Данилко через пиятику запізнюється на літаки та мріє втекти від людей

4 жовтня 2011, 12:08

Автор і виконавець образу Вєрки Сердючки Андрій Данилко розповів про своє особисте життя, як через пиятику запізнюється на літаки та про мрію відкрити ресторан й усамітнитися від людей.

Днями зірці "Євробачення-2007" виповнилося 38 років. Однак Андрій каже, що не відчуває себе на цей вік, пише "Сегодня".

"Коли кажуть, що мені вже 38, то якось у голові не вкладається. Ну, правда, не надягає на мене ця цифра. За відчуттями мені 26-27. Та й не люблю я святкувати свій день народження. Для мене це завжди необхідність і незручності", - зізнався Данилко.

"Я не люблю, коли мене надмірно оточують увагою. Мені здається, що люди намагаються прочитати мою поведінку. Вони починають вигадувати, що я зарозумілий, шифруюся, хоча я просто соромлюся. Я втомлююся вислуховувати тости", - зауважив Андрій.


Данилку стукнло 38 років

А от кризу середнього віку Данилко поки що не відчуває:

"Чому відразу криза? Це просто перехідний етап... Для мене криза - поняття негативне, а у нас все більш-менш добре...".

Що ж до особистого життя, то тут в артиста повне тиша.

"Я не знаю, як коментувати своє особисте життя. Якби воно було, то, напевно, щось розповів би, а так ... Я не ставлю перед собою мету познайомитися з дівчиною, адже це ж дається долею", - вважає він.

До того ж, на думку Андрія, мало яка жінка витримає його постійні роз'їзди на гастролі.

"Або треба, щоб людина, яка з тобою живе, з тобою ж і працювала. Хоча це виглядає якось дивно, але мене такий варіант більше влаштовує. До речі, в 21 рік у мене був варіант закріпити серйозні стосунки. Але не склалося... Повірте, я перестав сприймати своє особисте життя як драму і трагедію", - додав він.

Наразі ж головною жінкою у життя Данилка є його мама. Хоча, артист зізнається, що бачиться із нею не часто, і то - тільки коли вона приїздить до нього до Києва.

Андрій мовчить про особисте життя, бо його в нього немає?

"Мама живе в селі під Полтавою, займається господарством, що ж я буду її смикати і перевозити до Києва. Чому сам не їжджу до неї? А я ніяково почуваюся в рідному місті, тому туди і не повертаюся. Мене весь час там зустрічали на вулиці з якоюсь претензією, мовляв, вибився, до матері рідко їздить, і цей осад залишився вже на протязі кілька років", - пояснив Андрій.

За словами Данилка із своїм персонажем Вєркою Сердючкою в нього не так багато відмінностей.

"Ну чому ж ми можемо відрізнятися: їмо і п'ємо одне і теж. Я люблю смажену картоплю, і Вєрка. Зі спиртного - горілка, пиво, коньяк. Не люблю всякі там мартіні, Бейліса - вони ж як ліки....", - розповів артист.

"А з приводу наших життєвих графіків: Вєрка запалює, а я - ні. У мене все стабільно: о другій годині дня виходжу з дому і до пізньої ночі на студії. Папарацці, які стежили за мною протягом кількох тижнів, напевно, пішли лікуватися в дурдом. Більшість думають, що я веду богемний спосіб життя", - додав він.

Сердючка і Данилко люблять смажену картоплю та горілку

Нагадаємо, нещодавно Данилко зізнався, що пити потрошку не може. Тобто, якщо вже п'є, то п'є багато і до ранку. Через це співак інколи потрапляє у неприємні ситуації.

"Така ситуація була зовсім недавно і мені здається, я дуже негарно повівся. У мене питали поради, як діяти в одній ситуації. Природно, була пляшка. Чарочка за чарочкою, "монтажна склейка", і я вже прокинувся вдома. Мене якось вибило", - згадує Андрій.

"Тепер я прийшов до висновку, що якщо і пити, то тільки у себе в квартирі. Мені дуже соромно за ту ситуацію перед людьми, яких я підвів, адже я ж ще на літак до Туреччини запізнився", - зізнався він.

Данилко розповів, що сльозу з нього може вичавити радянський фільм 60-70-х років. А от сучасне кіно артистові не надто до вподоби.

"Останній раз, коли ходив до кінотеатру, я дивився якусь дурницю і мріяв, щоб вона швидше закінчилася", - зізнався він.

Андрій Данилко плаче під радянське кіно

Що ж до того, про що дійсно мріє Андрій Данилко - це бути подалі від людей:

"Моя мрія вже кілька років - мати місце, де було б повна відсутність людей. Мені не потрібен палац, я хочу знаходитися просто ближче до природи - ходити на річку, в ліс, як у селі, загалом".

А поки що "батько" найвідомішої провідниці планує відкрити затишний ресторанчик "У Сердючки" з домашньою кухнею, зробити моновиставу та спробувати себе у ролі кінорежисера.

Фото "Сегодня", "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів