Седокова помирилася з Белькевичем і заявила: "Ми хочемо дитинку"

14 вересня 2010, 13:48
Колишня учасниця гурту "ВІА Гра" Анна Седокова зізналася, що нині у її житті все налагодилося. Якщо раніше у співачки не було навіть чоловіка, то тепер є і колишній, і майбутній, і навіть плани на ще одну дитину.

Розповідаючи про свої стосунки з нареченим Максимом, Седокова обмовилася, що не проти народити своїй дочці Аліні сестру чи братика.

"Звісно! І щойно Боженька вирішить, коли цьому бути, ми їй подаруємо кого-небудь. Ми хочемо дитинку", - повідомила в інтерв‘ю "Сегодня" Аня.

Нагадаємо, більш ніж півтора роки тому співачка познайомилася у Києві з менеджером "Формули один" Максимом Шевченком. А в грудні минулого року парубок освідчився Ані, і вона одразу сказала "так".

Втім, остаточну дату весілля закохані так і не призначили: "Ні. Тому що зараз і у мене, і у Макса дуже багато роботи, і ми думаємо, насамперед, про робочі проекти, а як випаде досить велике вікно - відразу й поберемося".


Аня з Максом хочуть ще одну дитину

Що стосується весілля в цілому, то це питання екс-"ВІА-Гра" називає важким: "...Тому що я розумію, що не хотіла б запрошувати чужих людей, але хочу велике веселе весілля. Тому ми радимося з Максимом, як його провести".

"Але розпис у нас насправді може відбутися коли завгодно і навіть дуже зненацька. Ми вже думали, може, підемо, розпишемося, лише тільки випаде вікно, а потім як-небудь зіграємо весілля", - додала 28-річна артистка.

Хоча, як зауважила Седокова, вона з бойфрендом живе разом уже понад рік і може так жити й надалі:

"Ми кохаємо одне одного, а це - найголовніше. Чи буду я ще в принципі надягати білу сукню? Не знаю, побачимо".

Седокова хоче велике веселе весілля, але, можливо, без сукні

Власне, у стосунках з Максимом в Ані й так все "устаканено". Коханий часто-густо дає зірці поради, знає усі її бажання і прагнення.

"І я йому довіряю на 100%, коли він щось радить, тому що у нього гарний смак", - запевнила вона.

При цьому головним у сім‘ї Седокова беззаперечно називає саме Шевченка.

"Звичайно, Макс! Це навіть не обговорюється, чоловік має бути головним у сім‘ї. Але він мене не пригнічує. У побуті він без претензій, ми, скоріше, одне одного в цьому доповнюємо. Якщо я на роботі, а дочку потрібно забрати зі школи, то він обов'язково заїде, забере. Потрібно щось зробити по будинку - зробить", - пояснює режим стосунків із хлопцем Аня.

Новий наречений співачку не пригнічує, але в домі - головний

"Я часто забираю якісь документи для його справ, лечу, допомагаю йому. У нашій парі немає ні в кого корони, яка б падала з голови, немає послуг один одному", - наголосила співачка.

Бюджет у пари вже також став спільним.

"Він як чоловік забезпечує нас з дочкою у якихось побутових питаннях. Але що стосується моєї роботи, то на свою шоу-програму, наприклад, я грошей не беру. Мій бізнес має забезпечувати себе сам, інакше це вже не бізнес, а щось збиткове", - прокоментувала Седокова деякі моменти.

На додачу Аня потішилася, що після презентації нової програми, вона нарешті почала отримувати замовлення на свої виступи.

І навіть із колишнім чоловіком футболістом Валентином Белькевичем у Седокової, здається, нарешті повний мир. Всі образи пробачено, а стосунки налагодилися.

Седокову знову почали замовляти

"Так, між нами відмінні стосунки зараз. Ніхто до іншого в душу не лізе. Я рада, що у нього зараз розвивається тренерська кар'єра. Він щасливий у своїй сім‘ї, я - у своїй, і ми робимо все, щоб нашій спільній дитині було добре", - наголосила артистка.

Нагадаємо, Седокова з Белькевичем були у шлюбі з 2004-го по 2007-ий рік. Однак сім‘я розпалася нібито через подружні зради спортсмена. Від цих стосунків у пари народилася дочка Аліна.

"Він забирає її, спілкується регулярно. Він чудовий батько. Валік зараз тренує команду і коли у нього з'являється "вікно" у справах, то намагається присвятити час дочці", - похвалила свого колишнього Седокова.

І навіть те, що Аня зі своїм новим коханням і дочкою може перебратися жити в Америку, Белькевич, за її словами, у штики не сприймає:

"У цьому сенсі він людина, яка ставиться з розумінням. Оскільки дочка живе зі мною, то Валік розуміє, що її життя невіддільне від мого. Він довіряє мені та Максу у її вихованні. Вони з Максом знайомі, добре спілкуються між собою".

Седокова не лізе Белькевичу в душу і називає його чудовим

"Так, буває, він сумує, але він знає, що я виховую дочку так, щоб вона любила свого тата. Я ніколи не дозволю зі своєї сторони допустити, щоб моя дочка росла без батька, тому що я сама виросла без нього і знаю, як це", - запевнила Седокова.

Аня взагалі впевнена, що чим більше оточує дитину людей, які її люблять, тим більш впевненою у собі людиною росте їхня дочка.

"А що ж до відстані, то коли ми довго знаходимося в Америці або якби склалося так, що ми б там жили, 12 годин на літаку - і він з нами. І ми до нього, і він до нас завжди можемо прилетіти і спілкуватися", - підкреслила співачка.

Наразі ж Седокова живе у Києві. Каже, тут - робота, а це важливо.

"А взагалі я живу там і тієї миті, де моя сім‘я. Дочка завжди зі мною, Максим теж переміщується з нами. Газети писали, що у нас у Маямі помешкання, але це невірно. Ми, як і всі, орендуємо будиночок, причому, не в Маямі, а у Лос-Анджелесі", - уточнила вона.

Аня завжди прийме свого колишнього у себе в Америці

На питання, чи збирається Аня після весілля переїхати у Штати, вона відповіла так:

"Я люблю Америку і змогла б там жити, однак я зараз тут, у Києві, а що буде далі - не знаю. Річ у тому, що в Америці я вчуся у школі Голлівудської майстерності, причому, з ухилом у комедійний жанр. Мені це дуже цікаво".

За словами Седокової, вона навіть деякі пропозиції знятися у кіно вже отримувала: "Бували вже, навіть зараз на ящику (e-mail) висить сценарій на розгляд. Читаю, думаю"...

Фото с "Сегодня", "7 дней", "ПроФутбол", "ВИАгруп", "Народной воли"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів