Дочка Лоліти навчається в Києві та розмовляє українською

Вівторок, 19 лютого 2013, 15:56

Епатажна артистка Лоліта Мілявська вже давно живе на дві країни. У Росії сконцентровані її робота та особисте життя, а в Україні навчається донька і живе мама.

Вона завжди дуже відверта, як на сцені, так і в житті. Але за багато років у шоу-бізнесі Лоліта навчилась не бути вразливою та не впадати у смуток.

Співачка наголошує, що щаслива у своєму 5-му офіційному шлюбі та пишається своїм чоловіком Дмитром.

Про все це Лоліта розповіла Павлу Шеремету у програмі "Проти ночі".

Співачка ніколи не приховувала, що народилося в Україні і цим пишається.

"63-й рік народження, місто Мукачеве, 14 листопада", - каже Лоліта.

 Лоліта перед своїм концертом у Києві розповіла про нинішнє життя

До того ж, її донька Єва живе і навчається у Києві. Тому артистка часто тут буває і намагається розмовляти українською.

"У мене донька розмовляє лише українською мовою, вона тут вчиться у школі 78-й… Тут старорежимна 78-я, хороша, але з басейном, напроти будинку. Бабуся через дорогу переводить або мамин чоловік, наш дідусь. Там педагоги суворі, мою кровопиюшку терплять, іноді бідкаються, але ввічливо", - розповідає Мілявська.

Донька Лоліти живе окремо від неї 

Співачка зізнається, що концерт у Києві – це завжди привід допомогти рідним з побутовими проблемами.

"Це можливість привести начальника ЖЕКу, усіх лікарів, усіх, хто потрібен моїй мамі, навести порядок", - ділиться Лоліта.

На зауваження про те, що така епатажна на сцені, у житті має бути дуже вразлива, співачка каже:

"Я вже не вразлива. Скільки можна вже ран? Це було б неправильно, якби я весь час культивувала власні рани, про них би пам’ятала та перебувала у смутку".


"По-перше, відтоді, як я дізналася, що найстрашніший гріх, мені пояснив священик, це смуток, це не якийсь інший, я думала все, що завгодно. Був період, коли я, як більшість, впадала у крайнощі, але потім я подумала, що це шлях в нікуди", - додає зірка.

Її 5-й шлюб зі спортсменом Дмитром Івановим здається досить щасливим та гармонійним, а сама Лоліта розхвалює свого чоловіка.

"…У мене зараз дуже хороший чоловік, 5-й офіційний. Хороший, з Білорусі, спокійний, вихований у кращих традиціях… Якби ви бачили його шафу! Якби ви бачили ці складені трусики-шкарпеточки-светри, в нього усе можна знайти. До моєї шафи не можна підійти", - розповідає Мілявська.

Чоловік Лоліти на 11 років молодший за неї 

На відміну від більшості зірок російського шоубізу Лоліта на своїх концертах співає лише наживо.

"Я не вмію під фонограму. Це проблема. В мене на усіх зйомках - концертні, театральні зйомки йдуть на центральних каналах - немає можливості виставляти живий звук у нашого телебачення. І тому завжди оператори усі знають за 25 років роботи на телебаченні, якщо я прийшла, це означає, що треба точно знімати глядача більше, ніж мене, тому що рот не потрапляє", - запевняє Лоліта.

"Коли я записую пісню, як правило, у студії, потім виходжу, і на концерті співаю по-іншому. На записі усе вилизане, а мені подобається, коли люди у залі вагітніють", - ззауважує артистка.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО "ПРОТИ НОЧІ":

Відео каналу TBi, фото "Экспресс-газеты", "Гламурчіка"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів