Мейхер похрестила дочку, а весілля подарує собі на 40-річчя?

26 жовтня 2012, 17:18

Екс-"ВІА Гра" Надія Мейхер розповіла про весілля, депресію, таємне хрещення дочки, повернення на сцену і коханого чоловіка.

Про це пише газета "Сегодня".

Мейхер та її цивільний чоловік Михайло Уржумцев разом вже понад три роки, але досі живуть на два міста. Нагадаємо, Уржумцев володіє мережею компаній з пошиття жіночого одягу і бутіками в Росії.

Днями їхній спільній дочці Ганні виповнилося 7 місяців. За словами Мейхер співачки і телеведучої, вона не може намилуватися на свою дівчинку.


"...Хочу зараз насолодитися материнством", - пояснила Надя.

Мейхер прагне насолоджуватися материнством

Як відомо, зі своїм старшим сином Ігорем вона не проводила достатньо часу через роботу, гастролі, тому другій дитині хоче віддати все те, що не додала старшому. Каже, в неї завжди щемило серце, коли потрібно кидати сина вдома.

"Син через це страждав. Я відлітала, але теж весь час переживала в дорозі. Через ці страждання у мене почалася депресія. Тож поки я хочу всю себе присвятити сім'ї", - пояснила вона.

Тож наразі для Мейхер, як вона каже, діти важливіші за будь-які творчі досягнення.

"Хоча, з іншого боку, якби я не займалася творчістю, не була б особливо щаслива. Мені важливо весь час перебувати у творчому процесі. Але діти панують у моєму житті", - запевнила зірка.

А маленька дочка тішить Мейхер, як вона каже, абсолютно всім.

Замість депресії у Наді тепер на першому місці діти

"Дитина - це суцільне щастя. Коли вона спить, я не можу нею намилуватися. Коли ми всією родиною з нею граємо - теж. Її міміка, жести... Гадаю, будь-яка мати мене зрозуміє", - припустила Надя.

"Характер у дитини закладається з народження. Він може ламатися, змінюватися. Але наша дівчинка від початку народилася з сильним характером", - наполягає Мейхер.

При тому, що батько дитини, Михайло Уржумцев живе в іншому місті, за словами Надії Мейхер, він повноцінно бере участь у вихованні дівчинки.

"Він обожнює Анічку. І незважаючи на те, що Міша часто буває у відрядженнях, у дівчинки повноцінна сім'я. У неї немає браку у спілкуванні з татом. Переїхати до Києва Міша не може через те, що в Росії у нього свій бізнес", - пояснила Мейхер.

За словами телеведучої, її коханий бізнесмен Уржумцев обожнює їхню дочку Анічку

Що ж до інформації, буцімто Надя не хреститиме свою дочку, то це вона прокоментувала так:

"А чому ви вирішили, що ми її не похрестили? Гадаєте, щоб про це дізналися, цей процес обов'язково мають зафіксувати на камеру? Ми давно її похрестили, все було тихо без зайвих совкових традицій".

Окрім того, Надя запевнила, що якби хотіла, давно б показала свою дочку в якійсь глянцевій фотосесії.

"Я б із задоволенням подала до суду на тих, хто зняв на камеру мою дитину. Знаю, що я б виграла цю справу, якби у нашій країні були якісь права. Нехай це залишиться на їхній совісті", - заявила вона.

"Якби я хотіла, то сама б покликала фотографа і влаштувала фотосесію з донькою. Але чому мою дитину, коли у неї ще немає власного імунітету, мають бачити мільйони? Та й період вагітності кожна жінка переживає по-своєму: хтось готовий на камеру народжувати, а хтось хоче усамітнитися..." – висловилася співачка-телеведуча.

"Я б із задоволенням подала до суду на тих, хто зняв на камеру мою дитину"

Між тим, кажуть, знову активізувалися чутки щодо майбутнього весілля Мейхер та 42-річного московського бізнесмена Уржумцева. Мовляв, зараз пара щосили зайнята передвесільними клопотами: підшукує ресторан, замовляє обручки, шиє вбрання.

"У мене вже алергія на ці запитання. Коли це станеться, обов'язково запрошу вас у дружки. Я до весілля взагалі не прив'язуюся. У нас немає завдання, зробити його так, як у людей", - відреагувала на чутки Мейхер.

"Для мене це творчий процес. Захочемо, не буде цієї церемонії, захочемо - буде. Цілком можливо, що весільну церемонію я влаштую собі на сорокарічний ювілей. Сама собі зроблю такий подарунок або коханий - мені", - додала вона.

У Наді вже алергія на запитання про весілля

А ще в інтерв‘ю Мейхер обмовилася, що хоч наразі в неї справ і вистачає, але плани щодо сольної кар‘єри вона все ж таки виношує. Щоправда, поки не знає, коли це буде.

Стоп-кадри з відео "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів