Зеленський влаштував у підвалі кінотеатр і розповів про кризу віку

21 вересня 2012, 18:27

Лідер "Студії Квартал-95" та колишній продюсер одного з телеканалів Володимир Зеленський розповів, як його кликали в політику, в чому секрет стосунків із дружино, та як з ним не хоче розмовляти дочка.

Судячи з розповіді Зеленського, бути його дружиною зручно – і вдома разом, і на роботі в одному колективі працюють.

"Олена - один з авторів "Студії Квартал 95". Тож працюємо в одному колективі. Але у відрядження вона зі мною не їздить", - розповів артист в інтерв‘ю "Комсомольской правде".

А от відпочиває подружжя разом: Володимир, його дружина, донька Саша... і друзі, багато друзів.


"Ось нещодавно були в Грузії. Планували цю поїздку втрьох, але в підсумку я, як зазвичай, зібрав компанію у 16 осіб. Але, здається , всім сподобалося", - поділився він.

Зеленський розповів, як "влаштувалася" його дружина

Між тим, зі своєю жінкою Оленою Володимир Зеленський познайомився ще у 17 років. Своїм досвідом і секретом сімейного щастя він і поділився.

"Мені здається, в житті чоловіка є лише три складні етапи. Перший - це коли люди хочуть створити сім'ю і відбувається період притирання характерів. Виникає такий момент, коли потрібно або одружуватися, або розходитися. Потім, кажуть, є "криза середнього віку". І ще один етап, коли чоловік розуміє, що молодість пішла, але намагається її повернути: "сивина в бороду - біс у ребро", - розклав усе по поличках Зеленський.

"До третього етапу я не дійшов. Другий - не відчув. Мені здається, що криза середнього віку - від неробства, лінощів. Коли в людини багато вільного часу на різні думки, вони заводять її в якийсь внутрішній глухий кут. А перший етап... Мені здається, ми з Оленою зрозуміли все одне про одного ще до того, як одружилися ", - сказав Володимир.

За словами популярного шоумена, пара зустрічалася вісім років, і вони добре знали один одного.

"І притиратися нам не довелося. І те, що ми не розбіглися за ті вісім років зустрічей, показник того, що нам добре разом. У цьому, напевно, і весь секрет", - припустив він.

Вова не відчув кризу середнього віку

Кілька слів сказав артист і про свою доньку-школярку Олександру. Так, за словами Володі, мала на нього ображається через часту відсутність.

"Ображається. Коли мене довго немає вдома, вона зі мною і по телефону відмовляється розмовляти. Тобто "якщо ти хочеш зі мною спілкуватися, то телефон не вирішує цієї проблеми. Ти повинен бути особисто". Але у нас супер-взаємини, вона моя фанатка - але лише як тата, а не як артиста. Факт", - запевнив він.

За словами Зеленського, його Саша пішла вже в 2-ий клас

"На "утрєнніках" буваю, на зборах (батьківських) - ні. Але з вчителькою знайомий. торік возив Сашу в школу на 8-му ранку. Це була можливість збільшити кількість часу, який проводжу з нею, - ми розмовляли по дорозі ", - розповідає Зеленський, який і собі зберіг дуже теплі спогади про свою школу.

Дочка відмовляється розмовляти з Зеленським по телефону

Між іншим, тато Зеленський, схоже, - мрія підлітка. Адже, якщо вірити Вові, він обожнює техніку, а в його підвалі – справжній кінотеатр.

"Дуже люблю всіляку техніку. Наприклад, побудувати домашній кінотеатр: розібратися, підключити, налаштувати звук", - поділився він.

За словами артиста, у нього звичайний будинок, але в ньому є підвал, в якому люди зазвичай зберігають якусь консервацію або інструменти.

"А в мене підвал-кінотеатр. Там не просто стоїть екран і крісла, там є навіть автомат для попкорну. Всіх пригощаю перед початком домашнього кіносеансу. Бо попкорн - це більше, ніж просто смажена кукурудза. Це один з невід'ємних сучасних атрибутів кінотеатрального дозвілля у всьому світі", - заявив Зеленський.

"А в мене підвал-кінотеатр"

"На апарат по розливу кока-коли у мене поки не вистачило часу, сил і грошей, але я дожмемо це питання (посміхається). Загалом, коли є вільна хвилинка, дуже подобається облаштовувати особистий підвал"

Наостанок Зеленський зізнався, що деякі політики намагалися з ним потоваришувати, щоб він про них м'якше жартував.

"Часто. І телефонували, і просили, і пропонували... Всі ми це пройшли. І я точно знаю, коли ти у них візьмеш щось, то вже ніколи не будеш вільний. Ми намагаємося ні з ким не зближуватися", - заявив Зеленський ,який донедавна працював на канал Валерія Хорошковського.

А ще комік поділився, що і його в політику кликали.

"Пропонували навіть бути у першій п'ятірці списку. І не один раз. Я просто не зовсім розумію, чим там треба займатися?.." - сказав він.

"Пропонували навіть бути у першій п'ятірці списку. І не один раз"

Фото "Медіаняні" та "Дусі"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів