Кужель: Хапаю його за матню і стискаю кулак...

Понеділок, 20 лютого 2012, 17:36

Колишня соратниця віце-прем'єра Тігіпка Олександра Кужель заявила, що за дітей порве, і поділилася секретами щасливого сімейного життя.

Про свої таємниці, страхи та спогади Кужель розповіла журналу "Країна", пише "Gazeta.ua".

"Я – пізня дитина. Мама народила мене в 38 років. Олександрою назвав батько на честь загиблого на війні брата. Сказав: "З'явилася наша годувальниця". Дав ім'я-долю", - почала свою розповідь Кужель.

Зі спогадів з дитинства Олександра Володимирівна пам‘ятає зустріч з легендарною акторкою радянського кіно Любов‘ю Орловою.

"Дівчинкою мене поцілувала Любов Орлова. Я вручала їй у Запоріжжі в кінотеатрі Маяковського квіти від міста. Я була в платті такого ж кольору і з такої ж тканини, як і Орлова. Мама мені його пошила. Після поцілунку на щоці залишився слід від помади. Я його не витирала і хотіла заклеїти, щоб на довше зберігся", - розповіла вона.

До слова, і сама Кужель, якщо їй вірити, мала артистичні здібності.

"У молодості підробляла співом на весіллях. З одного мала 10 карбованців, ще й годували. Люблю співати. Багато років брала участь у бардівських конкурсах", - зізналася жінка.

Кужель у молодості підробляла співом на весіллях 

І хоча для сучасної естради Кужель - персона нестандартна за своїми габаритами, вона з цього приводу особливо не переймається.

"Шурочка, ты не толстая, ты – монументальная", – каже подружка, коли я переживаю, що недостатньо струнка", - зізналася політик.

За словами Олександри Володимирівни, вона боїться пластичних операцій:

"Отримую задоволення, коли бачу вродливу доглянуту літню жінку. Видно, що вона немолода, але це природна гармонійна старість. Пластичних операцій боюся, навіть вимикаю телевізор, коли про них розповідають".

Секрет гарного вигляду, на думку Кужель, простий: "...Роблю те, що лінуються жінки, які йдуть на пластику: щоранку наношу на обличчя маски, п'ю фреші з яблука, моркви, селери й гарбуза".

До слова, у дитинстві колишню подругу Сергія Тігіпка "дражнили Булькастиком через великі очі". Але головне, що Кужель намагається передусім догоджати самій собі.

"Спочатку хочу подобатися собі, а вже потім іншим. Жодного разу не зустрічала чоловіка, якого дратувала б елегантно вбрана доглянута жінка", - зауважила вона.

 Кужель запам'ятала слова подруги: "Шурочка, ты не толстая, ты – монументальная"

"Жінка, яка не любить себе, – це катастрофа для чоловіка й дітей. Вона постійно грає роль ідеальної дружини й матері. Така зіпсує життя будь-кому, бо потрібне визнання її самопожертви", - впевнена Кужель.

Сама Олександра Володимирівна зі своїм чоловіком у шлюбі майже 30 років.

"Познайомилися з чоловіком в автобусі, яким я ні до того, ні після не їздила. Вразив мене наглістю. Запитав, чи не збираюся вкоротити собі віку. Ключ від його кімнати в гуртожитку медичного інституту підійшов до дверей моєї квартири в Запоріжжі", - пригадала вона.

До слова, за цей час Кужель вже встигла скласти власну думку і про зраду, і про правила співжиття з чоловіком та його родичами.

"Про чоловікову зраду дружині розповідають ті, хто дуже хочуть, щоб вона його вигнала. Колись запитала знайому, чоловік якої підгулює: "Як ти можеш із цим миритися?" А та: "Навіть якщо знатиму, що він у квартирі з коханкою, не влаштую скандал. Бо вона цього дуже хоче", - розповіла політик.

"Є три життєві мудрості: якщо полаялася з чоловіком – ніколи не переставай його годувати, не переходь спати на інше ліжко і, якщо виганяєш із дому, то маєш бути впевнена, що більше ніколи не впустиш. Якось у мене зопалу вирвалося у сварці: "Іди геть!" А чоловік спокійно так говорить: "Ще раз це скажеш – і я піду". Я по-справжньому злякалася", - зізналася Кужель.

 Кужель впевнена: "Про чоловікову зраду дружині розповідають ті, хто дуже хочуть, щоб вона його вигнала"

Як зауважила жінка, "чоловіки – це зовсім інші створіння. Вони не погані. Вони – інші".

А щоб тебе любила свекруха, впевнена Кужель, треба любити її сина.

"Я – шикарна свекруха. І маю не свекруху, а маму. Хочу, щоб і майбутня моя друга невістка дякувала за чоловіка. Тому й відправила молодшого сина в армію", - наголосила вона.

До слова, за своїх синів Олександра Володимирівна готова порвати будь-кого.

"За дітей – загризу. Колись старшого сина на дискотеці в Запоріжжі сильно побили. Ми написали заяву в міліцію. Він дзвонить: "Таке враження, що я – не потерпілий, а нападник. А ті, що побили, – вільно почуваються, ще й погрожують", - почала Кужель розповідати давню історію.

"Я беру таксі та їду в той відділок міліції. Я – ще не депутат, не маю ніяких чинів. Підходжу до того нападника. Хапаю його за матню і стискаю кулак. Кажу: "Я сама тебе каструю, якщо хоч волосина впаде з голови моєї дитини". І – як бабка пошептала. Коли мати захищає свою дитину, вона володіє такою силою, що нікому не раджу ставати на її шляху", - резюмувала вона.

 "За дітей – загризу"

Сама ж Кужель дуже сумує, що її нема кому назвати донечкою. "Мами нема вже вісім років, а батька – 38", - сказала політик.

"Ніколи не приховувала свого віку. 25-річною думала, що в 55 час помирати, це глибока старість. Мені 58 – а душею я молодша, ніж була колись. Винайшла термін – молода жінка старшого покоління. Точно знаю, що в 60 років можна закохатися", - заінтригувала Кужель.

Втім, пані Олександра одразу обмовилася, що намагається ніким не захоплюватися, щоб потім не розчаруватися.

"Друзі – давні надійні інститутські. Цього достатньо. Нових людей у це коло не впускаю. Намагаюся кожну вільну хвилину віддавати родині. Торік у серпні ми з чоловіком уперше за багато років відпочивали вдвох. Це прекрасно. Нам більше нікого не треба було", - зазначила вона.

Також жінка впевнена:

"Якщо хочеш добитися, щоб чоловік щось зробив, – не треба розказувати, як треба це зробити. Скажи, що ти цього хочеш. А він краще знає як".

Як зізналася Кужель, її онучки називають їх з чоловіком – "бабулєчка-красотулєчка і дід-бабай".

"Точно знаю, що в 60 років можна закохатися"

Ще одна примудрістю, якою поділилася політик полягає в тому, що: "Кохання – це щоденна каторжна робота. Це більше за статевий потяг чи якісь інстинкти. Коли бачите вродливого чоловіка поруч із "сіренькою" жінкою, знайте – у ній є щось особливе".

"Якось запитали: чи хотіла би бути слабкою жінкою? Мені цього ніхто не пропонував", - додала вона.

Окрім того, у журналі Кужель поділилася історією своєї ворожнечі із екс-главою Фонду держмайна Валентиною Семенюк.

"Як Богословська ненавидить Тимошенко, так Семенюк ненавиділа мене. Усе робила наперекір. З нею годі було боротися. Просто перестала її помічати. А жили ми в одному під'їзді", - розповіла жінка.

"І от якось у ліфті їдемо з двома дівчатами. А вони: "Ми вас так любимо, Олександро Володимирівно". Питаю: а ви хто такі? – "А ми – дочки Валентини Семенюк". А потім Валя вийшла заміж – і все стало, як у мультику про Простоквашино – щоб подобрішати, не вистачало велосипеда. Все якось налагодилося. Тепер ми спілкуємося", - зізналася вона.

До слова, якщо вірити Кужель, то на своїх ворогів вона не злиться й не ображається - просто не вітається ,а в церкві ставить за них свічки. Також пані Олександра впевнена, що немає нічого, що не можна пробачити.

"Матом нікого не посилала, але придушити хотілося частенько... До сліз мене може довести тупість... Найбільше боюся байдужості..," - розповіла Кужель про себе.

 "Матом нікого не посилала, але придушити хотілося частенько..."

"Депресію мала тільки раз. Після помаранчевої революції. Закурила, хоч доти 10 років не брала до рук цигарок. Кинула займатися спортом, набрала 10 кілограмів. Була наче у вакуумі. Насилу вилізла із цього стану", - зізналася вона.

Незадоволена собою Олександра Володимирівна буває тоді, коли не виспиться. А якщо в неї поганий настрій, то Кужель впевнена: "...треба з'їсти щось смачненьке. Те, чого тобі не можна", і все буде гаразд.

Також Кужель зізналася, що давала хабар, коли її сестру оперували в Інституті Амосова.

До брехунів у політика теж є своє ставлення: "Раз мене можна обманути. Далі я викреслюю брехуна зі свого життя... Брехню не завжди розпізнаю..."

А ще Кужель зізналася, що їй соромно.

"Соромно за те, що 2004 року агітувала голосувати за Януковича", - заявила вона.

Фото "Радіо Свобода", "Захід.net", "Української правди", "Main People", журналу "Країна"


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів