Лобода розповіла про дієту, годування грудьми, целюліт і розтяжки

22 червня 2011, 10:13

Після народження доньки Євангеліни Світлана Лобода майже не змінила свого темпу життя. Вона чи не щодня співає на вечірках і з’являється на тусовках.

Втім, за словами співачки, здоров'ям своєї дитини жертвувати вона не збирається. Тому, зокрема, не припинятиме грудне годування.

"Безумовно, маленька - на грудному молоці. І найближчим часом я не планую припиняти годування, тому що вже переконалася в тому, що поєднувати годування і роботу можливо", - розповіла вона в інтерв’ю Viva Beauty.

Свєта каже, що зовсім не розуміє, заради чого такого можна жертвувати здоров'ям своєї дитини.


"Я дотримуюся найсуворішої дієти, їм тільки те, що прописав наш лікар. Це допомагає нам уникнути кольок у животі та алергії", - додала вона.

Співачка також поділилася, що за час вагітності вона набрала близько дев'яти кілограмів, що, втім, за її словами, для неї є нормою.

"Але одразу після народження Євангелінки я все скинула, дуже схудла, і вже через півтора тижні відпрацювала свій перший концерт", - розповіла вона.

Лобода не збирається морити себе голодом

Втім, морити себе голодом Свєта не збирається. "Я вважаю, що бажання прекрасно виглядати не повинно перетворюватися на нав'язливу ідею", - каже вона.

На питання, чи з’явилися після пологів у неї розтяжки чи целюліт Лобода розсміялася:

"Мене це не торкнулося і, сподіваюся, не торкнеться, тому що велика сила генетики!"

"В силу моєї професії я регулярно займаюся хореографією, періодично ходжу в басейн і займаюся пілатес. Безумовно, я люблю масаж. Особливо голови і ніг. Та й під час концертів ми з моїм балетом проявляємо таку активність, що це рівнозначно тижневим зусиллям в спортзалі, включаючи сауну", - додала співачка.

Свєта сподівається, що целюліт і розтяжки їй не загрожують

Свєта також розповіла, що після пологів їй довелося трохи змінювати гардероб.

"Після пологів мій гардероб трохи оновився, відповідно - змінився. Зараз з моїми дизайнерами LUVI ми розробили і вже шиємо нові костюми для оновленої річної програми. Оскільки зараз багато сольних концертів у клубах і не тільки, ми хочемо, як завжди, бути найкращими і найбільш стильними в своєму жанрі. Костюмів це теж стосується!", - каже вона.

Фото Secret service та з сайту Лободи

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів