Лободу кололи, а її чоловік був ошелешений і не міг нічого сказати

16 червня 2011, 14:04

Співачка Світлана Лобода у зйомному заміському будинку влаштувала "дитсадок". Як зізналася артистка, післяпологова депресія в неї позаду, як і зайві кілограми. Окрім того, в інтерв‘ю російському журналу "Shape Мaма" зірка розповіла, як народжувала дочку Євангеліну.

За словами Лободи, після вагітності вона вже майже відновила форму.

"В принципі, я повертаюся до своєї звичної ваги. За вагітність набрала 8 кг, зараз вже втратила 7 кг", - поділилася Свєта. Та й післяпологову депресію співачка вже пережила

"Гадаю, що вона вже минула. Для мене найважчими були другий і третій дні. Я не спала, не до кінця справлялася з малятком..," - зізналася Лобода.


Як відомо, 9-го квітня Світлана народила своєму коханому танцюристу Андрію Царю дочку.

"У мене була прекрасна "команда": лікар і дві акушерки! Я дуже їм довіряла і тому, впевнена, все пройшло швидко і добре. Перед пологами я обійшла величезну кількість клінік, шукала свого лікаря, людину, з якою мені було б комфортно. І зустрілася вона мені у звичайному пологовому будинку № 1 міста Києва. Дай бог кожній жінці такого фахівця!" - розповіла артистка.

Лобода: "За вагітність набрала 8 кг, зараз вже втратила 7 кг"

"Народили ми за чотири години... Дуже (швидко)! Точно так само народжувала моя мама. Пологи були стрімкі. О 12 дня я приїхала до лікарні, за годину у мене почалися інтенсивні перейми і о 16.40 я вже народила", - пояснила Лобода.

Нагадаємо, дівчинка з'явилася на світ вагою 2990 грамів і зростом 53 сантиметри. До речі, на той момент, коли Свєта записувала давала інтерв'ю російському виданню, вона ще не визначилася з ім'ям для дочки. Але вже тоді хотіла, щоб в імені була історія і щоб воно було "таким же глибоким, як її очі".

До речі, на жодні курси Лобода перед пологами так і не пішла.

"Ви не повірите: взагалі нічого не робила. Якось мама мені сказала: "Ти хоч на курси якісь сходи, як всі ходять". А я їй відповіла: "Мамусю, ти знаєш, я відчуваю, що мені це не знадобиться". Так і вийшло", - розповіла співачка.

Свєта народила, як її мама

Необхідні настанови Свєті дав її лікар. Він, зокрема, порадив не читати спеціалізовану літературу і по ній вчитися дихати. Натомість пообіцяв все показати і розповісти. Головне - слухати і не чинити опір.

Як відомо, Андрій Цар був з Лободою у пологовому під час переймів..

"А почалися потуги - я попросила вийти і залишилася наодинці з лікарями. Коли ж все сталося, то повернувся Андрій і перерізав пуповину", - коротко розповіла Світлана.

За її словами, Андрій "тримався молодцем і не панікував. Він так хотів це зробити!"

Батько Єви Андрій Цар на пологах не панікував

За зізнанням Лободи, біль під час пологів породілля терпіти цілком може.

"Цілком терпимий, особливо, якщо в тебе правильний настрій... А найцікавіше, як і казала мені мама, що весь біль іде, ти про нього забуваєш, щойно тобі на груди кладуть дитину. І в цю мить ти розумієш, що нічого кращого у своєму житті не відчувала. Настає таке полегшення і блаженство", - поділилася колишня учасниця гурту "ВІА Гра".

Втім, знеболююче Лобода все-таки прийняла.

"Так, коли шийка матки розкривалася, мені ввели, але зовсім трішки, оскільки мій лікар був проти цього. За цей час я трохи перепочила: відчувала перейми, але це був дуже легкий біль. Цих 20 хвилин мені вистачило, щоб набратися сил, а далі ми почали народжувати", - поділилася вона спогадами.

Під час пологів Лобода спершу біль терпіла, а тоді зробила ін'єкцію

Якщо вірити Лободі, її дочка Євангеліна при народженні мала "величезні очі і дуже великі губи". Свєта одразу ж приклала дитину до грудей.

"Так, вона така тепленька була. А наш тато стояв трохи ошелешений. Пам'ятаю, я до нього зверталася, але він мене взагалі не чув, лише посміхався. З цієї миті ми з донькою були разом. Я забрала її до себе в палату і попросила, щоб мені сестрички допомагали за нею дивитися, бо я не до кінця розуміла, що з нею робити", - зізналася вона.

"А наступного дня після пологів я вже справлялася сама: змінювала підгузки, намагалася підмивати. Було моторошно страшно: все таке маленьке, як це не поламати, не нашкодити. Але втягуєшся в цей процес дуже швидко", - запевнила Свєта.

За словами Лободи, її цивільний чоловік бере активну участь у догляді за дочкою: "Звісно! Точніше він сам долучається: з перших днів памперси змінює і чудово з цим справляється. Він дуже щасливий!"

До речі, Лобода годує дочку грудним молоком і тому сіла на жорстку дієту - урізала свій раціон "причому дуже сильно".

Цар міняє дочці підгузки

"Я не хочу, щоб у доньки була алергія або проблеми з животиком. Зараз їм тільки те, що необхідно мамі, що годує. Нічого смаженого, жирного, солоного, гострого, жодних фруктів і овочів ... Їм молочні каші, супи, нежирні бульйони, узвари, але без чорносливу..," - перелічила вона.

"Єдине, що мені страшенно набридло - це чорний чай з молоком, корисний для лактації", - зізналася артистка.

Нагадаємо, нині сім'я Лободи живе в орендованому заміському будинку. Навіть дитячу кімнату встигли облаштувати.

"Плюс до всього здійснилася моя давня мрія, і в нас з'явилася собачка, породи хаскі. Гарний маленький пес, два місяці від народження. Тож у нас тепер справжній дитячий садок", - розсміялася Світлана.

Допомагає співачці з дитиною її мама. Маленька Єва спить то зі Свєтою, то зі своєю бабусею.

Сімейство Лободи тепер живе за містом

"Іноді зі мною, іноді з бабусею. У нас дві кімнати поруч. І коли мені потрібно виспатися і вранці потрапити на студію, то я прошу нашу бабусю, щоб вона брала її до себе. Півночі варти я, півночі - Андрюха. Засипаємо ми під грудьми. І якщо добре поїмо, то й добре поспимо", - поділилася Лобода.

Наостанок Лобода повідомила, що поки Єві не виповниться півроку, вона нікуди її возити не планує. Все-таки це стрес для дитини. А з часом - обов'язково.

Фото "Shape-Мaма", "Main People", а також фото прес-служби співачки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів