Приходько дружить з геями і не хоче анорексії

31 березня 2011, 14:53

Співачка Анастасія Приходько дружить з геями, мріє про Барбі і не хоче бути, як Жанна Агузарова.

Про взаємини з чоловіком і своє бачення людей і щоу-бізнесу, а також про кулінарні й гардеробні уподобання Настя розповіла у ході спільної онлайн-конференції "Комсомольської правди в Україні" та інтернет-портала tv.ua.

Відповідати на питання, в якому віці вона вперше закохалася, Приходько не схотіла. "Чоловік мене потім вб'є", - сказала вона.

Нагадаємо, Настя живе у цивільному шлюбі із грузинським бізнесменом і, за чутками, сином кримінального авторитета, Нуріком Кухілавою. Разом пара виховує дочку Нану, якій днями виповниться 1 рік.


Як нагадала Настя, чоловік у неї дуже ревнивий. Але в цілому - чудово їй підходить. Принаймні, Нурік відповідає основним її вимогам до чоловіків.

"Брехня, я не люблю коли мені брешуть. Я не люблю, коли мені починають вказувати, що мені потрібно робити, коли мене вчать, коли мене шикують. Тому я живу в повній гармонії зі своїм чоловіком".

"Тому що він мені не бреше, він знає: те, що я роблю, я роблю правильно. Я людина шоу-бізнесу. А він людина бізнесу. Тому я не лізу в його бізнес, а він у мій. А коли йдеться про нас двох, то ми абсолютно гармонійно і душевно з ним живемо", - додала Настя.

Приходько любить Нуріка за те, що він їй не бреше?

При цьому Приходько цілком згода, що у кожному чоловікові живе дитина:

"Звісно. У мене чоловік коли хворіє, це треба бачити. Він кашляє, я йому кажу: "Ти ж просто кашляєш". Ні, він лягає, обмотує горло шаликом, і він встати не може, навіть коли у нього температури немає: "Я не можу , мені так зле". А у мене 40 температура, і я їду до Казахстану. Я от бігаю постійно біля нього, тому він отримує від цього задоволення".

Та й гріх Нуріку жалітися, адже на питання "у чому сенс життя?" його дружина відповідає:

"У дітях. Навіть якщо у тебе є мільйони, а немає на кого їх витрачати - навіщо вони тоді тобі потрібні. Я з кожного свого гонорару обов'язково, щось дитині купую, і це щастя. Вчора я купила музичну шкатулку з Бетховеном. І вона їй дуже подобається".

"І головне мама півгодини стояла крутила, в магазині вже дивляться на мене. А я скрізь на всі іграшки натискаю всі кнопки, головне, щоб на психіку не впливало. Я їй книжечку купила, відкривається, а там всякі тигри, кажани літають - спершу вона плакала, але потім звикла", - ділиться молода матуся.

За словами Анастасії, вона - як дитина: дограє у те, у що не дограла у дитинстві.

"Я вже чекаю, коли можна буде Барбі купувати. Тому що в дитинстві у мене вона була найулюбленіша. У мене 13 Барбі було, я і їх стригла, потім вони лисі у мене були, потім хворіли чимось", - згадує жінка.

Настя бачить сенс життя в дочці Нані і дограє у те, у що не дограла у дитинстві

Про доньку Нану Настя багато не розповідає: "Дитина моя ходить, каже "мама", "тато", "кар", "кря-кря", якщо бачить, припустимо, качечку або ворону. З дитиною все гаразд"... Вона любить всі іграшки, у неї немає особливої прихильності. Вона любить, якщо щось нове даруєш. Вона буквально два дні звертає на це увагу, а потім повертається до старого".

Власне, щастя для Приходько - це "діти, чоловік, сім'я".

"Я кажу, що, як я приходжу додому, я шалено люблю розповідати чоловікові які плітки сьогодні чула крім шоу-бізнесу. Потім навчила: коли він без мене кудись гуляти йде з мужиками, приходить, і я йому кажу, мовляв, давай, розказуй. Порозповідали одне одному. Я отримую колосальне задоволення від інформації, яка пов'язана не з шоу-бізнесом, а з життям", - зізнається співачка.

І жертвувати творчістю заради особистого життя Настя не збирається. "Навіщо. Я чудово поєдную особисте життя і творчість, я нічим не жертвую", - запевняє вона.

Цікаво, що попри набожність, Приходько відмовилася постувати.

"Господи прости - ні (не постую). Якщо дотримуватися посту і працювати, то анорексія мене зустріне дуже швидко", - пояснює артистка відмову від посту.

Приходько не хоче зустрічі з анорексією

Водночас Настя розповіла, що до церкви ходить, а на Великдень - обов'язково. "Я цілу сумку всього несу, щоб присвятити", - додає вона.

І навіть подарунки Приходько любить отримувати такі, що пов'язані з церквою: "Я люблю дуже хрестики, ікони, і молитви. Це, я вважаю, найкращий подарунок, який могли б мені подарувати".

Також Настя зізнається, що має щасливу прикмету: "Я завжди перехрещуся, спаси господи, і виходжу на сцену". Співачка взагалі вірить і у прикмети, і у гороскопи:

"Так, я навіть замовила собі послугу на телефон "гороскоп на кожен день". І чомусь він мені приходить о 7 ранку, і я вже ненавиджу цей гороскоп. Тому я телефон свій ставлю на беззвучний режим. І завжди, як правило, нічого хорошого не пишуть".

Між іншим, Приходько досі ведеться на так звані "лохотрони" в дусі заповнити на сайті якоїсь "ворожки" анкету, відіслати смс за 20 гривень і чекати, доки ж їй оце відповідь прийде. Навіть чоловік Нурік з такої наївності Насті сміється.

У людині для Приходько головне, щоб вона була доброю, товариською, не підставляла, і щоб "щуром" не була. та й до людей нетрадиційної сексуальної орієнтації Настя ставиться цілком нормально:

Анастасія не любить "щурів" і лесбійок з подруг не виокремлює

"Чудово, правда я до них не належу. У мене досить багато друзів-геїв. Правда, жодної лесбійки немає. Втім, може, я про це просто не знаю. У мене багато друзів-геїв і я з ними дуже товаришую, і вони люди насправді дуже хороші. Я не бачу в цьому чогось поганого. Гей - це ж його вибір, не мій, правильно? Але людина-то він хороша..."

Ще одна частина онлайн-конференції була присвячена кулінарним та гардеробним уподобанням артистки.

"Фрукти я взагалі не їм. Я їх терпіти не можу, це катастрофа для мене. Я терпіти не можу - груші, яблука, кавун у мене взагалі викликає стан епілепсії. Ягідки всі мені не смачні, вони мені всі кислі", - бідкається брюнетка-капризуля.

"А ось овочі навпаки, я дуже люблю салат з буряка, я дуже люблю супи, олів'є, борщі і терпіти не можу овочі на грилі. Я взагалі не розумію, як на них можна гроші витратити у ресторані, щоб замовити собі овочі гриль", - жахається співачка.

А ще Настя не любить спаржу. З брокколі в неї взагалі пов‘язані сумнівні спогади:

"Коли мені мама варила суп з брокколі, у нас скандали доходили до того, що просто цей суп мені на голову виливався. Вона каже, що це корисно: зима, треба їсти брокколі, а я кажу, що не їстиму ці брокколі. Мені мама взагалі нічого потім не готувала, казала, що тепер сама собі готуй. І я, звісно, собі пюре, курочку, макарони, сосиски".

У дитинстві мама вивертала на голову Приходько суп

Натомість солодощі Приходько любить всілякі.

"І нещодавно до мене чоловік підходить і каже: "Якщо ти зараз не схуднеш, я не піду з тобою на пляж!". Я кажу: "Добре". Це після того як він побачив, що я о 12 годині ночі відрізала собі великий шматок Празького торта з чаєм", - зізнається Настя.

Зокрема, Приходько полюбляє наминати щось смачненьке під передачу про екстрасенсів.

"Але дуже добре, що не поправляюсь, Слава Богу. А торти - це моя слабкість, і коли ми з чоловіком йдемо куди-небудь у ресторан, я кажу: "Спершу борщик, потім я замовлю собі м'ясо, а потім ще десерт". Він запитує: "І як у тебе все це влазить?". Мало того, я ще замовлю собі латте і морозиво", - хвастається переможниця одного з російських шоу "Фабрика зірок".

А ще Приходько зізналася, що дуже любить суші: "Дуже люблю Філадельфію з вугром, салат Сівіт та Ікура. Саке не п'ю, мені не подобається назва".

Ще одна пристрасть Насті - взуття. Його вона може купувати нескінченно.

"Я люблю найбільший каблук. Якби був 20 сантиметрів. я б, напевно, теж його купила. Я не знаю чому, от воно (взуття) мені подобається - я його купую, приходжу додому - воно мені не подобається", - зізнається Приходько.

Настя: "Приходько і каблук смішно трошки виглядає..."

"Взагалі з каблуком це паніка, мене побачити на підборах - це рівнозначно тому, що бачити комету Галлея. Тому що Приходько і каблук смішно трошки виглядає, але взуття у мене цього стільки... І якщо я зараз зупинюся, то мені вистачить ще місяць не повторюватися", - запевняє брюнетка.

Втім, окрему кімнату для взуття в Анастасії не відведено:

"Ні, воно у мене так у коридорі валяється. Ні, я просто його у шафу складаю. А так я шалено люблю кросівки, джинси, майки, футболки. Я навіть взимку ходжу в футболках, я терпіти не можу ані кофти, ані сукні".

А питання "що одягти зранку?" для співачки, за її словами, взагалі болюче.

"Я просто все викидаю на ліжко і намагаюся знайти з цього щось путнє, що б мені сподобалося. Хоча одягу у мене дуже багато, але він мені не завжди подобається", - каже вона.

"Тому бажано завжди купувати собі багато футболок, і щоб вони лежали у мене з бірочками. Тоді у мене таке відчуття, що вони нові. Я їх навіть не знімаю, я їх так кладу акуратненько і довго біля них ходжу, а потім тільки раз, бірочку зняв - і все", - пояснює свою "систему" з одягом Настя.

Співачка обожнює тримати вдома купу футболок з бірочками

Як раніше вже розповідала Приходько, її Нурік намагається коригувати стиль одягу своєї дружини.

"Так, але це іноді викликає у мене бурхливі емоції. Я одягла шорти, пригадую, футболку, ну таку сексі-сексі. Він: "Куди ти зібралася?" Кажу: "Гуляти". Він: "У тебе клепка на місці?" Я кажу: "Давай так: ось мій гардероб, вдягни, як ти мене бачиш?" - переповідає діалог з чоловіком Приходько.

"Я гадаю, що, якби я вийшла у тому вбранні, яке він мені підібрав, то склала б конкуренцію Жанні Агузаровій. Він дуже хоче, щоб я виглядала яскраво, святково. Я кажу: чесно, я не зможу", - ділиться співачка.

Правда, за її словами, у гардеробі співачки є речі і рожеві, і жовті.

"Я така людина. Якщо річ мені подобається, вона просто просить: ну купи мене, - я їй відмовити не можу, хай це й не мій стиль", - зізнається Приходько.

А щодо чоловіка Приходько додає:

"До речі, на підборах я йому не дуже подобаюся. Він вважає, що на мене звертатимуть увагу і це погано. Він вважає "ти моя дружина, і ніхто не повинен звертати на тебе увагу". Тому іноді я йому кажу спасибі. А іноді кажу: давай я одягнуся сама".

"Якби я вийшла у тому вбранні, яке Нурік мені підібрав, то склала б конкуренцію Жанні Агузаровій"

А ще, зі слів Анастасії, вона лише у розмовах про сім‘ю стає м‘якою та пухнастою:

"У шоу-бізнесі допускати м'якість у жодному разі не можна. А коли говорять про сім'ю, я розтаю, тому що це найсвітліше, що у мене у житті є. Тож відповідно природна моя реакція посміхнуться і розтанути, тому що це стосується мого чоловіка і дитини. А що стосується шоу-бізнесу, там треба гасити всіх або загасять тебе",

Втім, "гасити" Настя, здається, втомлюється.

"На моїй сторінці написано: я втомилася. Я дуже хочу вихідний - хоча б три дні: щоб мене ніхто не чіпав. Я не розслабляюся і розслаблятися мені поки що нема коли, але якщо я так буду і надалі працювати, то я звільню свого директора", - каже Приходько.

Правда, Настя також пообіцяла, що готова своєму директору Сергію платити ще більше, аби тільки він від неї нікуди не подівся.

Між іншим, у дитинстві Приходько зовсім не збиралася стати співачко. Вона мріяла стати балериною:

"Балериною, але мені не можна. Мені сказали, що у мене дуже поганий розворот ніг: "Це не ваше...", "Припиніть цим займатися..." Хоча я дуже любила балет... Потім я мріяла бути Ванессою Мей - навіть скрипку купила і грала. Але нічого путнього з цього не вийшло. Потім мріяла бути диригентом, піаністом... Ким тільки я не мріяла. А всі казали мені: співай це в тебе дуже добре виходить. Мали рацію, справді".

Нині, як стверджує Настя, її діапазон голосу - три октави. І те, що вона робить, їй "у принципі подобається". "Якщо не подобалося б, я б цього не робила. А кому не подобається - значить, ви мені заздрите, жаба давить", - додала наостанок самовпевнена Приходько.

Фото "Комсомолсьької правди в Україні", фото з офіційного сайту співачи, фото "Точка.net", "Viva! Украина"

Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на газету "Комсомольская правда", в будь-якому вигляді заборонені.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів