Корогодський: Янукович більший єврей, ніж Ющенко

18 червня 2012, 17:01

Відомий київський бізнесмен-фрік Гарі Корогодський віддає перевагу сексу, а не політиці, і президента Віктора Януковича вважає більшим жидом, аніж колишнього президента Віктора Ющенка.

Про це любитель яскравих сорочок і кольорових окулярів розповів у програмі "Подвійна суцільна" журналу "Публичные люди".

На запитання, хто більший єврей – Ющенко чи Янукович, Корогодський відповів:

"Сто відсотків Янукович".


Втім, як визнає успішний бізнесмен, ще у 2004-му році ані в нього, ані в його друзів мільйонерів жодних політичних уподобань не було.

"Ми не знали за кого бути – за голубих чи помаранчевих. Але коли Ющенко виступив і сказав, що він звертається до чоловіків, щоб вони згадали, що вони козацького роду, взяли вила й вийшли надвір, я одразу згадав Ільфа і Петрова; поневіряння вічного жида, коли він потрапив до козаків. "Жид?" – співчутливо спитав отаман. "Жид", - весело відповів вічний жид. "То рубайте ж його, хлопці!". І відтоді ми вже не розглядаємо помаранчевих як альтернативу", - зізнався гуморист Корогодський.

Олігарх Корогодський називає Януковича більшим євреєм за Ющенка
А все через те, що Ющенко закликав чоловіків згадати, що вони козаки

Також неординарний тусовщик заявив, що, на його думку, адміністрація Олександра Попова корумпована, але все ж менше, ніж була адміністрація Леоніда Черновецького.

"Не чекайте в цій частині інтерв'ю скандалу - євреї завжди повинні за Торою підтримувати чинну владу. Що я і роблю", - зазначив Корогодський.

Корогодський підтримує чинну владу. Каже, за Торою так треба

А ще, через єврейські закони бізнесмен, за його словами, серйозно страждав ще до недавнього часу.

"…Скінчився дуже тяжкий період у житті євреїв, ДУЖЕ тяжкий. Ми страждали, сильно страждали. 1000 років була заборона на багатоженство, термін якої вийшов, якщо я не помиляюся, у 2007-му році. Це тисячу років терпіли. Це серйозно – це не жарт", - на повному серйозі виголосив Гарік.

Втім, одружений бізнесмен згодом додав: "Я би, на своєму місці, розлучатися б не став".

Окрім того, почувши від одного з ведучих програми натяк на те, що євреї – як геї, всюди тягнуть один одного і підтримують, Корогодський згадав Олега Ляшка і зауважив:

"Я з іншого загончику… тож, будь-ласка…"

Коли мова зайшла про Ляшка, Гарік азуважив: "Я з іншого загончику… тож, будь-ласка…"

До слова, ідеалом жінки Гарі завбачливо називає дружину.

"Дружина, звісно", - сказав Корогодський і зареготав. Згодов він додав, що ідеальна жінка має бути "гарна, в міру розумна, і любити мене, незважаючи на те, що я роблю".

Ідеальним чоловіком, ясна річ, бізнесмен вважає себе самого. А ще Корогодський впевнений, що він добрий батько своїм дітям. Ще б пак, Гарі впевнений, що немає сенсу забороняти дітям читати якісь книжки.

Гарік з посмішкою заявив, що для нього ідеальна жінка - дружина

"Не за столом буде сказано: а хулі толку? Якщо я їм не дозволю, вони обов‘язково прочитають", - впевнений він.

Між тим, сам мільйонер у соціальній мережі Facebook назвав себе хлопчиком.

"Я – 52-річний хлопчик, який мріє про секс і ще нічого не отримав", - пожартував Гарі стосовно своїх дописів у Фейсбуці на сексуальну тематику.

За спостереженнями бізнесмена, в соціальних мережах необхідно писати "всяку х***, щоб на тебе звернули увагу".

"Я пишу і серйозні речі, на які у Фейсбуці мало хто звертає увагу", - з жалем зазначив він.

Гарік: У соцмережах треба писати "всяку х***, щоб на тебе звернули увагу"

А ще Корогодський поділився новиною: він вирішив стати радіоведучим.

"Я для себе вже вирішив (радіо для себе ще не вирішило) - я йду у радіоведучі", - заявив він.

Де його транслюватимуть, Гарік поки не вирішив. Каже, зараз буде конкурс серед радіостанцій робити. А щодо формату, то Корогодський сказав так:

"Формат задав свого часу Вуді Аллен у фільмі (до речі, я і назву в нього вкрав) "Все, що ви хотіли дізнатися про секс, але боялися спитати".

І хоча спершу Корогодський з іронією заявив, що буде розповідати про політичну ситуацію в країні, згодом він прямим текстом сказав:

"Мені насрати на політичну ситуацію в країні. Мене більше цікавлять проблеми сексу, людських стосунків, аніж політичних".

Корогодський піде в радіоведучі і буде розповідати про секс

А ще яскравий мільйонер визнав, що обрати образ фріка – найлегший спосіб зробити собі безкоштовний піар. Що він, власне, і робить.

Стоп-кадри з відео програми "Подвійна суцільна"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів