Седокова не хоче просити грошей на дочку в екса

30 жовтня 2012, 17:49

Співачка Анна Седокова не хоче воювати з колишнім чоловіком, любить, коли в неї захищений тил, і хвалиться вмінням готувати борщ.

Про те, як їй живеться зараз у США і про стосунки в родині колишня солістка гурту "ВІА Гра" розповіла в інтерв'ю "ТСН. Особливе".

"…Мені здається, це великий шанс жити і працювати, і велике щастя бути потрібною і на сцені, і щоб у тебе тил був прикритий", - поділилася думками Седокова, яка в Америці живе з двома дочками і своїм другим чоловіком.

За словами Ані, її чоловік любить, коли вона йому готує, але і сприймає її такоюю, якою вона є, не хатньою господинею.


Седокова любить, коли в неї тил прикритий

"Кожному чоловікові хочеться, щоб його одна-єдина сиділа дома і готувала. Мені пощастило, що мене мій чоловік любить, я ось така. Коли я на сцені, я впевнена в собі... Він любить мене, звичайно, теж коли я в штанях. У спортивках, з хвостиком. Але він не хоче, щоб я була такою. Ми занадто ще молоді, щоб закривати один одного і не випускати. Він розуміє і знає прекрасно, що мене не втримати", - попередила вона.

Втім, інколи Максим все ж просить Аню приготувати йому борщ, тоді співачка стає до плити і готує.

"Звичайно! Я чудово готую борщ! Готую спагеті, торти, все можу робити! Все можу!" – запевнила вона.

"Я не те, щоб кожен день стою біля плити, але якщо треба порадувати коханого, я можу. За дві секунди можу, знаєш, як це, кашу з сокири зварити? Я відкриваю холодильник і розумію - так, так, так. Я можу нагодувати всіх, у мене з цим проблем немає. Просто останнім часом немає особливої потреби", - пояснила артистка.

За словами Ані, її чоловік Макс знає, що її не втримати, але борщ вона приготувати може

Також Седокова розповіла про свою старшу дочку Аліну від шлюбу із футболістом Валентином Белькевичем.

"Зараз Аліна прилетить до тата на канікули, і оскільки вона вчиться вже в третьому класі, то їй не так просто літати, але на канікулах вона проводить час з ним", - поділилася співачка.

Водночас зірка обмовилася, що їхні з ексом стосунки важко назвати простими:

"У нас не те, щоб прості стосунки, ми не вітаємо один одного на свята чи ще щось, але ми намагаємося знаходити точки дотику і залишатись людьми. Тому що мені здається, що це важливіше для Аліни. Важливо, щоб вона не відчувала, що у неї немає мами, чи мама з татом посварилися, цього не можна робити, я сама - дитина розлучених батьків, я знаю, як батьки проти один одного воюють".

На канікули Седокова відправляє дочку Аліну до татка, Валентина Белькевича
Аліна вже ходить до 3-го класу

"Я їй кажу: ти завжди можеш дзвонити, ти завжди можеш спілкуватися. Так, бувають труднощі, у нас був складний період, коли вона вчилася, вона не могла прилітати деякий час. Але ми намагаємося все це подолати", - запевнила Седокова.

При цьому на запитання, чи Белькевич бере якось фінансово участь у вихованні дочки, Аня відповіла так:

"Я сильна мама. Я ніколи ні у кого нічого не просила і просити не збираюсь".

Водночас Седокова запевнила, що вона не потребує, аби Валентин оплачував їхній дочці квиток зі США в Україну.

"У нього якісь свої погляди на це питання, і він на нього якось по своєму дивиться, а я, мені це не потрібно, я досить сильна сама і звикла сама вирішувати свої питання", - заявила вона.

"Я сильна мама. Я ніколи ні у кого нічого не просила і просити не збираюсь"

А на уточнююче запитання, чи таки переліт зі Штатів до тата Аня Аліні оплачує сама, вона сказала: "Я не можу про це говорити, у нас і так складні стосунки".

Водночас в Америці Седокова, як вона запевняє, щаслива.

"Я все життя жила з розумінням того, що я хочу жити в Америці. Це моя країна, я люблю її, це правда. Я любила все аж до гамбургерів, до штучних американських посмішок. І коли я приїхала в Лос-Анджелес, я зрозуміла, що хочу там залишитися. Ми просто взяли туристичну путівку й поїхали в Майямі, в Нью-Йорк і ЛА. Ми зрозуміли, що це наше місце", - пояснила вона.

"Я пожертвувала частиною своєї роботи, частиною свого успіху, частиною якихось справ, і ми просто "пересунулися" на нове місце. Ми спочатку вчилися там, спочатку Максим навчався, я вчилася. Я вчилася, починаючи від мови і закінчуючи якимись іншими акторськими справами, Максим навчався в юсі ЛА, на 4-х різних спеціальностях", - вела далі співачка.

"І зараз можу сказати, що бізнес у нас там вже дійсно… він не великий, не величезний якийсь, маленький, початківець… Але ми щось робимо, що дозволяє нам вечеряти в ресторанах, гуляти з дітьми і їздити на машині", - запевнила екс-"ВІА-Гра".

Екс-"ВІА-Гра" впевнена, що Америка - її країна

А будинок у США Седокова з її Максимом досі орендують.

"Знімаємо. У нас велика сім'я. У нас двоє дітей, у нас постійно друзі, у нас собака, у нас няня, у нас Танюша, яка допомагає нам по будинку. У нас прямо велике сімейство. Іноді я не розумію, що робити, коли одна", - зізналася вона.

Між іншим, вдома, за словами Ані, її сім‘я спілкується між собою російською мовою.

"Російською, звичайно. В будинку треба обов'язково розмовляти тільки російською, тому що, якщо не говорити російською, то діти забудуть мову".

Тим не менш, громадянство Седокова змінювати не планує.

"Громадянство українське, звичайно. Я не збираюся змінювати громадянство. У нас все добре. Ну, я як би люблю Україну. Я - космополіт, всім серцем, я працюю в Москві, я не працюю в Україні, і живу в ЛА. Я літаю туди-сюди і не думаю, що потрібно вибирати і говорити, що я належу одній країні, я належу одному чомусь", - сказала вона.

Але громадянство Аня поки змінювати не збирається

Водночас і у Києві Ані є де жити. Щоправда, співачка рідко туди приїжджає. Каже, зараз приїде на 5 днів, а потім буде в грудні.

Нагадаємо, від свого другого чоловіка Максима Чернявського Седокова народила дочку Моніку. Дівчинка з‘явилася на світ 24-го липня 2011-го року. За Чернявського Аня вийшла у лютому того ж року, вже вагітною.

А старшу свою доньку Аліну Седокова народила у першому шлюбі - з футболістом Валентином Белькевичем - 8-го грудня 2004-го року.

Фото з особистого архіву співачки з сайтів "Теленеделя" та "Women‘s Only", фото з Guide-Official, "Личности", з сайту "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів