Кароль фарбує вії на швидкості і мовчить по 5 днів

19 вересня 2012, 16:13

27-річна співачка Тіна Кароль дотримується спеціальної дієти для голосу, фарбує вії на швидкості і допомагає оточуючим, коли мовчить по 5 днів на місяць.

Як розповіла артистка "Сегодня", вона схиляється до пасивного виду відпочинку.

"Мені близький такий самий відпочинок, як і всім жінкам: лежати на сонці, загоряти, час від часу плавати, але й то не глибоко", - сміється Кароль. Втім, як обмовилася зірка, вона не проти одного разу потрапити на відпочинок на Тарханкут.

У той же час, блондинці близька пристрасть до авто (зокрема, спортивних) і швидкості. Мабуть, в цьому вони близькі з депутатом Партії регіонів Владиславом Лук'яновим.


"Це правда, я люблю швидкість. До неї мене привчив мій чоловік Євген. Він в юності захоплювався картингом. І коли я спізнювалася у музучилище, а ми з ним познайомилися, ще коли я там внавчалася, я знала, що він мене домчить і по заторах за сім хвилин. Тож тепер можу, навіть коли машина мчить дуже швидко, відкрити дзеркальце і спокійно фарбувати вії", - зізналася співачка.

"Я можу, навіть коли машина мчить дуже швидко, відкрити дзеркальце і спокійно фарбувати вії"

При цьому, за словами Тіни, сама вона водить автомобіль огидно, відповідно - не швидко.

"О ні, я воджу жахливо! Я пробувала і припинила, коли влаштувала аварію. Як мінімум це дуже дорого для нашої сім‘ї", - каже Кароль.

Як відомо, у жовтні 2011-го року співачка потрапила в ДТП у Києві, не постраждала сама, але сильно пом'яла авто.

"Зараз взагалі не керую, тому що зрозуміла, що я так багато часу проводжу в якійсь музичній медитації, у музиці і роздумах про пісні, про сцену, до того ж я так часто втомлююся, що просто не можу зосередитися на керуванні", - додала вона.

"Хоча любов до спортивних машин залишилася. Спортивна машина - вона приваблива, моторна, швидка. На ній можна різко загальмувати, коли це потрібно, повернути і так далі. Сама катаюся на "Subaru", але вже не за кермом", - уточнила Кароль.

Тіна зав'язала із керуванням авто, коли влаштувала ДТП

І якщо відпочинок блондинка обирає пасивний, то від спорту, за її словами, не ухиляється.

"Я активістка у всьому, що стосується всіляких жіночих видів фітнесу. Зараз захоплююся TRX - це такий тренажер з підвісними стрічками, на якому ти робиш навантаження за допомогою своєї ж ваги. Він дає дуже класний результат: швидко сохнеш, промаьовуються м'язи, і при цьому вони не накачуються, ти не стаєш схожою на бодібілдершу. Гантелями такого ефекту не досягнеш. Займаюся часто. Якщо три дні пропущу - починають боліти м'язи".

"А взагалі я не фанат спорту. Моя єдина пристрасть - це музика. Просто моя професія вимагає, щоб я стежила за фізичною формою, до того ж мені більше подобається піти потренуватися і зігнати стрес таким чином, ніж випити і потусити у клубі", - запевнила Тіна, яку нещодавно жовта преса звинувачувала у п'яній витівці.

Кароль розповіла, як себе підсушує

Крім того, часто, а точніше щодня, Кароль через свій рід діяльності займається вокалом. От тільки не вдома.

"...Я вдома не займаюся. По-перше, мені це не подобається. По-друге, вдома завжди купа народу: родичі, няні, дитина. Веня мені каже: "Мамо, не співай, у мене голова болить". Хоча концерти він завжди дивиться із завмиранням всі 40 хвилин, не моргає й аплодує", - запевнила Тіна.

Нагадаємо, сину Кароль, яку в дитинстві звали Тетяна Ліберман, і її продюсера Євгена Огіра Веніаміну зараз 3,5 роки.

До речі, Тіна сидить на спеціальній дієті для голосу.

"У мене є вокальна дієта, якої я дотримуюся завжди: нічого холодного, гарячого, перченого і солоного. Крім того, це ще й допомога фітнес-дієти, тому що мені довелося повністю відмовитися від солі. Не можна їсти насіння за тиждень до виступу, а виступи у мене відбуваються щотижня, тому я його не їм ніколи. Для мене це делікатес. Не можна перед виступом купатися у морі, ходити до лазні, робити масаж", - розповідала вона.

Син просить Тіну: "Мамо, не співай, у мене голова болить"

Крім цього, Тіна уникає слухати музику в навушниках, щоб не сідали ані голос, ані слух.

"У мене навіть немає айподу", - поскаржилася вона.

А ще у Кароль є традиція - кілька днів на місяць не промовляти ані слова.

"Якщо бути точнішою, я мовчу п'ять днів на місяць. Все дуже просто - це така техніка відновлення голосу. Режим мовчання дуже корисний для в'язок", - запевнила вона.

"Але це відбувається не п'ять днів поспіль, а в різний час, коли є така можливість. Ні, це не важко. Мені навіть здається, що психологічно це дуже допомагає оточуючим", - розсміялася Кароль.

Тіна: "Я мовчу п'ять днів на місяць... Психологічно це дуже допомагає оточуючим"

Фото з фан-сайту Кароль


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів