Кузьма співав за Януковича за бабки без всякої ідеї

26 червня 2012, 11:55

Лідер гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко розповів про кризу свого шлюбу, свій ідеал жінки, дочку Барбару та чому співав за всіх політиків майже без розбору.

Кузьма зізнався, що його з дружиною Світланою спільне життя колись висіло на волосині. Про це він розповів телеведучій Каті Осадчій в ефірі програми "Світське життя".

Кузьма "Скрябін" знає свою дружину Світлану вже 32 роки, а одружена пара - 18 років.

"…То величезна подяка її внутрішній інтелігентності. Я би так, як вона, не зміг", - зауважує Андрій Кузьменко на запитання про ревнощі, інтрижки і стосунки в парі.


Кузьма вивернув трохи сімейної брудної білизни назовні

Навіть тоді, коли у 2008-мц році у пресі з‘явилися чутки про його буцімто роман із дівчиною Настею з гурту "А.Р.М.І.Я.", дружина шоумена тримала марку. Та й Кузьма запевняє, що тоді помітив на пляжі людину з фотоапаратам, і сам зрежисував сценку з обіймами.

"…Воно не мало собою ніяких підстав, і воно не потягло далі за собою…" – додав він і запевнив, що його дружина Світлана на це нічого не сказала:

"Абсолютно нічого. Тому що то одразу видно. Знаєш, я рахую, що якщо в людини є якісь відносини з іншою, вона одразу починає інакше ставитися до своїх близьких. В мене було таке в житті. Кладу руку на серце. Ти одразу починаєш ставитися якось критично, дуже з негативом, з‘являються якісь шипи, які заважають", - пішов на відвертість фронтмен відомої групи.

Свій "роман" з руденькою Настею у 2008-му році Скрябін називає постановочним
За словами музиканта, його дружина Світлана на ці фото ніяк не відреагувала

За словами чолов‘яги, таке охолодження він пережив по відношенню до власної дружини Світлани.

"Так, дуже давно. Ще перед 30-ою моєю річницею. Я не люблю згадувати той період, тому що воно було якесь… із присмаком тотальної бідності… А "рай з милим в шалаші" – то афоризм дуже відносний. Він закінчується, то рай, тоді, коли починаються брудні шкарпетки, нема грошей на пральний порошок, треба ще вибігти в магазин похавати…" – каже Кузьма.

"З‘являється дитина, ти відходиш на другі позиції і (не знаю, як там інші мужики, але я по собі пам‘ятаю), воно виглядає досить дискомфортно – тому що ти звик до повної уваги, а переходиш на другі позиції - з лідера групи на беквокаліста, причому такого, що не беруть його на інтерв'ю, не показують в кліпах, ти просто там підвякуєш…" – веде далі Скрябін.

"Ну, дуже психологічний момент і, я так підозрюю, що для всіх мужчин він грає певну роль. Через те, напевне, більшість шлюбів і страждає. Ти не можеш поділити себе з тим маленьким згортком, який постійно кричить, плаче, і (жінка) мусить йому віддавати всю увагу. А ти сидиш, куриш з мудрим виглядом і не береш абсолютно участі у розвитку тієї дитини до якогось моменту, поки нарешті Бог дає зрозуміти, що це ж твоє, візьми і займися (а часто вже буває запізно)", - ділиться досвідом шоумен.

Кузьма зізнався, що його шлюб ледь не розвалився

За словами Андрія, йому довелося навіть звертався до ворожок, аби виправити ситуацію в своєму житті.

"Я не буду вдаватися у подробиці, що там зі мною відбувалося… Були ворожки всілякі – одні закатували, другі відкатували… Реально дуже страшний процес", - запевнив він.

Втім, шлюб пари витримав. Наразі Андрій та Світлана виховують 14-річну дочку Марію-Барбару.

"Марія – то ім‘я церковне, а Барбара (не БАрбара, а БарбАра) – бо Барбара Брильська. У нас чітка установка була: якщо дочка, то Барбара (бо Барбари Брильської), якщо син - то Мартін (тому що Мартін Гор з "Depeche Mode")", - пояснив музикант.

Скрябін ходив до ворожок і врешті залишився у сім'ї

Причому польська актриса і зірка "Іронії долі" Барбара Брильська - не просто одна з улюблених актрис Кузьми:

"Вона - мій улюблений типаж жінки, взагалі. Тобто моя Свєта на неї подібна", - заявив Скрябін.

Втім, дочка Кузьми дуже сердиться, коли батьки до неї звертаються на повне ім‘я, тому для тата і мами вона - Буська. До слова, нині у дівчинки перехідний вік.

"О-о-о, зараз кількість гормонів, які бухають кожну секунду в кров, напевно, перевищує кількість гормонів, які взагалі в моєму житті виділив мій гіпофіз", - прокоментував цей складний період розвитку батько Барбари.

А щоб краще розуміти дочку, Кузьма, за його словами, завжди намагається проводити паралелі і згадувати, що він робив у її віці.

"Я зі своїм однокласником якось пив вино під балконом, притому шмурдяк такого дикого хімічного складу..." – згадалося йому.

Інколи Андрій влаштовує дружині і дочці сюрприз - подорож посеред навчального року

Водночас, щоб не розбалувати Барбару, музикант намагається тримати вдома дисципліну. Каже, у дочки є "достатньо багато свободи", але до 20-ої вона має повертатися додому.

"О 19.30 у нас є пікова година. Якщо вона на одну хвилину запізнюється, то воно обертається потім невідпусканням, домашній арешт. Сльози бризкають на 3 метри в діаметрі, але вона приходить о 19.30. Поки що розмовами обмежуємося – нема якогось електрошоку, електричного стільця чи там стояти у пшоні (я пам‘ятаю, як мені висипали) на колінах", - запевнив він.

Музикант не приховує, що свого часу його виховували за допомогою цього прийому і навіть ременем. "Але я не скажу, що шкодую про це", - зауважив він.

Також в інтерв‘ю Осадчій Скрябін зізнався, чому співав за Януковича і яке гнітюче враження справляла на нього, за його ж словами, ворожість суспільства.

"Я ж не міг тоді вийти і сказати: "Люди, я працював на "Інтері", я був підневільний!". Я прекрасно розумію, що немає добрих політиків, нема політика такого, який може змінити ту країну на краще… вони змінюють СВОЄ життя на краще", - каже Скрябін.

Те, що під час Помаранчевої революції Кузьма співав за Януковича, він пояснив так: "Я ж не міг тоді вийти і сказати: "Люди, я працював на "Інтері", я був підневільний!"

За словами Андрія, на його адресу надходили і серйозні погрози.

"Я пам‘ятаю, я поїхав за їжею (в мене, по-моєму, в районі була єдина машина без помаранчевих стрічок), і під‘їжджає до мене такий здоровий орангутанг поза два метри зростом і каже: "Йомайо, кенти тут попросили, щоб я тобі дав по голові". А я ходив з пістолетом і кажу: "А ти знаєш, що в мене є пістолет, і я тобі зараз прострілю голову. І хто правий буде в цій ситуації: твої колеги, які тебе , ідіота, послали до мене, чи давай, може, підемо до колег і продовжимо діалог із ними?". Він постояв подумав: "Ну, давай". Ми підходимо – а вони в розсипну", - згадує Кузьма.

Як зізнався музикант, він постійно мав із собою зброю.

"Ми їхали на концерт, а в мене завжди був під кріслом заряджений вінчестер. Не знаю, нащо. Отак собі я надивився ковбойських фільмів і думав, що я – страшний ковбой. Я не став би стріляти в людей все одно, але якось мені було спокійніше", - запевнив він.

Музиканту не раз погрожували. Він носив із собою зброю
"Слава богу, ні до малої, ні до Свєти моєї в цей період не було якихось таких агресивних (проявів)", - додав він.

Натомість на свою адресу агресію Кузьма відчував. Зокрема після закінчення виборів він з дружиною і дочкою поїхали на Драгобрат кататися на лижах.

"За спиною постійно чулися так фрази: "Он, пішла голуба мразь. Йому б дошкою по голові і в прірву", - згадує шоумен, який співав за нинішнього президента Віктора Януковича у 2004-2005 роках.

За зізнанням Кузьми, він постійно чекав, що "якась лимонка перелетить у мій город – отак, інкогніто".

"Нас рятували нечисельні друзі та горілка", - додав він.

А той факт, що Кузьма співав за безліч політиків, особливо без розбору - на підтримку екс-президента Леоніда Кучми, нинішнього президента Віктора Януковича, "Озимого покоління", за "Зелених" – Скрябін пояснює потребою в грошах.

На уточнююче запитання від Осадчої "Байдуже за кого, аби платили гроші?", Кузьма відповів:

"Так, то ганебна практика, 100%: ти ведешся просто на бабки без всякої ідеї, і мені шкода тих політиків, які думають, що вони щось на тому виграють".

Від агресії суспільства Кузьма рятувався друзями та горілкою

Фото "Сегодня", з "Дусі", "ДонбассUA", "Гламурчіка", "INTV", lvivtour, violinonline

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів