Кільчицька рідко бачить чоловіка і прищеплює дітям смак

22 березня 2011, 15:38

В останній день Українського тижня моди бізнесвумен Ірена Кільчицька вирядилася у біле. В такому урочистому вигляді і незвичному для себе кольорі Ірена Реонольдівна прийшла на показ колекції своєї подружки.

"Я прийшла на показ своєї подруги Олени Голець", - розповіла Кільчицька "E-motion".

"Якщо я щось уподобаю з її нової колекції, то обов'язково куплю або замовлю, якщо мені підійде розмір", - запевнила колишня заступниця Леоніда Черновецького.

І хоч одяг Кільчицька любить купувати за кордоном і надає перевагу дизайнерам світової величини, свою подружку Ірена теж цінує.


Кільчицька (праворуч) спокусилася на Голець

"У мене дуже багато вечірнього вбрання від Голець, я її дуже люблю. Мало того, вона мене дуже добре знає: ми знайомі ледь не зі шкільних років, хоча й навчалися у різних школах", - поділилася Кільчицька.

За словами Ірени Реонольдівни, Олена Голець дуже добре відчуває, що саме їй потрібно. Себе ж Кільчицька вважає "не дуже легким клієнтом".

"Я не хотіла б працювати з таким клієнтом, як я сама", - сміється вона.

"Ну, я доволі деспотична. У мене ініціатива може бути покарана. До того ж, я чітко знаю, чого хочу. Коли я з кимось працюю, то це не найприємніше проведення часу. Але найголовніше, що результат завжди the best!" - запевнила Кільчицька.

Ірена: "Я не хотіла б працювати з таким клієнтом, як я сама"

До брендового одягу Ірена вже привчає своїх дітей - Моніку і Марка.

"Так виходить, що привчаю. Просто вони у мене обидва шмоточники. Але я не надто звертаю увагу на бренди. Хороший смак до якісного одягу я вже почала прищеплювати", - зауважила жінка.

"Наприклад, моя Моніка дуже любить одяг від Sonia Rykiel, тому що цей дизайнер постійно робить щось веселе і з якимись висульками", - додала Кільчицька.

Моніку і Марка Ірена вже привчає одягатися

Нагадаємо, в Ірени підростають двоє дітлахів від, як вона розповідала ЗМІ, різних батьків.

Водночас минулого літа Кільчицька нібито вийшла заміж за таємничого француза. Втім, ані француза, ані шлюбного контракту жінки ніхто не бачив.

Власне, за словами Кільчицької, зі своїм чоловіком вона сама не часто бачиться.

"Ні, не дуже часто. Він зараз живе у Франції, і я літаю туди, коли у мене це виходить", - зізналася вона.

З чоловіком-французом Кільчицька бачиться не часто

Фото "E-motion", а також фото з особистого архіву Кільчицької

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів