Вася Фролова: На роботі не напружуюся, тому відпочивати нема від чого

2 серпня 2012, 17:25

Телеведуча і модель Василіса Фролова об’їздила майже весь світ. Вона закінчує вже третій закордонний паспорт і у свої 34 роки має таку роботу, від якої не треба відпочивати.

Крім того, свій відпочинок Вася вважає унікальним, бо з нею постійно трапляються різні історії. Але вона сприймає усе як безцінний досвід.

Про це Фролова розповіла в інтерв’ю "Main People".

Мабуть, усі офісні працівники позаздрили б Василісі, яка не надто втомлюється від своєї роботи, тому не влаштовує відпочинок у широкому понятті цього слова.


"Я завжди кажу, що влаштувалася так зручно, що на роботі не напружуюся, тому й відпочивати особливо нема від чого", - каже Фролова.

Фролова не втомлюється від своєї роботи... Щаслива людина

На початку літа білявка встигла з’їздити до Сочі з мамою. Причому, це була автомобільна подорож.

"У дитинстві вона возила мене туди з року в рік, а тепер настав час і мені звозити її. По дорозі нас підкорив Ростов і Краснодар. Ми не очікували від Росії такої фундаментальної підготовки до Олімпійських Ігор… Всім рекомендую цей "не попсовий" і цікавий напрямок", - поділилася Вася.

"Потім у мене був вік-енд у Вільнюсі, 3 дні в Лондоні, 4 дні у Венеції, поїздка до Антверпена з подругами на показ випускників Королівської школи Дизайну (я туди їжджу другий рік поспіль), і звідти до Лісабона", - розповідає модель.

Вася звозила маму до Сочі на машині

"Я давно мріяла про Португалію, тому добре спланувала тижневу поїздку на найзахідніший край Європи. Встигла побувати на більшій частині північно-західного узбережжя, при цьому майже не залишаючи Лісабон, познайомилася з дивовижними людьми, тваринами, поринула в міський ритм з місцевими жителями, і, звичайно, встигла потоптати нескінченні кілометрові піщані пляжі", - зазначає Фролова.

Зараз Василіса працює у Лондоні на Олімпіаді, а після цього збирається на холодне узбережжя – в Ісландію чи на Гавайї.

Для ведучої немає різниці, як проводити час та відпочинок.

"Я приймаю будь-який вид проведення часу, назвете ви його відпочинком або роботою - все одно. Відпочивати можна з напрягом так само, як і працювати "на розслабоні". Я приймаю і відкидаю обидва варіанти. Тому відповісти на це запитання однозначно не можу. Час для самотності - нагорода, але від гарної компанії я не відмовлюся ніколи", - зауважує Фролова.

Що ж до найкращої подорожі у житті, то, за словами Васі, кожна її поїздка – це щось незрозуміле, що не піддається логіці.

"Але в цьому і краса мого і тільки мого життя. Мабуть, я була у більшій частині світу. Збилася з рахунку, третій закордонний паспорт закінчується. Пам'ятаю кожен тріп", - каже модель.

Не секрет, що зараз модно проводити зиму десь у східних країнах.

"Уже котрий рік стає звичним зимувати на сході. Індія, Шрі-Ланка, Таїланд, Гонг-Конг, Філіппіни - означає початок року. Північна Європа - зазвичай весна. Теплі узбережжя - літо. Екзотичні повороти долі восени. Взагалі не хочу міняти цей ритм життя", - ділиться Фролова.

Василіса зимує в Азії, а влітку їздить на теплі узбережжя

Цікаво, що попри такий великій досвід мандрівок, Вася знаходить цікаві місця і в Києві.

"Мені подобаються усі місця, де мені доводиться бувати, я рада, що через стільки років життя в Києві я відкриваю нові куточки і нові обличчя. Навіть робочі зустрічі я намагаюся призначати у нових гарних місцях, де можна смачно поїсти і попити, подивитися на життя міста і нових людей, бути всередині і в той же час поза межами", - зазначає ведуча.

Так, наприклад, нещодавно її занесло на Труханів острів, і після цього в неї з’явилося нове хобі.

"Звідки ж я могла знати, що після випадкової зустрічі я опинюся в моторному човні в якості баласту і потім наступного дня встану на серф? Тепер я навіть перед забитим зустрічами днем намагаюся приїхати на Дніпро, щоб потренуватися. Якщо почати день зі спорту, відома річ, він стане ідеальним", - наголошує Фролова.

Як, мабуть, і кожна сучасна людина, Василіса завжди і всюди бере з собою телефон та планшет.

"Якщо вони не влізають в сумку, то залишаються в машині. Я маю бути постійно на зв'язку, я так давно віддалася цій залежності, що вже не можу уявити своє життя без Facebook, e-mail і GPRS", - каже білявка.

Крім того, Вася є меломанкою, тому музика стала невід’ємною часткою її життя також.

"Розмова про музику - це занадто серйозно. У мене її так багато, що не те, що телефон або планшет, я її навіть комп'ютеру не довіряю - все зберігаю на жорстких дисках і періодично заливаю в плеєр", - зауважує Фролова.

А на запитання, що для неї найголовніше під час відпочинку, Вася відповідає:

"Гарантія попередньої роботи".

Фото з Facebook Фролової, "Медіаняні" та "Дусі", "Main People"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів