ставитеся до пластичної хірургії?

- До пластичних операцій я ставлюся дуже добре. Якщо вона необхідна, то її потрібно і можна робити. Питати сьогодні про ставлення до пластичних операцій - це однаково, що питати: "А як ви ставитеся до того, щоб упорядкувати зуби?". Зуби людини з‘їдаються, жовтіють, чорніють, випадають і т.д. Коли жінка народжує, кальцій вимивається з організму. І якщо ви будете ходити з чорним беззубим ротом...

Якщо є необхідність за сьогоднішніх технологій, можливостей, коли можна і за дорого, і за недорого зробити пластичну операцію, чому б її не зробити?

- Ви могли б кардинально змінитися? Наприклад, стати блондинкою?

- Кардинально я б ніколи не змінила колір волосся. Я ж у дитинстві була блондинкою, і діти у мене блондини. Тому я конспіруюся. Я перефарбувалася у 18 років у брюнетку і жодного разу про це не пошкодувала, і дуже добре прикриваюся.

 Ірена макіяж, якщо треба, і за кермом накладе. Фото "Української правди"

- Чи займаєтеся ви спортом? Як ставитеся до дієт?

- Спортом я займаюся: бігаю вранці, ходжу у тренажерний зал. До дієт я ставлюся нормально. Але найголовніша дієта - на піввідра менше їсти. Можете поділитися - дієта від Кільчицької.

Знаєте анекдот, коли приходить дуже огрядна жінка до лікаря і каже: "Доктор, мені потрібно схуднути". А він запитує: "Чому ви така гладка?". Вона каже: "Мені весь час шкода щось викинути. Дитина не доїла - я за нею доїдаю. Чоловік трошки не доїв - я за ним доїдаю. А перед цим сама добре поїла". А лікар на неї дивиться і каже: "Чому ви не хочете завести свиню?". А вона: "Щоб я і за нею доїдала?".

- Чи готуєте ви самі?

- Так. Я дуже смачно готую. Мені це вдається зробити дуже рідко, але під настрій я можу приготувати будь-яку м'ясну, будь-яку рибну страву.

- Рецепт від Кільчицької?

- По-перше, я хочу порекомендувати звичайним "Актимелем" або солодкуватим рідким йогуртом заливати будь-які овочеві салати. Салат можна посолити, можна додати трішки-трішки олії. Я виливаю пляшечку "Актимеля". Трави, овочі - не має значення.

Я можу зварити шалено смачний борщ. Але у мене є два секрети. Щоб дуже гарний колір був, буряк потрібно обов'язково варити окремо і потім можна або обсмажити або кидати натерту. Тобто, не сиру терти, а відварену. І я у борщ додаю трішечки цукру, і трішечки оцту.

На лівій руці Кільчицької виблискував годинник з секретом із прикрашеним діамантами корпусом з білого золота

Як виявилося, це "секретний" годинник Van Cleef & Arpels Secret Dentelle. Привертають увагу його циферблат з білого перламутру, діамантові годинникові позначки та антрацитові стрілки. Схожі годинники в інтернеті можна знайти вартістю у кілька десятків тисяч доларів

- Чи доводилося вам на чомусь заощаджувати? У чому ви собі відмовляли?

- У мене були різні часи. Незважаючи на те, що я рано почала працювати і завжди хотіла ні від кого не залежати і добре одягатися, у різні часи я на різному заощаджувала. На сьогоднішній день я думаю, що навіть найбагатша людина на світі на чомусь заощаджує.

- На чому ви заощаджуєте зараз? Що ви собі не можете дозволити з того, що хотіли б?

- Полетіти на місяць, покататися там.

- Чи вірите ви у жіночу дружбу? Кого ви вважаєте своєю кращою подругою?

- Я вірю у жіночу дружбу дуже сильно. Вона набагато сильніша за чоловічу. Я вважаю, що мої подруги дуже надійні люди. Я постійно з ними спілкуюся.

З дружиною Черновецького ми дуже близькі духовно. Дуже я вдячна, що познайомилася п'ять років тому з Тетяною Ківаловою. Дуже люблю Свєту Суркіс, ми близькі подруги. І, звісно, я теж вдячна долі, що у моєму житті з'явилася така людина як Оля Богомолець.

- Ви з друзями обговорюєте свої проблеми?

- Ніколи. Я не буду грузити друзів своїми проблемами. Іноді можу попросити поради. Але я ніколи не буду грузити спеціально. Дружба існує не для того. Ми обговорюємо жіночі проблеми, настрій, сосунки, дітей, такі приємні емоції.

Я ніколи не змішую дружбу і роботу. Я не буду грузити близьких мені людей, чиїми стосунками я дорожу, своїми проблемами. І вони це теж не роблять.

На інтерв'ю Ірена Реонольдівна примчала на "Bentley" у супроводі охоронців на джипі

- Ви можете зрадити?

- Ніколи я нікого не зраджувала. Якщо я розходилася з людиною з якихось принципів, я її про це попереджала. Якщо мене щось не влаштовує у людині, я ніколи не зраджу. І не тому, що я не хочу. Може, я мріяла б вчинити підло. Я можу бути дуже злою, несамовитою, але я це не зроблю з іншого принципу. Я прийду, усе скажу в очі.

Але іноді те, що я можу зробити в очі... краще б я зрадила. Мене зраджують постійно. В основному, чоловіки. Я не можу назвати жодної жінки, жодної подруги, яка б мене зрадила. Може, колись у піонерському таборі на танцях хлопчика, який мені подобався, запросила навмисне.

Але я лише вдячна усім, хто мене зрадив, тому що я після цього ставала набагато сильнішою і росла у власних очах приблизно на дві голови. Після всіх зрад, після всіх капостей я дуже сильно загартовуюся. І я вдячна усім своїм ворогам.

- Тобто ви це сприймаєте як подарунок і не мститеся?

- Спершу я це сприймаю не як подарунок, а як удар під дих. Очі на лобі, я не можу зрозуміти, що відбувається. Потім я оговтаюсь потихеньку і думаю, як же вчинити.

Я дуже мстива. Я не відношуся до категорії душечок. Якщо я щось задумала, якщо мене скривдили... Я вдячна за урок, що я стала сильніше, але я це не збираюся забувати і не збираюся полишати так. І я поводжуся так, що бояриня Морозова видасться просто душечкою.

І це було завжди: і у піонерському таборі, і у дитячому садку. Пригадую, мене один хлопчик за волосся тягав, і я його вдарила металевою радянською лопаткою по носі. Я затаїлася, мені спершу було кривдно, потім я обмірковувала, як вчинити. Я обрала час, місце. І все зробила, як треба.

 Кільчицька: "Я не відношуся до категорії душечок"

- Чим все закінчилося для хлопчика?

- Його відвели в медпункт. Я дуже сильно вдарила. Я дуже вірю в Бога. Навіть не те, що вірю в Бога, я точно знаю, що він є. Але я не відношуся до тієї категорії людей, яких вдаряють по одній щоці, а вона підставляє іншу. Якщо мене вдарять по одній щоці, я нанесу такий удар, що мало не видасться.

Якщо чесно, якби мене спитали, кого б я не хотіла мати у ворогах, я б відповіла, що сама себе. Я завжди буду мститися, стосується це пісочниці чи більш солідного місця.

- У вас є власний рецепт від депресії і поганого настрою?

- Від поганого настрою мене діти дуже можуть відволікати. А взагалі, коли мені дуже зле, коли я хочу опустити руки, коли взагалі я у несамовитому стані - таке буває - я лише уявляю задоволені обличчя своїх ворогів, іскорки у їхніх очах, і мене це моментально мобілізує. У мене кредо - не дати ворогам потішитися.

Фото з особистого архіву Кільчицької, а також з сайтів "Clothes Fashion" та "Haute Horlogerie"

Читайте також інтерв'ю Кільчицької на сайті "Українська правда. КИЇВ"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Персона

"Пуп землі" Кільчицька не хоче помирати, а хоче вішати чиновників

..Вона (Тимошенко) мені огидна у всіх сенсах. Для мене неприйнятний її дешевий популізм, ненависть до українського народу, до якого вона не має жодного відношення, схильність до брехні, дурний смак, лицемірство і таке інше
Останні матеріали
Більше матеріалів