Кільчицька: Я вдарила його металевою лопаткою по носу

4 листопада 2010, 15:21
Любителька шиканути своїм зовнішнім виглядом, Ірена Кільчицька не приховує - вона собі подобається. Віднедавна заміжня жінка, Ірена вважає, що "майже довела себе до досконалості, у якій була до народження своїх двох дітей".

Про себе кохану, пластичні операції, жіночу дружбу, помсту, кухню і рецепти від депресій Кільчицька повідала в інтерв'ю сайту "Українська правда. КИЇВ".

- Ірено, хто формує ваш стиль?

- Формую свій стиль винятково я. У мене дуже гарний смак, і я можу ще дати рекомендації, якщо мене спитають.

- Ви ніколи не зверталися до стилістів?


- Ніколи і ніколи не буду цього робити. Як би мене не запевняли, що мені треба щось змінити або якийсь одяг купити. Навіть подруги. Я кажу, що мені подобається ця річ, але вона не моя - я у ній почуваюся некомфортно і я її ніколи не одягну. Я повинна почуватися внутрішньо комфортно.

Доки Кільчицька розповідала про свій чудовий смак, вона час від часу терзала у руках свій IPad
Ірена у "дешевках" не ходить. Цього разу на ній був чорний жакет Balmain із золотими ґудзиками

- Ви казали, що є речі, які вам не личать. Що саме ви б ніколи не одягли?

- Зараз я конкретно сказати не можу, я маю бачити. Я тварин люблю, але шубу одягну. Мені дуже гарно у головних уборах, але я їх не люблю. І є багато фотографій, де я в головних уборах. Тобто, я мінімально ходжу з головними уборами і лише з огляду на зовнішній антураж.

- Ви любите дивитися на себе у дзеркало?

- Мені дуже подобається моє відображення в дзеркалі. Я все роблю для того, щоб воно мені дуже подобалося.

Коли я з'являюся в ефірах, мене всі питають: "Хто у тебе візажист? У тебе ідеальний макіяж!". Ви не розумієте, що я цей макіяж накладаю за п'ять хвилин на ходу, навіть за кермом машини.

Кільчицька: "Мені дуже подобається моє відображення у дзеркалі"

- Ви порушуєте правила дорожнього руху?

- Для мене не існує жодних правил. Якщо є можливість порушити якесь правило на свою користь, не завдаючи небезпеки іншим, я обов'язково це зроблю. Я не відношуся до педантичних німців або до ще якихось законослухняних громадян.

- Скільки грошей ви вкладаєте у те, щоб подобатися собі у дзеркалі?

- Коли я буду писати декларацію витрат, я вам окремим рядком це пропишу і відправлю електронною поштою.

- Як ви ставитеся до пластичної хірургії?

- До пластичних операцій я ставлюся дуже добре. Якщо вона необхідна, то її потрібно і можна робити. Питати сьогодні про ставлення до пластичних операцій - це однаково, що питати: "А як ви ставитеся до того, щоб упорядкувати зуби?". Зуби людини з‘їдаються, жовтіють, чорніють, випадають і т.д. Коли жінка народжує, кальцій вимивається з організму. І якщо ви будете ходити з чорним беззубим ротом...

Якщо є необхідність за сьогоднішніх технологій, можливостей, коли можна і за дорого, і за недорого зробити пластичну операцію, чому б її не зробити?

- Ви могли б кардинально змінитися? Наприклад, стати блондинкою?

- Кардинально я б ніколи не змінила колір волосся. Я ж у дитинстві була блондинкою, і діти у мене блондини. Тому я конспіруюся. Я перефарбувалася у 18 років у брюнетку і жодного разу про це не пошкодувала, і дуже добре прикриваюся.

Ірена макіяж, якщо треба, і за кермом накладе. Фото "Української правди"

- Чи займаєтеся ви спортом? Як ставитеся до дієт?

- Спортом я займаюся: бігаю вранці, ходжу у тренажерний зал. До дієт я ставлюся нормально. Але найголовніша дієта - на піввідра менше їсти. Можете поділитися - дієта від Кільчицької.

Знаєте анекдот, коли приходить дуже огрядна жінка до лікаря і каже: "Доктор, мені потрібно схуднути". А він запитує: "Чому ви така гладка?". Вона каже: "Мені весь час шкода щось викинути. Дитина не доїла - я за нею доїдаю. Чоловік трошки не доїв - я за ним доїдаю. А перед цим сама добре поїла". А лікар на неї дивиться і каже: "Чому ви не хочете завести свиню?". А вона: "Щоб я і за нею доїдала?".

- Чи готуєте ви самі?

- Так. Я дуже смачно готую. Мені це вдається зробити дуже рідко, але під настрій я можу приготувати будь-яку м'ясну, будь-яку рибну страву.

- Рецепт від Кільчицької?

- По-перше, я хочу порекомендувати звичайним "Актимелем" або солодкуватим рідким йогуртом заливати будь-які овочеві салати. Салат можна посолити, можна додати трішки-трішки олії. Я виливаю пляшечку "Актимеля". Трави, овочі - не має значення.

Я можу зварити шалено смачний борщ. Але у мене є два секрети. Щоб дуже гарний колір був, буряк потрібно обов'язково варити окремо і потім можна або обсмажити або кидати натерту. Тобто, не сиру терти, а відварену. І я у борщ додаю трішечки цукру, і трішечки оцту.

На лівій руці Кільчицької виблискував годинник з секретом із прикрашеним діамантами корпусом з білого золота

Як виявилося, це "секретний" годинник Van Cleef & Arpels Secret Dentelle. Привертають увагу його циферблат з білого перламутру, діамантові годинникові позначки та антрацитові стрілки. Схожі годинники в інтернеті можна знайти вартістю у кілька десятків тисяч доларів

- Чи доводилося вам на чомусь заощаджувати? У чому ви собі відмовляли?

- У мене були різні часи. Незважаючи на те, що я рано почала працювати і завжди хотіла ні від кого не залежати і добре одягатися, у різні часи я на різному заощаджувала. На сьогоднішній день я думаю, що навіть найбагатша людина на світі на чомусь заощаджує.

- На чому ви заощаджуєте зараз? Що ви собі не можете дозволити з того, що хотіли б?

- Полетіти на місяць, покататися там.

- Чи вірите ви у жіночу дружбу? Кого ви вважаєте своєю кращою подругою?

- Я вірю у жіночу дружбу дуже сильно. Вона набагато сильніша за чоловічу. Я вважаю, що мої подруги дуже надійні люди. Я постійно з ними спілкуюся.

З дружиною Черновецького ми дуже близькі духовно. Дуже я вдячна, що познайомилася п'ять років тому з Тетяною Ківаловою. Дуже люблю Свєту Суркіс, ми близькі подруги. І, звісно, я теж вдячна долі, що у моєму житті з'явилася така людина як Оля Богомолець.

- Ви з друзями обговорюєте свої проблеми?

- Ніколи. Я не буду грузити друзів своїми проблемами. Іноді можу попросити поради. Але я ніколи не буду грузити спеціально. Дружба існує не для того. Ми обговорюємо жіночі проблеми, настрій, сосунки, дітей, такі приємні емоції.

Я ніколи не змішую дружбу і роботу. Я не буду грузити близьких мені людей, чиїми стосунками я дорожу, своїми проблемами. І вони це теж не роблять.

На інтерв'ю Ірена Реонольдівна примчала на "Bentley" у супроводі охоронців на джипі

- Ви можете зрадити?

- Ніколи я нікого не зраджувала. Якщо я розходилася з людиною з якихось принципів, я її про це попереджала. Якщо мене щось не влаштовує у людині, я ніколи не зраджу. І не тому, що я не хочу. Може, я мріяла б вчинити підло. Я можу бути дуже злою, несамовитою, але я це не зроблю з іншого принципу. Я прийду, усе скажу в очі.

Але іноді те, що я можу зробити в очі... краще б я зрадила. Мене зраджують постійно. В основному, чоловіки. Я не можу назвати жодної жінки, жодної подруги, яка б мене зрадила. Може, колись у піонерському таборі на танцях хлопчика, який мені подобався, запросила навмисне.

Але я лише вдячна усім, хто мене зрадив, тому що я після цього ставала набагато сильнішою і росла у власних очах приблизно на дві голови. Після всіх зрад, після всіх капостей я дуже сильно загартовуюся. І я вдячна усім своїм ворогам.

- Тобто ви це сприймаєте як подарунок і не мститеся?

- Спершу я це сприймаю не як подарунок, а як удар під дих. Очі на лобі, я не можу зрозуміти, що відбувається. Потім я оговтаюсь потихеньку і думаю, як же вчинити.

Я дуже мстива. Я не відношуся до категорії душечок. Якщо я щось задумала, якщо мене скривдили... Я вдячна за урок, що я стала сильніше, але я це не збираюся забувати і не збираюся полишати так. І я поводжуся так, що бояриня Морозова видасться просто душечкою.

І це було завжди: і у піонерському таборі, і у дитячому садку. Пригадую, мене один хлопчик за волосся тягав, і я його вдарила металевою радянською лопаткою по носі. Я затаїлася, мені спершу було кривдно, потім я обмірковувала, як вчинити. Я обрала час, місце. І все зробила, як треба.

Кільчицька: "Я не відношуся до категорії душечок"

- Чим все закінчилося для хлопчика?

- Його відвели в медпункт. Я дуже сильно вдарила. Я дуже вірю в Бога. Навіть не те, що вірю в Бога, я точно знаю, що він є. Але я не відношуся до тієї категорії людей, яких вдаряють по одній щоці, а вона підставляє іншу. Якщо мене вдарять по одній щоці, я нанесу такий удар, що мало не видасться.

Якщо чесно, якби мене спитали, кого б я не хотіла мати у ворогах, я б відповіла, що сама себе. Я завжди буду мститися, стосується це пісочниці чи більш солідного місця.

- У вас є власний рецепт від депресії і поганого настрою?

- Від поганого настрою мене діти дуже можуть відволікати. А взагалі, коли мені дуже зле, коли я хочу опустити руки, коли взагалі я у несамовитому стані - таке буває - я лише уявляю задоволені обличчя своїх ворогів, іскорки у їхніх очах, і мене це моментально мобілізує. У мене кредо - не дати ворогам потішитися.

Фото з особистого архіву Кільчицької, а також з сайтів "Clothes Fashion" та "Haute Horlogerie"

Читайте також інтерв'ю Кільчицької на сайті "Українська правда. КИЇВ"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів