Лорак почувається машиною для зціджування

29 липня 2011, 14:18

Співачка Ані Лорак зізналася, що почувається машиною для зціджування молока, а свою маму від дочки Софії тримає на дистанції.

Про це Кароліна розповіла в інтерв'ю "E-motion" у Юрмалі, куди приїхала без чоловіка Мурата Налчаджиоглу і дочки на конкурс "Нова Хвиля".

"Моя дитинка зараз із нянечками і з чоловіком, тому моя Софійка в дуже надійних руках. Крім того, в неї достатня кількість грудного молока. Перед тим, як я сюди приїхала, я подбала про те, щоб зцідити їй молока й поставити його в холодильник", - заспокоїла журналістів Лорак.

Як підтвердила Кароліна, вдома в неї великі молочні запаси. От тільки почувається вона, буває, машиною для зціджування:


"Так! Іноді почуваюся машиною для зціджування молока. Перед концертами в мене тепер додалася стандартна процедура - спочатку мені треба звільнити груди від молока, а потім вийти на сцену".

"Іноді почуваюся машиною для зціджування молока"

Та нічого страшного у таких процедурах артистка не бачить.

"Не секрет, що бути мамою - це дуже великий труд. І я свідомо йшла на цей крок у своєму житті. Тому шкодувати я ніколи не буду. Я поважаю всіх матерів, схиляюся перед ними. Особливо складно - коли людина працює, але це все можливо", - каже вона.

Втім, як визнає Кароліна, ночами доводиться прокидатися часто.

"Звичайно! Сьогодні, сподіваюся, висплюся! Правда, у нас щодня в Юрмалі після концерту невеликі посиденьки з друзями. Але взагалі встаю разів зо три, а буває й чотири за ніч", - зізнається вона.

"Сьогодні, сподіваюся, висплюся!"

І, як стверджує, співачка, її турецький чоловік так само прокидається вночі заради дитини:

"Так, і він теж, дуже часто ми разом прокидаємося. Але нам це в радість".

А от маму свою Кароліна вирішила тримати від дочки на дистанції.

"Приїжджає-від'їжджає. Ми якось так вирішили, що краще бути на відстані. Все-таки так краще буде, тому що родичі не завжди можуть витримати цей непосильний тягар, цей труд, і через це часто псуються стосунки. Мені цього не хотілося б. Краще на відстані поки що, а там подивимося", - пояснює молода матуся.

Доньку Лорак довірила чоловікові і няням, а не бабусі

При цьому свою дочку Лорак особливою не вважає.

"Вона, як і всі, любить поїсти, любить сходити в туалет, любить чисті памперси. Вона поки що дуже маленька, щоб виявляти якийсь характер. Але дуже любить гратися. Коли хоче їсти - дуже кричить... В неї тільки встановлюється раціон", - каже Ані.

"Дуже сумую за родиною. Але не хвилююся за нашу Софію - Мурат дуже відповідальний тато", - зауважила Лорак.

До речі. в Латвії, як пише "Комсомольська правда в Україні", Лорак тісно спілкується зі своїм другом-співаком Філіпом Кіркоровим. Він її то по плечу гладив, то за "п'яту точку" брав.

"Не хвилююся за нашу Софію - Мурат дуже відповідальний тато"

А ще у Юрмалі з Ані трапився казус. Щойно якийсь фотограф спробував зняти її у профіль, оточення співачки почало ледь не грудьми її закривати. Вимагали, щоб не знімали з такого невигідного ракурсу. Імовірно тому, що Кароліна за час вагітності і після пологів набрала ваги.

Фото Володимира Шевчука з сайту "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів