Данилко не хоче заводити дітей і чоловіка

5 липня 2011, 17:00

Автор і виконавець образу Вєрки Сердючки Андрій Данилко не відкидає ідеї знову поїхати на "Євробачення". Артист, який цьогоріч святкує 20-річчя творчої діяльності, запевняє, що Сердючка стала "дорослішою і делікатнішою". А музей імені Вєрки Андрій відкривати не бажає.

Про це та про можливість завести чоловіка і дітей Данилко розповів в інтерв‘ю "E-motion".

Данилко, який у 2007-му році посів 2-ге місце на пісенному "Євробаченні", припускає, що поїде на конкурс ще раз.

"Я, в принципі, бачу свою участь у конкурсі, але тільки якщо буде гідний і цікавий музичний матеріал", - заявив Данилко.


Данилко вже бачить свою участь у "Євробаченні"

"Мені здається, що за останні кілька років фестиваль втратив колишню актуальність, об'єктивність і чесність. Я можу з гордістю сказати, що ми в Гельсінкі ще застали той час, коли "Євробачення" було подією. Я дивився цього року - ми сиділи, пили пиво, але не було того трепету, який був раніше", - пояснив він також.

Незабаром незмінній героїні Данилка Вєрці Сердючці виповниться 20 років. І, за словами Андрія, за цей час ані вульгарності, ані попсовості у її образі не додалося.

"Ні, вона ніколи не була попсовою. Попса - це сірість, а Сердючку не можна назвати нецікавою і нудною. Сірість - це пісні, які ти не можеш через годину згадати. Сердючка стала дорослішою і делікатнішою", - впевнений Данилко.

Сердючка на початку творчого шляху
І Вєрка майже 20 років по тому

Попри солідну дату, Андрій не збирається обзаводитися музеєм імені Сердючки.

"Я цього не люблю. На відпочинку в Таїланді побачив у "Хард Рок кафе" речі знаменитостей, розвішані на стінах. Я придивився до страшного костюму Брітні Спірз, як же їй не соромно було віддати такий костюм (сміється). Розумієте, мені було б соромно віддавати речі для подібних цілей", - каже він.

За майже два десятиріччя з життя Сердючки зникла її німа подруга Геля у виконанні Радміли Щоголевої, але з‘явилася мама, яку грає Інна Білоконь. Втім, Данилко божиться, що чоловіка чи дітей у його "діви" не буде:

"Знаєте, цього не буде! Це дуже передбачувано, і мама з'явилася лише тому, що Сердючці потрібен був поруч ще хтось, такий же яскравий. Тим, ким була Геля свого часу".

Мама у Сердючки з'явилася випадково

До речі, з Радмілою Щоголевою Данилка якось звів випадок.

"У нас не виходить підтримувати зв'язок постійно, але при цьому ми зберегли добрі стосунки. Ми бачилися нещодавно в Харкові. Випили трохи винця і почали згадувати минуле. У нас були з нею невеличкі сварки, але це все минає", - ділиться він.

"Я сподіваюся, що найближчим часом ми з нею зробимо щось спільне", - натякнув також Данилко.

Вєра і Геля

А днями шоумен провів концерт у Санкт-Петербурзі.

"Мене завжди були раді бачити в Росії - те, що кажуть, все дурниці. Справжнє цькування було після "Євробачення". Воно було організоване відомим каналом. Але людей же не обдуриш і не проведеш вигаданими скандалами", - зауважує артист.

За словами Данилка, невеличка пауза у його активності в російському ефірі сталася через штучно накручені й роздуті пристрасті.

Як відомо, 2007-го року Сердючка опинилася в опалі спершу через її пісню, де декому чулися слова "Раша, гудбай". На додачу до цього на "Євробаченні" Вєрка обійшла російських учасників конкурсу гурт "Сєрєбро", що не сподобалося деяким представникам шоубізу Росії.

Фото прес-служби Mamamusic,"Комсомольськой правды"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів