Дружина депутата Шевченка агітує народжувати

28 листопада 2012, 16:04

Дружина депутата Андрія Шевченка Ганна Гомонай закликала не боятися народжувати, пригадала декрет та зізналася, що її дочку "хилить" до ремесла доярок.

Про це телеведуча розповіла під час прямої лінії на "Комсомольській правді в Україні", пише "Дуся".

За словами Гомонай, народити для жінки зовсім не означає відмовитися від своєї кар'єри.

"Я не вважаю, що це відмова від професії. Більше того, декрет - це потужний старт для жінки. Вона стає сильнішою і впевненішою у собі. Коли на тебе вдома чекає радість, яка принесла у життя справжній сенс, все змінюється", - впевнено каже Гомонай.


Нагадаємо, "радість" Ганни та її чоловіка-депутата звуть Марічка і вона вже ходить до школи.

"Коли я народила, мені було 25 років, і у мене, звичайно, як і у більшості жінок, були хвилювання. Здавалося - як я потім повернуся у професію? Але чоловік мене підтримав. Сказав: "Не переймайся, все буде ще краще, ніж ти гадаєш ". Так і вийшло", - згадує вона.

Дружина депутата Андрія Шевченка Ганна Гомонай впевнена, що декрет - це потужний старт для жінки

У декреті, правда, Аня була менше року.

"Я була в декреті сім місяців. Звісно, мало. Але на ТБ, повірте, це багато. Виправдовую себе тим, що сім місяців - це час, коли ти, все-таки, дав дитині у перші місяці життя найважливіше", - пояснює телеведуча.

"Після декрету я пішла на іншу роботу, мені запропонували працювати ведучою на каналі К1 - там був чудовий колектив. Професійному зростанню ведучих приділялася велика увага. Це стало для мене переродженням у професії. Тож не бійтеся народжувати", - закликала дружина Андрія Шевченка.

Між іншим, Марічка не прагне повторювати кар‘єрну путь своєї матусі-телеведучої.

"Марічка займається танцями, вокалом, грає на піаніно. І не хоче працювати на ТБ. Вона каже, що це зовсім нецікаво. Коли я запитала, а що цікаво, вона відповіла, що, наприклад, бути дояркою, збирати молочко у корів", - поділилася Аня.

Дочка депутата і телеведучої в телевізор поки не хоче. Але от командувати полюбляє

"І я цьому дуже тішуся. Це говорить про те, що дитина живе у здоровому середовищі і вважає, що спілкуватися з твариною набагато цікавіше, ніж сидіти в екрані. Хоча в торік вона пройшла курс "Телемалятко", і це змінило її сприйняття телебачення", - визнає матуся з телевізора.

"Там вона була в ролі журналіста, ведучої "Погоди" і навіть програми "Ранок". До речі, це було ще до того, як "Ранок" почала вести я. Їй сподобалося, але вона сказала, що все одно не хоче бути ведучою. А хоче, наприклад, стати режисером, тому що він усіма командує. І ведучими теж", - додала Гомонай.

За словами брюнетки, вона особисто працює як більшість нормальних людей - з понеділка по п'ятницю, а суботу та неділю в неї вихідні.

"Тож особливо не перепрацьовую. Один тиждень живу, як звичайна людина, прокидаюся о 8 ранку. Інший, коли виходжу на "Ранок", встаю о 4-ій. І поки від цього не страждаю", - запевняє вона.

Між іншим, Ганна зізнається, що полюбляє прямі ефіри і не любить записи. Хоча трапляються і не дуже приємні курйози.

"За час моєї роботи їх було мільйон. Колись муха сіла на ніс просто в ефірі. Якби це сталося на "Ранку" - я б якось пожартувала, але це сталося на новинах, на сюжеті про похорон Нонни Мордюкової. Я в надриві розповідаю інформацію, а тут ВОНА!.. Але, можу з гордістю зауважити, - жоден м'яз не здригнувся на моєму обличчі..." – згадалося телеведучій.

Аня запевняє, що особливо не перепрацьовує

А ще Аня поділилася, що серед зіркових персонажів, які потрапляли до неї на програму, найбільше її вразив шоумен Дмитро Коляденко.

"Це був Діма Коляденко. Зайшов у студію нормальною людиною, скромно сів на диван, поводився тихо-тихо. Але в секунду, коли увімкнулася камера, раптом змінився до непізнаваності - з'явився ось цей чоловік-свято. Я була вражена, як люди можуть змінюватися у житті і в образі", - резюмувала вона.

Фото з сайту celeb.com.ua, vedmagic.com, "Медіаняня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів