Кума Азарова-молодшого у США витрачає понад $10 тисяч щомісяця

12 лютого 2013, 16:28

Два роки тому учасниця "Євробачення-2011" Міка Ньютон переїхала до Лос-Анджелеса, щоб стати зіркою світового масштабу.

У Голлівуді співачка орендувала будинок, завела лабрадора, вивчила англійську та набрала кілька зайвих кіло.

Втім, світовою зіркою Міка поки що не стала.

Про те, скільки грошей вона витрачає щомісяця, про інвесторів, продюсерів та особисте життя 26-річна білявка розповіла Каті Осадчій у "Світському житті".


Помешкання у голлівудському "селі" Міка Ньютон знімає за 3 тисячі 600 доларів на місяць. Вона живе сама, але у побуті їй допомагають хатні робітниці.

Зі слів Оксани, як насправді звуть співачку, їй дуже подобається місцева їжа, люди і спосіб життя.

На цьогорічній церемонії "Греммі" Міка Ньютон була у білій вишитій сукні. Газета "New York Times" назвала співачку однією з найсексуальніших зірок на червоній доріжці

Через смачні страви та пристрасть до готування Міка іноді набирає пару зайвих кілограмів.

Зараз вона мешкає у Лос-Анджелесі на правах робочої візи, але подумує про грін-карту.

"Коли приїхала сюди, я постійно згадувала Бурштин. Я за 10 років у Києві так багато не думала про рідне місто, про своїх рідних, про бабусю. Ностальжі. Відчуваєш дім там, де тобі дуже спокійно і душі потрібен якийсь баланс внутрішній. Я коли приїхала сюди одразу після "Євробачення" через три тижні, жодного дня не шкодувала", - зізнається артистка.

І хоча, за словами Міки, вона з дитинства мріяла жити у Лондоні, Лос-Анджелес їй сподобався одразу.

"І коли я вперше приїхала два роки тому сюди, я така: "Ой, як комфортно, ой, як мені тут подобається!" Я навіть не розуміла, де я", - згадує Оксана.

На червоній доріжці "Золотого глобусу" Міка була в оксамитовій сукні

Тепер компанію співачці складає песик на ім'я Моцарт. А нещодавно Міка придбала собі дуже недешевий джип "Audi". Така машина в Україні коштує понад 100 тисяч доларів, а в Америці Міка витратила 65 тисяч.

"Сама собі подарувала авто. Взяла у кредит", - зазначає співачка.

"Цього року виповнилося три мрії. Я мріяла жити в будинку, я хотіла їздити на "Ауді", я хотіла мати лабрадора", - додає вона.

Здійснилися мрії Міки - в неї з'явилося авто та песик

До слова, Міка іноді перетинається з колегою Ганною Седоковою, яка теж мешкає у Лос-Анджелесі.

"Вона дуже приємна дівчина, насправді. Ми дуже приємно поспілкувалися. Я ж не буду ходити і казати: "Давай дружити". Мені з чоловіками легше дружити", - розповідає Оксана.

Попри те, що вона вже два роки будує кар’єру в Америці, в Україні її досягнення залишаються невидимими. Але Міка на це відповідає просто – потрібен час.

"Щоб тебе захотіли слухати далі та приймати, тобі треба побудувати історію. Тобто ти будуєш цю історію, щоб тебе серйозно сприймали. Я коли їхала на "Євробачення", мені усі казали: "Навіщо ти туди їдеш?" Мене весь час усі чомусь хочуть зупинити. І я така людина, що можу собі тихесенько сидіти, сильно не розповідати", - зазначає Міка.

На зло усім Міка вірить у свій успіх

"Я вважаю, що ті успіхи, які є на сьогоднішній день – вони дуже великі. У першу чергу, для мене як людини. Якби було б усе так просто, мені здається, наші усі українські та російські співаки зі своїми реальними мільйонами приходили б і просто показували усі результати. Багато хто намагався, хотів бути тут в Америці. Це величезна праця. У нас в Україні теж за рік-за півтора я не стала популярною", - каже співачка.

"Минали роки, щоб пісні частіше крутили на радіо… Тут неможливо купити. Тут можна купити досвід, уроки, а купити ротацію, як це можливо в Україні чи Росії, тут це нікому не вигідно", - додає Міка.

І хоча це був великий ризик для усієї команди виконавиці, вона вірить, що здатна виправдати очікування.

"…Я знаю, що я можу. А якщо я відчуваю, що я можу, чому не вижити? Я це знаю з 5-ти років, тому що я народилася у маленькому місті Бурштин, яке люблю, але я з дитинства завжди казала, що буду вчитися у Києві. Мені казали: "Ти хвора, да кому ти на фіг там потрібна? Тобто на кожному етапі твого життя усі тебе намагаються: "Да нічого в тебе не вийде, навіщо воно тобі треба? Дивись, таких як ти…" Да немає таких, як я!" – заявляє Міка.

Оксана впевнена, що унікальна і досягне успіху

Але, мабуть, усіх найбільше цікавить питання того, хто ж фінансує Міку Ньютон, яка у Лос-Анджелесі щомісяця витрачає понад 10 тисяч доларів.

Співачка відмовляється називати імена інвесторів, але каже, що їх кілька та вона з усіма знайома.

Крім того, Міка запевняє, що сама обов’язково поверне усе витрачене на неї, адже багатого коханця в неї немає.

"З самого початку це була домовленість, в мене не було ніколи ніякого коханця, я ніколи не зустрічалася з багатими чоловіками, ніколи у життя такого досвіду не було, правда, так склалося. Я знаю, що поверну. Я бачу себе успішною людиною в першу чергу", - наголошує артистка.

Як відомо, син прем’єра Миколи Азарова Олексій є кумом Міки Ньютон. Але співачка стверджує, що він не є її інвестором.

"Це мій кум у першу чергу. У нас маленька Ніколь спільна. Ми дружимо, у добрих стосунках, але він не єдиний наш друг, який міг би інвестувати. Але він дуже хороша і добра людина", - зазначає співачка.

"З кумом ми бачимося нечасто. Якби могли, ми б із задоволенням їздили. Я люблю цю родину. Ми не так часто бачимось, але є люди близькі за духом", - додає білявка.

У Міку інвестують кілька осіб, але серед них нібито немає Азарова-молодшого

Міка не приховує, що у свої 26 років вже готова мати сім'ю та народжувати дітей.

"Я дуже хочу родину. Я, насправді, сім’янин. Я готую, цього року в мене просто такі приливи материнського інстинкту. Як дівчина і як жінка я готова народити і вийти заміж хоч завтра. Я чітко це зрозуміла. Рік тому – ні. Зараз я чітко розумію, що так, я можу, але просто не час. Я вже рік одна. В мене не було стосунків", - ділиться виконавиця.

Міка також заперечила чутки про те, що в неї були стосунки з продюсером Юрієм Фальосою.

"Ніколи у житті, слава богу. Ніколи у житті не було жодних стосунків з людьми, з якими я працюю. Ніколи. Тому що робота триває довго, а стосунки можуть скластися чи ні. З Юрою, слава богу, він поводився завжди гідно. Мої батьки з ним тісно спілкувалися. Я дуже погано ставлюся до великої різниці у віці. Розумію, що це можливо, але з Юрою 25 років я вважаю, що це занадто. Я завжди це відчувала і поважала його як тата, як родича, друга. І завдяки йому я стала така розумна", - зауважила Міка.

Співачка спростовує чутки про роман з Фальосою

Нагадаємо, Міка Ньютон представила Україну на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення" у 2011-му році з піснею "Angel". Вона посіла 4-те місце.

Фото "Hellion Magazine" з Facebook Міки Ньютон та фото з її особистого архіву на сторінці у Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів