Дочка Тарути робить з тата скромнягу і запевняє, що вона "не така"

1 жовтня 2012, 11:21

Дочка одного з найбагатших людей України Сергія Тарути Катерина вважає, що 5000 гривень на місяць на одяг це не так вже й багато і має добрячу колекцію діамантів від татка.

Про це йшлося у недільному ефірі програми "Світське життя".

У розмові з телеведучою Катериною Осадчою на презентації найдорожчої в світі сукні Катерина Тарута запевнила, що вона не розбещена дівчинка. Вона ще раз обмовилася, що може сама себе утримувати, але батьки їй допомагають.

"На рахунок, чи розбещують… Я не можу сказати, що я розбещена, батьки в мене такі, що розбещувати точно не будуть. Тато проти усіх цих надлишків. Він і сам, як я думаю, всі можуть переконатися, веде доволі скромний спосіб життя", - сказала майбутня спадкоємиця одного з найбагатших олігархів України.


Катя Тарута каже, що вона не розбещена

На закид про те, що важко назвати скромним спосіб життя звичку колекціонувати коштовні предмети старовини, витвори мистецтва, Катя теж спробувала викрутитися.

"Це швидше можна розглядати як… культурну спадщину України. Тобто це не просто так, він це виставляє в музеях, він цим ділиться з народом, він не просто зібрав все це в себе вдома, сидить і дивиться на це. Світ дізнається про Україну за допомогою Сергія Тарути", - у рекламній інтонації заявила Катя Тарута.

Нагадаємо, Сергій Тарута є власником розкішного зібрання скіфського золота і безлічі безцінних предметів. Вік експонатів з його колекції сягає трипільської культури (VI-III тисячі років до нашої ери), потім - до античності, Візантійської епохи і Київської Русі. Відповідно, на колекціонування татусь Каті Тарути витрачає шалені гроші.

Також білявка не стала заперечувати, що її багатенький татусь на свята дарує їй діамантові прикраси.

"Дарує, дарує…" – визнала вона.

Дочка олігарха впевнена, що витратне хобі її тата для України тільки на краще

На запитання, чи велику колекцію діамантів назбирала Катя, вона відповіла прямо:

"Так… Є, на що подивитися"

Що ж стосується купівельної спроможності самої Тарутиної дочки, то вона запевнила, що багато їй не треба.

"Якщо я скажу, скільки я витрачаю в місяць на одяг, мені просто не повірять, тому я не буду казати. Але от чесно, я можу навіть цього місяця не купити нічого, а наступного купити ну на 5 тисяч гривень, ну на 3… Але дивіться, я ж… мені не треба так багато, мені не потрібна сукня за 5 мільйонів доларів…" – "заспокоїла" Катя Тарута, не зауваживши, що в Україні дехто і за рік 5000 гривень на сам лише шопінг витратити не може.

Катя Тарута: "..Я можу навіть цього місяця не купити нічого, а наступного купити ну на 5 тисяч гривень..."

А ще Катерина визнала, що Сергій Тарута спостерігає за приватним життям своєї дочки.

"Стежить, стежить, звісно, кожен крок відстежує, чесно…" - зі сміхом сказала дівчина.

Імені свого бойфренда білявка називати не схотіла і лише уточнила галузь його діяльності.

"Я не думаю, що ви хочете дізнатися його ім‘я… (посміхається) Він займається агробізнесом", - сказала дочка Тарути.

На запитання телеведучої, чи батько дівчини узгодив цей її вибір, вона відповіла:

"Це краще спитати у нього, але я відчуваю, що між ними існує симпатія".

Тарута запала на аграрія, а батько відстежує кожен її крок

За словами дочки Тарути, від свого кавалера вона навмисне свого прізвища не приховувала, хоча афішувати свої родинні зв‘язки з відомим олігархом не дуже то й любить.

"Я ніколи нічого зумисно не приховую… Я не афішую, табличку не клею, я не кричу про те, хто я, скільки заробляє мій батько. Я – Катя, і я живу, насолоджуюся життям. Повір, прізвище, воно не завжди створює тільки приємне", - сказала вона.

При цьому Катерина запевнила, що вона "не така".

"От, припустимо, люди дивляться на мене, і що вони? Вони одразу бачать образ такої собі спадкоємиці, чи то Періс Хілтон, чи то Ксенія Собчак, чи то зовсім не зрозуміти що… А я ж не така! Ніхто ж не знає мене по-справжньому. І я не хочу, щоби про мене судили лише за прізвищем", - заявила вона.

"А я ж не така! Ніхто ж не знає мене по-справжньому"

Катя Тарута також висловила сподівання, що її багатий тато вже змирився з вибором дочки працювати на телебаченні і вже проти цього не заперечує.

"Вже ні. Це було спершу, звісно. Потім він подивився на мене, йому сподобалося. Я гадаю, він хоче побачити мій ріст на телебаченні далі", - сказала вона.

А наостанок Катрін сказала кілька слів про свою сестру. Як виявилося, інша дочка Сергія Тарути прилаштована у міністерстві.

"Вона працює в міністерстві екології, вона у нас захищає оточуюче середовище", - пояснила Катерина Тарута про свою сестру.

Стоп-кадри з відео каналу "1+1"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів