Для "баби-коня" Монро носити хутро - як отримувати оргазм

9 лютого 2011, 13:03

Травесті-діва Монро ледь не отримує оргазм від контакту з хутряними виробами і не рахує, скільки грошей викидає на своє лице. Епатажний персонаж столичної тусовки обожнює грузинів, взуття та масивну біжутерію і називає себе "баба-кінь".

"Я прихильниця масивної біжутерії. Погодься, що скромненьку каблучку чи сережки-цвяшки навіть з каратним діамантом на моїй кобилистій "хфигурі" виглядали б надто дрібними. Я баба-кінь, тому збруя має бути відповідна", - впевнено сказала Монро в інтерв‘ю "E-motion".

Прикраси, як стверджує травесті, вона робить на замовлення, а матеріал (камінці "сваровськи", кристали та намистини) підбирає сама. Переважно це скло, тому виріб, за словами Монро, виходить доволі важкий, як ярмо.

"Величезна каблучка на моїй "тендітній" шиї - це символ майбутнього заміжжя. Саме доволі солідний розмір каблучки визначить майбутнього обранця", - прокоментувала травесті прикраси, які були на ній під час інтерв‘ю.


Монро: "Я баба-кінь, тому збруя має бути відповідна"

Браслети - ще одна пристрасть артиста. У домашній колекції Монро є вироби з пластика, шкіри, дерева, металів - всього не перерахуєш.

"Напевно, інтуїтивно я приховую не вельми жіночні зап'ястки. Вартість різна: від 20 до 2000 гривень. Якщо бачу браслет-мрію, готова віддатися (жарт)", - зауважила травесті-діва.

У тому що стосується взуття, Монро береже вірність підборам:

"Я народилася на підборах і з помадою в руках, раз стала - і не знімаю. Взимку і влітку лише на високому ходу, якщо це публічний вихід у світ. А за картоплею чи в бібліотеку лише на зручній підошві - я не самогубець".

"Взагалі, взуття - моя третя пристрасть після браслетів і грузинів", - додала Монро.

"Взуття - моя третя пристрасть після браслетів і грузинів"

Окрім того, травесті не приховує свого особливого ставлення до натурального хутра. Воно, судячи з її слів, вже три роки її збуджує.

"Свою першу шубку я купила три роки тому, раніше мене хутро не збуджувало, а зараз я не уявляю своє зимове дефіле без хутряної амуніції. Віддаю перевагу класиці: норці, чорнобурці або песцю", - сказала травесті.

"Дотик до пухнастого хутра те саме, що оргазм: в міру лоскотно, інтимно і збудливо. Спробуйте накинути шубку на голе тіло, рекомендую. На нову хутряну дрібничку готова витратити останні гроші, тому що чітко впевнена, що зароблю на наступну!" - додала вона.

"Дотик до пухнастого хутра те саме, що оргазм"

Водночас штучне хутро Монро зареклася носити. Травесті запевняє, що ніколи не одягне "велюровий спортивний костюм, піжаму в чебурашки і вульгарний рожевий поліестерний халатик, а так само уггі, чорну пластикову оправу і штучне хутро".

Між іншим, витрати на власне обличчя Монро не рахує. Втім, зазначає, що не носить на собі тонни косметики:

"Моє обличчя нафарбоване не більше, ніж у Ані Лорак. Легкий дихаючий тон, трохи пудри, рум'янець, брови, вії та оральна зона. Ніколи не рахувала, у скільки мені обходиться обличчя, оскільки це моя візитівка".

"Моє обличчя нафарбоване не більше, ніж у Ані Лорак"

"Якщо врахувати, що кожен квартал я влаштовую "аукціон небаченої щедрості", тобто роздаровую частину своєї косметики, то, очевидно, бюджет моєї косметички чималенький", - натякнула травесті.

Окрема тема для Монро - її концертні перуки. Їхня вартість залежить від кількості шиньйонів, які вшиваються в основну перуку для збільшення об'єму.

"Переважно весь вихідний матеріал я купую на 7-му кілометрі в Одесі. Саме звідти везуть усі торговки перуками свій товар. Я постійна VIP-клієнтка, тому ціни для мене індивідуально низькі. Вартість скромненької перуки на Петрівці варіюється від 250 до 400 гривень", - поділилася травесті.

"Ніколи не рахувала, у скільки мені обходиться обличчя..."

А наостанок Монро зазначила, що вона сама собі критик і порадник щодо стилю.

"Мій стиль-це Я! Весела і завзята Монро! І мені начхати, що хтось вважає мене вульгарною чи позбавленою смаку. Мені подобається - і крапка!" - оголосила вона.

Фото "E-motion", "Дусі" та "Медіаняні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів