Зеленський визнав, що він поганий і нікчемний

4 грудня 2012, 17:46

Лідер "Студії Квартал-95" Володимир Зеленський жінок вважає інопланетянами, а майбутнім кавалерам своєї дочки радить боятися.

Про це і про те, як він працевлаштовує чужих дружин, шоумен розповів в інтерв'ю "Сегодня".

За словами Зеленського, зі своєю дружиною Оленою він з‘ясовує стосунки здебільшого на побутовому ґрунті.

"Таке трапляється, в основному, на побутовому рівні. У мене в цьому відношенні є великі мінуси, навіть величезні. Такі, з якими жінка не хоче миритися. Я намагаюся себе переробити, але поки не дуже виходить. Я дуже погана в побуті людина. Нікчемна абсолютно", - визнав Володимир.


Забити цвях для Зеленського – це "вже велика проблема", але є і набагато менші проблеми, які він не може подужати.

Зеленський: "Я дуже погана в побуті людина. Нікчемна абсолютно"

"Наприклад, я не знаю, де мої речі. Я скрізь залишаю шкарпетки, штани. Я їх зранку шукаю по всіх кімнатах. Наскільки я зібраний на роботі, настільки розсіяний вдома. Ось мені зараз привезли куртку з Оболоні. Я примудрився заїхати в авторський офіс, забути там куртку, поїхати, майже добу не знати, де вона, і проходити у сорочці, і тільки сьогодні зрозуміти, що якось холодно дуже і потурбуватися про пошук верхнього одягу", - поділився він.

"Або я не вигуляв собаку, і він справив свої потреби в хаті. Із цим можна змиритися? Якби при цьому я хоча б спокійним був. А то ж з піною коло рота доводжу, що я виводив пса гуляти. І якоїсь миті розумію, що так, виводив, але вчора. Просто день переплутав", - визнає Зеленський.

Тим не менш, якісь важливі речі Володимир намагається пам‘ятати.

"Ключові речі я не забуваю ніколи! Ані людей, ані зарплати людей, ані той факт, що людині потрібна квартира, тому що вона не тутешня. Такого я не забуваю. І важливі сімейні дати теж пам'ятаю: день народження дружини, дитини, батьків, день, коли ми почали зустрічатися, весільну дату. У ці дні намагаюся влаштовувати сюрпризи. Якщо я в Києві, звісно", - розповідає далі "квартальщик".

З піною коло рота Зеленський може доводити дружині Олені, що робив те, чого насправді не робив

Причому сюрпризи, як правило, за словами Вови, йому вдаються.

"Цим сюрпризам Лєна завжди рада. У мене, наприклад, дуже добрий смак на жіночий одяг, просто шикарний. І огидний - на чоловічий. Все, в чому я ходжу, обирає дружина. Якщо я одягнений невдало, значить, кудись зайшов без Лєни, і продавцям вдалося мене переконати. Олені ж можу вибрати і верхній одяг, і взуття, і прикраси - завжди вгадую і з кольором, і з фасоном. Так само і з речами для дочки", - запевняє Зеленський.

До слова, донька Зеленського Саша в цьому році пішла вже в другий клас. Але у школі на батьківських зборах шоумен жодного разу, за його зізнанням, не був. Хоча вчительку дочки знає.

Між іншим, жінок Володимир вважає інопланетянами.

"Я не вірю, що є татусеві діти. Природа завжди бере своє. Вважаю, що жінки - це взагалі окрема історія. Це інопланетяни! Як ви можете народжувати, терпіти нестерпний біль! Я взагалі впевнений, що всі діти - однозначно мамині", - каже він.

Дочка Зеленського Саша вже у 2-му класі

"Інша річ, що життєві реалії вносять корективи. Чому про мою Сашу кажуть: "О, татусева дочка!"? Зовнішня схожість - раз. І два - я менше проводжу з нею часу. Звісно, коли з'являюся, вона вся зі мною: не бачить ані Лєну, ані бабусю. Але я впевнений, якщо б я щодня був удома, вона дуже швидко стала б "маминою дочкою", - поділився здогадками артист.

Між іншим, Зеленський, схоже, буде ще тим тестем. Принаймні майбутнім кавалерам дочки він вже радить боятися. На запитання, чи є в Саші кавалери, він відповів:

"Ну, щось там є. Такими секретами вона зі мною не ділиться, поки, думаю, соромиться у принципі цього питання. Але я свою реакцію на майбутнє вже знаю. Усім можна боятися!"

Вова про майбутніх кавалерів доньки: "Усім можна боятися!"

А ще Зеленський розповів, що у них у "Кварталі" ще жодного разу нікого не звільнили і спокійно відпускають, якщо хтось хоче піти. Правда, назад більше не приймають.

"Якщо людина передумала або пішла, ми ніколи не даємо другої спроби. Чому? Тому що коли ми починаємо співпрацю, це завжди взаємний інтерес. Це не ситуація: "Ось тобі шанс - спробуй! А я подивлюся, вийде чи ні". Ні! Якщо тебе прийняли - ти вже влаштовуєш. Не знаю, з якої причини: емоції, професіоналізм, та просто очі хороші... Повірив я тобі - і все!" – пояснює він.

Втім, плюс у тому, що Зеленський не проти працевлаштувати, якщо треба, і чиюсь дружину. До нього навіть часто з подібними проханнями звертаються.

"Часто. Розумієте, ключові співробітники нашої компанії - творчі люди. І коли хтось із них просить, наприклад, працевлаштувати дружину, я йду назустріч. Нехай я цю дружину в очі не бачив, але я дуже дбайливо ставлюся до своїх співробітників, до їхнього душевному спокою", - запевняє Вова.

"І коли чую, мовляв, "вдома дружина пиляє, не може знайти роботу", я починаю шукати вихід разом з товаришем: а що вміє? Давай думати, де згодяться її таланти. Нічого не вміє? Відправ туди-то - нехай вчиться", - каже Зеленський.

Зеленський не проти працевлаштувати, якщо треба, чиюсь дружину

Нагадаємо, дружина самого Володимира працевлаштована і працює разом із ним.

Фото "Story", "Донбасс.ua", з сайту meha.kiev.ua, фото "Інтера", "Дусі", "Live Story"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів