Подружку Шона Карра вигнали з дому через пікантні фото

24 січня 2011, 16:54

Серед конкуренток еротик-моделі Даші Астаф‘євої, мабуть, наразі "найнебезпечнішою" є Іра Ольховська. Якщо Астаф‘єва встигла пороздягатися і заспівати, то Ольховська вже й принади свої показала, і у групі "СМС" відзначилася, і навіть у кліпі зятя Юлі Тимошенко знялася.

Втім, кар‘єра моделі з фотосесіями у стилі ню далася дівчатам не однаково легко. Якщо близькі Даші спокійно сприймали її оголення на сторінках глянців, рідні Ірини сприйняли еротику від дочки вкрай негативно.

"Саме у 18 років я зрозуміла, що не всі поділяють мою думку і прагнення досягти вершин у модельному бізнесі. Моя перша фотосесія для журналу "Єва" збереглася в пам'яті, як свято. Тоді я, зовсім ще молода модель, стала причетною до світу професіоналів. Це був перший досвід зйомок для глянцю", - згадує Ольховська в інтерв‘ю "E-motion".

Шон Карр мимоволі розкрутив Ольховську та її "голе мистецтво"

Та перша фотосесія дівчини спонукала її маму виштовхати Іру з дому.


"Фотографії вийшли дивовижні, але надто відверті. Мої рідні сприйняли такий варіант самовираження вороже. Більше того, ми серйозно посварилися з мамою, аж до того, що вона в прямому сенсі вигнала мене з дому", - заявила білявка.

"...Мої рідні не вважали за нормальне те, що мої знімки побачить велика кількість людей", - пояснила вона.

Рідні Іри не хотіли показувати її тіло всьому світу

Причому, як стверджує Ольховська, "за нинішніми мірками зроблені у той час фотографії - це сама невинність".

"...Але рідних це дуже зачепило. Тоді був дещо інший час. Наші батьки - це інше покоління. Вони відмовлялися сприймати фото оголеної натури як мистецтво", - побідкалася вона.

"Я пішла з дому, і ми припинили будь-яке спілкування на місяць. Це було дуже важко. Цей період став особистою трагедією для мене. Відтоді я не живу в батьківському домі. Мабуть, тієї миті у мені прокинулася якась внутрішня самостійність", - поділилася героїня кліпу Шона Карра.

Іра зависала у Камбоджі поруч із бананами

А стосунки з батьками, як додала Іра, з часом налагодилися:

"Моя сім'я переглянула свої погляди, і я дуже щаслива, що зараз мої близькі поділяють моє ставлення до фотомистецтва. Вони чекають від мене підкорення нових горизонтів".

А інтернет, варто думати, чекає від Ольховської нових еротичних фотосесій. Адже зйомки із зятем Тимошенко - ще не апогей модельної кар‘єри.

Фото з персонального сайту Ольховської, а також світлини з "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів