Коляденко запевняє, що любить порно, але він - не зоофіл

28 липня 2008, 10:00
Хто б сумнівався, що хореограф Дмитро Коляденко - персона непересічна. Адже увіпхати диван у балконні двері - "це вам не што лібо как". Проте так вже розуміє епатажний танцюрист і телеведучий кохання.

Поруху він також розуміє. І любить. Про це Діма зізнався у нещодавньому інтерв‘ю "Дусі".

"Я дуже люблю порно, і про це всі знають. Я фанат будь-якого красивого порно", - заявляє Коляденко.

Щоправда, є порнографія, яка Дімі не до душі. Каже, "у Німеччині зараз мулька нова, вони показують не художнє порно, а home video" - там товсті жінки, товсті чоловіки...


Діма Коляденко - фанат красивого порно

"Я нічого не маю проти, але коли бруд під нігтями, от це все не мите не чищене, це, звичайно, страшно", - жахається "Шоуман".

Але порно Коляденку потрібне. Саме його він використовує для самозадоволення - коханої ж немає. "Все дуже просто. Купуєш касету - і вперед", - каже він.

"Так, я розповідав, що я дрочив. Я ні з ким не спав, і мені лікарі сказали це робити, а що тут такого? Якщо ти не хочеш знімати повію, якщо ти не хочеш спати без любові, що робити?" - пояснює свою звичку Дмитро.

За словами хореографа, з ким попало він спати не буде, кого попало не поведе в кіно, не посадить у свою машину, не запросить в дім. До нього взагалі, каже, приходять "обрані люди".

"Я ні з ким не спав, і мені лікарі сказали це робити..."

"А може, у мене немитий посуд, невипрані шкарпетки, труси - я холостяк, я балдію від того, що я вільна людина. Якщо немає коханої людини, інша в дім не зайде", - запевняє він.

Розвінчав Діма й міф про його роман із білявкою Юлією Войс.

"Це придумка, не спить Коляденко з Войс. З ким він спить - це зараз велика таємниця, така велика паранджа. А може, він ні з ким не спить, а може, він зі своєю собачкою спить", - каже Коляденко, а потім переконує:

"Те, що пов'язано із собачками, конями, дітьми - теж не моє. Тваринки відпадають однозначно... Я не зоофіл, це правда".

"Я не зоофіл, це правда"

Та й у житті своєї колишньої дружини Ірини Білик Коляденко, схоже, особливої любові не бачить.

"Де це особисте життя? Я не бачу, щоб з балкона викидалися дивани, щоб була любов, краса, поцілунки", - хитає головою скандальний хореограф.

А це саме яскраве особисте життя і є нагадуванням зірок про себе. Проте останнє, що пам'ятає Діма про Білик, - це весілля. Та й це він називає "дитячим белькотом".

"Я хочу, щоб артистка зажила. Про неї ж зовсім немає новин! Про неї нічого не чутно", - кричить він у серцях.

Зате от про іншу колишню телеведучого, хореографа Олену Коляденко, більш-менш чутно. За це її кучерявий деспот хвалить, каже, "Лєнка молодець", але не спілкується.

Коляденко хоче, щоб його колишня, Білик, зажила

"Те, що ми не спілкуємося, - це правда. Вже, по-моєму, п'ятий рік. Я не спілкуюся з колишніми. Про що мені з ними спілкуватися? Я не з тих, хто, не бачачись десять років, пропонує при зустрічі: "Як твої справи? Давай кави вип'ємо", - пояснює він свою поведінку.

При цьому вірогідність того, що самі колишні не надто розташовані спілкуватися зі своїм екс-благовірним, Дімою, схоже, не розглядається. Так, на питання, "а може, вона (очевидно, Білик) не може пробачити побоїв, підслуховування, стеження?", він парирує:

"Послухай, тебе зраджували коли-небудь? Я гадаю, що нормальний чоловік, у жилах якого тече кров чеченця, грузина, італійця, взагалі викинув би таку з балкона. Слава Богові, що я не сів у в'язницю, і ніхто не постраждав, і Україна не залишилася без співачки Ірини Дикусар. Слава Богові, що він відвів мене від цих страшних жінок".

"Слава Богові, що я не сів у в'язницю... і Україна не залишилася без співачки Ірини Дикусар "

Після таких слів так і проситься питання: то що, Коляденко визнає себе ненормальним чоловіком?

Фото "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів