Мейхер розповіла, як назвала дочку і як стала жінкою

29 травня 2012, 16:59

Колишня солістка "ВІА Гри" Надія Мейхер-Грановська запевняє, що лише з народженням дочки відчула себе жінкою. До слова, свою доню співачка-телеведуча назвала Анною і вірить, що їхня з бізнесменом Михайлом Уржумцевим сім‘я – міцна.

Як відомо, Надя Мейхер народила 22-го березня у Києві. А от те, що вона вагітна, 30-річна зірка відчула далеко не одразу. Про це вона розповіла в інтерв‘ю журналу "Tele.ru".

"Незважаючи на всі жіночі нюанси, про цікаве положення я дізналася не одразу. У той час у "ВІА Гри" без перерв тривали гастролі, і нездужання списувалося на втому. І тут раптом почався настільки жорсткий токсикоз, що я перетворилася на зомбі: живу на автоматі, прокидаюся і засинаю в однаковому стані слабкості, весь час щось десь болить..." – згадує Мейхер.

За словами Наді, коли вона носила під серцем Ігоря, нічого подібного не відчувала.


"До того ж геть пропав апетит, нудило навіть при будь-якому запаху їжі. У той час я, можна сказати, не жила, а існувала", - резюмувала брюнетка.

У Мейхер, за її словами, навіть фобії якісь почали з‘являтися.

"Звідкись з'явилися страхи - я стала боятися літати. Дивуюся, як ніхто нічого не запідозрив. Навіть мама не зрозуміла, думала: Надя просто сильно втомилася", - ділиться співачка.

Про те, що у Мейхер буде дочка Аня, вона дізналася "завдяки" токсикозу

Між тим, батька своєї другої дитини, свого цивільного чоловіка російського бізнесмена Михайла Уржумцева, Мейхер продовжує називати просто коханим.

"Чоловік? Я волію називати Мішу коханою людиною. Ми не розписані офіційно. Ні, не тому, що цього не хочемо або упереджено ставимося до реєстрації, - просто на все свій час. Встигнемо ще! Про вагітність я йому сказала відразу, щойно зробила тест і побачила дві смужки", - розповідає Надя.

"На щастя, того дня Міша був поруч зі мною у Києві, а не в Петербурзі, де його часто тримають справи. Скажу чесно, у перші хвилини ми... розгубилися. Не очікували, що це станеться зараз. Звичайно, будучи здоровими і закоханими одне в одного людьми, ми припускали, що коли-небудь народимо дитину, жили за принципом: Бог дасть - народимо", - веде далі жінка.

"Тим більше що у мене і у Мишка вже є діти. Михайлу простіше, у нього бізнес - йде собі і йде. А мої творчі плани були розписані на рік вперед", - бідкається зірка.

А от чутки про те, що Уржумцев покинув Надю, щойно дізнався, що в них буде дочка, Мейхер просто смішать.

"(Сміється) Я ж кажу, Анюту чутки наздогнали ще у материнській утробі. Це я розгубилася, бо як з нею обходитися, як поводитися, не розуміла. Хоча і відчувала, що ношу дочку... А про хлопчаків знаю все, до того ж у самої характер жвавий, бойовий", - запевняє Мейхер.

Як відомо, під час пологів Уржумцев був поруч із Надією.

"Загалом, замість того щоб чекати за дверима, як інші татусі, Михайло сидів поруч, тримав за руку, розважав розмовами. На все життя запам'ятаю це! Така колосальна підтримка... Він моя друга половина, поруч з ним я почувалася спокійно, впевнено, захищено. Анічка нас з Мішею ще міцніше з'єднала. Хоча мені здавалося, що це вже неможливо: ми й так неймовірно близькі", - йде на відвертості Надя.

За словами Мейхер, Михайла Уржумцева вона зустріла три роки тому, у березні, з легкої руки актриси та сценаристки Ренати Літвінової. Літвінова саме презентувала у Москві колекцію жіночого одягу компанії, гендиректором якої є Михайло.

Уржумцева Надя не любить називати чоловіком - просто коханим мужчиною

До столиці Росії Мейхер потрапила дивом - каже на рейси до Москви того дня був аншлаг.

"І ось перед показом сидимо ми з Ренатою в гримерці, спілкуємося. Вона каже: "Одягни мій капелюшок, нафарбуй губи червоним, поекспериментуємо". Дивлюся у дзеркало, фарбую губи... Раптом двері прочиняються, і входить високий стрункий чоловік з букетом бордових троянд - у мене майнула думка: "Який цікавий!" - і дарує Ренаті", - розповідає Надя.

"Вона представляє: "Михайло, це Надія Грановська". Так і познайомилися. На фуршеті розговорилися - про рекламу, про інтереси, про роботу. Виявляється, його компанія збиралася зробити Віру Брежнєву і мене обличчям нової марки", - уточнює співачка.

За словами Наді, вони з Уржумцевим тоді обмінялися телефонами, але стосунки у них зав'язалися через кілька місяців.

"Я була обережною, і Міша не поспішав ... Знаєте, після народження Ігоря я якось не замислювалася ані про родину, ані про нових дітей. Ніяк не зустрічався чоловік, від якого захотілося б дитину. З самотністю я давно звиклася - не скажу, що вона неприємна. У мене така позиція була: або все, або нічого. Або я знаходжу свою любов, або... живу сама", - заявляє Мейхер.

На думку Наді, жінки роблять помилку, коли себе вмовляють жити з кимось, аби не самій.

"У мене ж була цілковита впевненість, що, коли мій чоловік, моя доля, друга половина - називайте як хочете - зустрінеться, я його обов'язково впізнаю і не помилюся. Так і сталося. У Міші мені було дивно все від самого початку. Почуття розгорялися з кожним днем", - запевняє зірка.

Мейхер з Уржумцевим "звела" Рената Літвінова

"Знаєте, що мене вражає в ньому найбільше? Ми завжди і в усьому можемо легко знайти компроміс. Адже я Овен - натура вперта і владна. (Сміється.) А Міша - Водолій, йому вдається наші розбіжності м'яко переводити в угоду. Навіть коли зі мною не згоден - не сердиться, а з цікавістю вислуховує. І я, в свою чергу, прислухаюся до його думки і порад", - запевняє Мейхер.

При цьому, за словами артистки, раніше вона досить жорстко спілкувалася з сильною статтю, і це чоловіків лякало.

"З Мішею все інакше: з ним я стала жіночною. Дивуюся взагалі всьому тому, що зі мною сталося за останні три роки. Якось сказала Міші: "Якщо раптом наші стосунки припиняться - Бог знає, що може трапитися, - пам'ятай, що це була перша і остання казка мого життя", - каже Надія.

Якщо вірити Мейхер, то до Уржумцева вона відчуває "Любов з великої літери". І навіть з тим, що Михайло часто виїжджає у справах, Надя змирилася.

"Розлуки у сім'ї - це нормально. Міша їде, приїжджає, залишається з нами надовго чи на пару днів - як виходить. Звичайно, мені хочеться, щоб він їхав якомога рідше, а раніше я навіть уявити собі не могла, що знайдеться чоловік, якого я захочу бачити поруч цілодобово. (Сміється.) Хотілося свободи, усамітнення", - зізнається вона.

Власне, в цьому контексті Надя згадала і про батька свого сина Ігоря, бізнесмена Олександра.

"З батьком Ігоря наше спільне життя було нетривалим - роки три. А потім ми жили втрьох: син, я і мама. І мене це дуже влаштовувало", - зізнається вона.

Тепер Надія тішиться з того, що окрім сина має ще й дочку

Втім, свій перший шлюб зірка помилкою не вважає.

"Це були перші почуття, а вони завжди здаються великими, світлими і назавжди. Озираючись назад, не скажу, що це було велике кохання. Швидше пристрасть. Та й до сімейного життя ми не були готові. Ні тоді, ні значно пізніше. А терпіти одне одного заради дитини... Я б не витримала. І дитина відчуває холодок між батьками. Вона ж точно таку саму модель стосунків понесе і у своє життя", - впевнена Мейхер.

За словами співачки, вона зробила все можливе, щоб у її екс-чоловіка Саші та їхнього сина Ігоря сьогодні були хороші стосунки. До батька своєї дитини вона, як стверджує Мейхер, ставиться з повагою - і син це відчуває.

Але повернемося до дочки. Своїй дівчинці Надя дала прізвище її батька. От і вийшла Анна Михайлівна Уржумцева.

"Звичайно. Мейхер одна, і це я. (З посмішкою.) Ви б бачили, як дочка гиготить, коли з нею вовтузиться Міша. Їй всього лише два місяці, але здається, вона багато чого розуміє", - додає Надя.

За словами Мейхер, для дочки речі вона купує за потреби.

"Вона дуже швидко росте, ми з Мішею не бачимо сенсу набивати її речами шафи. У два місяці носить костюмчики на дев'ятимісячних - висока буде дівчина", - сміється співачка. Для якої дочка стала натхненням.

"Мене дитина так надихнула, що я ніби заново народилася. Повне відчуття, що все моє єство саме цього і чекало", - каже Мейхер.

"Зараз навіть не віриться, що я мріяла про другого сина. Дивлюся на Аню і розумію, як здорово мати дочку. Вона мене неймовірним чином змінила, ще під час вагітності я стала значно м'якішою, терпимішою. Дивовижно!" – ділиться Надія.

"Мене дитина так надихнула, що я ніби заново народилася"

За словами Наді, її мати виховувала її як сильну дівчину - без жорсткості і муштри, але неухильно з ранніх років привчала до самостійності, відповідальності, розуміння того, що жінці треба самій заробляти собі на життя. Прямим текстом це не звучало, каже Мейхер, але їй було достатньо маминого прикладу.

"Батьки розлучилися, і мамі багато довелося взяти на свої плечі. Я не думаю, що бути сильною - це правильно: поряд з такою жінкою чоловік може відчути себе непотрібним", - ділиться думками Надя.

Сама ж вона відчула себе жінкою лише з народженням дочки.

"...Неймовірно, але, лише доживши до тридцяти і народивши другу дитину, я зрозуміла, що значить бути жінкою", - сміється Мейхер.

До слова, як стверджує співачка-телеведуча, її старший син новині про сестричку зрадів.

"Я була місяці на четвертому, коли йому про це сказала. Він зрадів, обійняв мене: "Ой, здорово". Він давно хотів стати старшим братом. Я, на відміну від нього, ніколи не просила маму когось народити, тому що мені завжди було добре самій", - дивується Надія.

"Ігор мене абсолютно не ревнує до Ані. Напевно, через те, що я нарешті вдома і проводжу з ним багато часу. Хоча і працюю, як раніше, на телебаченні. Поки цього достатньо, тому що я годую і мені хочеться побути з донькою максимально довго", - запевняє вона.

За словами колишньої солістки "ВІА Гри", зі старшим сином їй допомагали мама і няня, але й вона сама "не зовсім пропаща мати".

"Повернуся додому - і весь час присвячую сину. Книжки йому читала, грала. У нас з ним завжди є якісь домовленості. Відчуття, що росте бізнесмен. Кажу: "Давай читай". - "А ти?" - "Спочатку ти, потім я". Так само кімнату прибираємо: "Ігор, у тебе речі розкидані, прибери" - "У тебе теж!". Нам обом через проблеми зі шлунком не можна солодкого, і якщо він бачить, що я не втрималася, відразу: "Ага, ти їси - і я буду", - розповідає Мейхер.

За словами зірки, син її дуже дисциплінує.

"Поки рано оцінювати виховання, ще незрозуміло, як я попрацювала в цьому плані. (Сміється.) Ось коли синові буде років 18, він встане на ноги, я вам скажу, яка з мене вийшла мати. Хоча щось мені підказує, що він рано вилетить з гнізда. Ця тема дуже його цікавить", - ділиться співачка.

З батьком сина Ігоря Мейхер пробула близько трьох років, а потім пристрасть згасла

"Кілька років тому ми заспівали з ним на дитячій "Новій хвилі", і він запропонував: "Мам, а давай співати разом і так заробляти?" Мені подобається, що в такому юному віці він думає про це. Можливо, причина в тому, що син нехай трохи, але проводить час з батьком. Олександр бере його у відрядження, і волею-неволею Ігор чує ділові розмови. Я це тільки вітаю", - визнає Надя.

Сильно балувати дітей Мейхер не любить. Каже, вони швиденько сідають на голову.

"Іноді просить якусь іграшку, я кажу: "Ігоре, а нічого, що в тебе таких вже повно?" – бідкається Мейхер.

Як запевняє зірка, до обох своїх дітей вона ставиться однаково.

"Шкодую тільки, що з Ігорем проводила мало часу. Їхала на гастролі, а серце просто на ниточки розпускалося - так було тяжко, боляче його залишати... Але тоді час був інший. Народила - і через місяць повернулася на сцену, залишивши сина на піклування мами, за що я все життя їй буду в ніжки кланятися. Шукала себе, хотіла відбутися як особистість. І домогосподаркою себе не бачила. Хотілося жити так, щоб ні від кого не залежати", - розповідає Надя.

За словами жінки, розлуки з сином зводили її з глузду.

"Мене зрозуміє тільки мати, якій доводиться багато працювати. Ніхто не збирався мене все життя годувати. Я вже говорила, що з батьком Ігоря ми дуже швидко розійшлися. Хоча, як міг, Олександр нас все-таки підтримував. Слава Богу, розійшлися ми тихо, без скандалів. Просто прийшло розуміння, що стосункам кінець, - і ми роз'їхалися", - каже співачка.

Свого сина Надя обожнює і називає дивовижною дитиною, бо коли вона їхала на гастролі, Ігор жодного разу не плакав, не просив залишитися, не вимагав уваги.

Правда, коли хлопчик підріс і побачив. У яких відвертих нарядах його мама виступає по телевізору, він почав робити їй зауваження, мовляв, "Прикрийся.

А наостанок в інтерв‘ю, Мейхер зізналася, що вірить у силу їхнього із Уржумцевим союзу.

"Сподіваюся, Ані не доведеться бути сильною, як мені. Я вірю, що ми з Мішею - міцна пара. І наша донька ніколи не побачить, як мамі доводиться одній справлятися з усіма проблемами, - нехай краще спостерігає підтримку і допомогу батька. Такий розподіл ролей у сім'ї приводить нас, жінок, до щастя", - впевнена зірка.

Фото "Tele.ru" та "Папарацци.ру"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів