Білик приманює чоловіків хрестиком та має "космічні" стосунки з Кіркоровим

24 липня 2012, 12:00

Співачка Ірина Білик не приховує, що зацікавилася російською сценою. Як і її колезі Ані Лорак, завоювати сусідній шоу-бізнес Ірині допомагає поп-король Філіп Кіркоров.

Втім, Білик вважає співака не лише своїм шансом пробитися до Росії, але й хорошим другом. Іра називає ці стосунки "космічними" і тішиться з того, що знає Філіпа краще за багатьох.

А ще вона носить хрестик з рубіном, який нібито має приманювати чоловіків.

Про все це Білик розповіла газеті "Московский комсомолец", яка зацікавилася української авторкою.


Ірина чесно каже про те, що досягши на батьківщині усіх висот, вирішила розширювати кордони своєї слави.

Білик вважає, що в Україні їй вже робити нічого?

Після того, як Кіркоров заспівав пісню Білик "Снег", про співачку дізналися у Москві. А тепер вона вже їде з туром до Сибіру.

"Мені все-таки не 20 років, в Україні я вже усталилася, чого ще бажати? Все заспівали, все заробили, і тут починається новий етап. Я тепер думаю над новими костюмами", - каже співачка.

Російській журналістці, яка брала інтерв’ю в Ірини, невідомі усі образи української артистки. Тому Білик вкотре розповіла, що змінювала колір волосся, зачіски та образи мільйон разів.

"Я перепробувала все в цьому житті. Експериментувала з кольором волосся: то я біла, то руда, то червона, і коричнева, і стрижки різні робила. Взагалі я натуральна русява дівчинка", - розповідає Іра.

Зараз Іра знову білявка

А ось щодо сценічного вбрання, то тут смаки співачки більш сталі.

"Я, наприклад, люблю по півроку не міняти улюблені костюми", - зізнається Білик.

Звичайно ж, Філіп Кіркоров став для Білик своєрідним хрещеним батьком у російському шоубізі. Однак для Іри він ще й хороший друг.

"Він для мене друг. Ті, хто бачить його тільки на екрані, хто ніколи з ним не обідав (у мене з ним була пара зустрічей у кафе), той його не знає. А він навіть нормально не може попити чаю. Йому постійно хтось дзвонить", - ділиться Білик.

"Він, до речі, дуже багато говорив тоді, під час нашої зустрічі, болгарською мовою. Це так красиво! І чому він ніколи не давав інтерв'ю в мас-медіа болгарською мовою? Напевно, все це говорить про те, що я його знаю більше і бачу з іншого боку, ніж просто глядачі. Він для друзів абсолютно відкритий", - каже співачка.

Ірина згадала про премію "Золотой граммофон", на якій Кіркоров отримав нагороду за пісню "Снег".

"Знаєте, коли я приїхала вперше на вручення премії "Золотой граммофон", на мене усі дивилися як на прибульця. І говорили: "Ти не розумієш, якщо Філіп когось любить - то все", - зазначає Ірина.

"Він викликав мене на сцену, і це в той вечір, коли у нього народилася донька. Це був раптовий порив. Я знаю, що за законами шоу-бізнесу так не робиться. Він повинен був забрати нагороду, сказати, що у нього народилася донька, і все. Тобто забрати всю увагу на себе. А він чомусь згадав, що є я. Це чисто людські, дивні, космічні стосунки. Я вважаю, що він один з кращих людей на цій землі", - зауважує Білик.

Білик має "космічні" стосунки з Кіркоровим

Цікаво, що Кіркоров сам знайшов Білик, тобто вона йому не пропонувалася.

"Я Філіпу не пропонувала ані співробітництва, ані грошей. Я дуже рада, що люди, які на вершині, можуть ще бути просто людьми. І для мене дивно, що людина, яку я знаю 10 років і який послухав мої пісні, сказав: "Іра, чому тебе не знають у Росії? Це неможливо. Тебе повинні всі знати", - розповідає співачка.

Однак, попри успіхи у кар’єрі, особисте життя Ірини залишає бажати кращого.

"Подумала, зараз скажу: О! я така щаслива жінка! У мене є наречений! Ми їдемо відпочивати! Будемо проводити час на його віллі, біля басейну! Але... Я чомусь зовсім зараз не можу збрехати…" – зізнається Ірина.

Ірина успішна співачка, але не має щастя в особистому житті

"У мене немає такого нареченого, і я не їду на віллу. Але останнім часом у мене з'явилися деякі зрушення в цьому плані, сподіваюся, що скоро в мене все буде добре", - зазначає Білик.

Виконавиця також додала, що носить хрестик з рубінами, який має приманювати чоловіків.

"Мені сказали, що він приманює суджених-ряджених. І дійсно, останнім часом на цьому моєму фронті почалося певне пожвавлення. І з'явилася надія", - інтригує Білик.

І наостанок Ірина розповіла, що користується кремом для повік на основі чорного кав’яру. Зазвичай він дуже дорогий, але ж грошей на красу зірки не варто шкодувати.

Фото "Московского комсомольца", фото з офіційного сайту Білик

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів