Злата Огнєвіч "лікується" млинцями, а мріяла бути журналістом

25 грудня 2012, 13:06

Співачка Злата Огнєвіч, яка представить Україну на "Євробаченні-2013", розповіла про перше кохання, інтернаціональне коріння та мрії стати журналістом.

Про це повідомляє "ТСН. Особливе".

Як стало відомо днями, Злата Огнєвіч поїде у Швецію представляти Україну на пісенному конкурсі "Євробачення-2013". За путівку на музичний конкурс боротьбу влаштували за півроку до самої події. Причому обійшлося без звичного галасу та скандалів.

На "Євробачення-2013" від України їде Злата Огнєвіч

За словами Злати, співати вона любила змалечку.


"Мені завжди подобалося це робити, мені подобалося співати, коли я приїздила до бабусі у двір, на подвір'я, до того, як ми йшли гратися, вони мене просили: ну, заспівай нам щось і підеш гратися. І я казала: "Ну, добре", - розповідає Огнєвіч, якій випадало ставати задля цього на ослінчик.

Хоча Златі мріялося зовсім не про естраду. Її тягнуло до журналістської діяльності.

"…Я мріяла бути журналістом. Коли я почула, що там є гарячі точки, що там є екстрим, адреналін, я сказала мамі: все, я хочу туди мені з вами сумно жити, це маленьке містечко, я хочу пригод. Вона каже: "Ти що, з глузду з'їхала? Нікуди я тебе не відпускаю, сиди, вчися, закінчуй музичну школу", - зізнається співачка.

А колись Злата мріяла бути журналістом

Народилася Злата Огнєвіч на півночі Росії, у Мурманську. А українську дівчина вивчила завдяки батькові.

"В мене тато з півдня України. І раз на тиждень у нас були дні української мови. І коли ми переїхали до Криму, він казав, що треба розмовляти українською, щоб не забувати. Він такий патріот, патріотична людина. Співає українських пісень, завжди мені казав: "От щоб ти "Чорнобривці" заспівала, я б взагалі був дуже щасливий", - зізнається артистка.

Втім, у крові Злати гуляються й інші домішки.

"Прадід по таткові був італієць, він жив в Україні недовгий час, і він потім поїхав в Італію, і я не знаю родичів своїх. Тобто, коли ми думали над сценічним ім'ям, ми вирішили відштовхуватися від того, які в мене були родичі", - ділиться Злата Огнєвіч.

Співачка народилася в Росії, а українську вивчила завдяки батькові

А ще співачка розповіла про свою першу закоханість.

"Це було не взаємне кохання, мені було 15 років, коли я навчалася у школі. Він був дуже гарним хлопцем, його обожнювали всі дівчата", - ділиться вона спогадами.

"Він в старших класах навчався. І коли дівчата дізналися, що він мені подобається, вони йому розповіли. Він ходив і насміювався з мене. Мені це було просто до сліз прикро. Я вірші писала, музику вигадувала, йому присвячувала. Але невзаємне", - зітхає Злата.

Натомість наразі у співачки, за її словами, серце вільне. А ще, як зізнається дівчина, вона вдома стає до плити, коли їй зле.

"Я співаю. Я готую млинці, коли мені погано. Це така моя медитація, тісто – це жінка, земля, зерно, енергія, це дуже пов'язано. Такий спосіб я для себе відкрила - коли мені погано, я працюю з тістом", - ділиться таємницею Огнєвіч.

Коли дівчині погано, вона медитує, готуючи млинці

Також Злата розповіла, що англійську почала опановувати, захоплюючись музикою.

"Я вмикаю якусь музику чи співаю, наспівую, мені завжди подобалася джазова музика, світова - Елла Фіцджеральд, Луї Армстронг, Селін Діон, пісні Вітні Х'юстон, які я слухала і записувала текст на слух, я зверталася до дівчат у нашому місті, які вивчають англійську, в інститутах, вони мені казали, що то за слово, яке воно має значення, який переклад", - каже вона.

Нагадаємо, 23-го грудня відбувся національний відбір на пісенний конкурс "Євробачення-2013". В результаті стало відомо, що Україну у Швеції представить співачка Злата Огнєвіч з піснею "Gravity".

За словами Злати, після свого виступу на нацвідборі, вона розплакалася.

"…Вчора ми всі плакали. Ми мали виступ, зійшли зі сцени і я, і бек-вокалісти, всі плакали", - ділиться вона.

Злату Огнєвіч раніше вже відзначила для себе Пугачова

Як відомо, у 2011-му році Злата Огнєвіч посіла перше місце на першому міжнародному музичному конкурсі "Crimea Music Fest", художнім керівником якого стала Алла Пугачова.

Того ж таки року Огнєвіч якимось дивом стала "Людиною року" у Казахстані.

Окрім того, у листопаді 2011-го Злата виступила на закритій зустрічі на той момент прем’єр-міністра Росії Володимира Путіна з президентом Молдови.

Та й на "Євробачення" Огнєвіч цьогоріч пробувала пробитися вже не вперше.

Фото "Медіаняні", "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів