Писанка може бути і черницею, і феєю з бару, і на шпагат сісти

18 березня 2011, 14:50

В акторки Руслани Писанки досвід роботи у програмі про сусідські розбірки, а тепер і про автомобілі. Втім, Руслані не звикати. Вона і на сцені грала, і в кіно, і на танцполі піруети виписували. Взагалі, як запевняє артистка, вона буває різною.

"Краса - це поняття відносне. Я можу бути різною: і черницею, і феєю з бару. Залежно від того, який у мене настрій. Жоден макіяж не зробить вас гарною, поки ви самі зсередини не знайдете у собі цю красу", - пояснює рецепти жіночої краси Писанка у "Комсомольській правді в Україні".

"Буває, йду понура і розумію, що життя не таке прекрасне, як хотілося б. Потім дивлюся на себе у відображенні якоїсь вітрини і думаю: "Хто ця стомлена життям жінка?" - зізнається Писанка.

"Я хочу залишатися такою, щоб у черзі за хлібом до мене зверталися "дівчина", - додає Руся.


"Я можу бути різною: і черницею, і феєю з бару"

Звичайно, акторка визнає, що жінка мусить доглядати за собою, робити якісь маски. Але, водночас, за її словами, тут важливо не перестаратися.

"Зараз краса створюється часто з допомогою пластичного хірурга. Може, і я колись зважуся. Поки немає часу думати про це. Так, можна підтягнути шкіру, але ще не вигадали пластичну операцію для очей. Вони мають усміхатися, світитися. Я зустрічала людей , яким вже глибоко за 70-80, але вони вміють бути такими привабливими", - захоплено каже Писанка.

Та поки Руслана спокійно сідає на шпагат, їй старість душі не загрожує.

"Тільки зараз такий час, що я не встигаю займатися розтяжками і танцями. Але на шпагат сяду, бо є м'язова пам'ять. Просто мені потрібно буде трохи часу, щоб я розім'ялася. Та й станцювати я зможу", - запевняє Руся.

"Зараз краса створюється часто з допомогою пластичного хірурга. Може, і я колись зважуся"

А ще Писанка поділилася, що їй подобається сидіти за кермом. А усі анекдоти про жінок-водіїв вона вважає дурницями. Себе Руслана може назвати досвідченим водієм.

"Я за кермом з 1997 року. За цей час їздила по горах, по Києву, по Москві, за кордон. Це досить нелегко, особливо в ожеледицю, коли на вулицях величезна кількість машин. Тож у мене є серйозна загартованість", - запевняє Руся.

"Крім того, я пройшла школу безаварійної їзди зі своїм інструктором. Кожен водій повинен вміти вчасно і правильно загальмувати, розрахувати траєкторію руху. Потрібно бути стратегом за кермом", - впевнена Писанка.

"Я за кермом з 1997 року"

До анекдотів про жінок за кермом актриса ставиться однозначно:

"Вважаю, що це все неправда. Їх вигадують чоловіки, тому що знають: жінки акуратніші за кермом, і їх це дратує".

"Чоловіки вважають, що вони кращі за кермом, і я погоджуся з ними. Але хай тоді будуть більш терплячі, якщо виникає необхідність у їхній допомозі на дорозі. Адже ми зняли з їхніх плечей частину турбот. Жінка може сама поїхати до косметолога, з'їздити у магазин, щоб чоловіка не обтяжувати".

Фото "Точка.net"

Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на газету "Комсомольская правда", в будь-якому вигляді заборонені.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів