Ющенко має 70 краваток, 7 печей та фото Саакашвілі в офісі

Понеділок, 25 лютого 2013, 14:08

Колишньому президентові Віктору Ющенку 23-го лютого виповнилося 59 років.

Після складення повноважень Віктор Андрійович живе повноцінним життям, у якому є місце родині, тваринам та численним хобі.

Так, наприклад, зоопарк Ющенка потрохи поповнюється, а сам екс-президент планує створити фотопроект, присвячений місцям України.

Про своє нинішнє життя та колекцію краваток Ющенко розповів Катерині Осадчій, яка привітала його з днем народження у програмі "Світське життя".

Перед зустріччю з телеведучою Віктор Андрійович переодягнув дипломатичний костюм на вельветові штани та менш офіційний піджак. Причому сорочку він прикрасив запонками у вигляді бджіл.

"Для настрою. В мене ціла колекція усього, що пов’язане… Знаєте, як у Наполеона усе було у бджілках. Крісло, де він сидів, наприклад. Це такий своєрідний спосіб запозичити все досконале, що є у сім'ях бджілок", - ділиться Ющенко.

Ющенко збирає усе, що пов'язане з бджілками 

Як виявилося, Віктор Андрійович є великим фанатом краваток. Одного разу у Вашингтоні він зайшов до крамниці та купив там 40 чи 50 краваток.

За словами екс-президента, у його гардеробі десь 50 чи 70 краваток. Але його менші доньки потрохи запозичують батькові аксесуари. Особливо, це стосується речей із зображенням птахів.

Однак, Ющенко наголошує, що модником він не є.

"Я не прагну до моди, не бігаю за нею, а от коли мода вже відходить, то залишається тільки стиль. От я звик жити у своєму стилі", - заявляє він.

Ющенко звик жити у своєму стилі 

У свої 59 Ющенко є досить підтягнутим. Каже, що мало їсть, хоча й полюбляє калорійну їжу.

"Я всеїдний за звичкою, але я багато не їм. Я їм сало, я їм ковбасу, полюбляю жир, смалець. Смалець у печі розтоплюю, в мене 7 печей, у різних там музейних будиночках", - розповідає він.

Крім того, Ющенко сам водить авто та возить в ньому своїх же охоронців.

"Я думаю, що це гарний тонус. Я їх і президентом возив", - зауважує він.

 Ющенко їсть все, але мало

В офісі Віктора Андрійовича, окрім старовинних ікон, картини "Козак-Мамай" та іншої класики українського живопису, висять фото його пращурів.

"Це мій дідусь, це мій татусь, а це мій братик. Подивишся на хроніку родинну: Петя, батько, мама, Вітю не знайдете. Я от запитую Петю: "Ну я к вам совість дозволила, що ви усі на фотографії, а меншого у родині немає?" Каже: "Ти соромився. Тільки приходили фотографи, а ти з хати вибігав", - розповідає Ющенко.

Ющенко не заперечує, що усі твори мистецтва, що висять у нього, мають бути в музеях. Втім, на його думку, в музеях усі байдужі до мистецької спадщини... Саме так виправдовує свою численну колекцію Віктор Андрійович

Зате зараз весь офіс екс-президента завішаний його ж власними світлинами.

"Тарасик Вікторович, Софійка Вікторівна, це Андрійко, це Ліна, Домінічка, це усе онуки, це Вітя, а це Міша Саакашвілі", - перелічує Віктор Андрійович.

Президента Грузії Михайла Саакашвілі Ющенко називає тією людиною, за яку він дуже переживає. Але порад йому не дає.

"Там поради дуже важко давати", - зауважує він.

 Фото Саакашвілі висить в офісі Ющенка

Окрім бджіл та колекціонування мистецтва, Ющенко також полюбляє фотографувати.

"По секрету скажу, в мене такий давній задум – зробити проект "Україна моїми очима". От те, що я бачив у різні часи свого життя. Одна серія, у мене колись було таке захоплення – кургани. Оце все - мої фотографії, усі мої світлинки", - з любов'ю каже Віктор Андрійович, листаючи альбом своїх фотографій.

Цікаво, що попри захоплення гірськолижним спортом, Ющенко вже два роки не був у Буковелі.

"Буває так - дітей підвезу, вже діти замість мене ходять на лижах. А я там роблю такий етнічний центр, мені якось приємніше займатися на тракторі, на екскаваторі, це усе моя робота. Це буде група музеїв", - розповідає екс-президент, певно, маючи на увазі готельний комплекс, про який нещодавно повідомлялося.

Віктор Андрієвич мріє створити свій фотопроект 

Що ж до славетного зоопарку у маєтку Ющенків, то він поступово розширюється.

"І зоопарк, все співає, кричить, гавкає. Ну з такого, щоб вас здивувати, наприклад, страуси… Ну це таке. Останнє поповнення – це косулі. Гірський козел, але йому поки один рік. На день народження після одної зустрічі з одною людиною мені так сподобалися воли, замовив два воли і одну корову", - ділиться Віктор Андрійович.

На запитання про те, як йому вдається виховувати молодших дітей, Ющенка каже:

"Мої діти, вибачте, точно такі, як ваші. Малі діти – малі клопоти, старші – ще більше клопоти. Я, наприклад, ще більше переживаю за Ліночку, за Андрія, ніж за Тарасика Вікторовича. Бо Тарасик спить зі мною, він укутаний, я його 20 разів накриваю ковдрою, він поруч".

Ющенко більше переживає за старших дітей - Ліну та Андрія 

А у молодості Віктор Андрійович виховував старших дітей суворо.

"Скакалка в мене була, це з адських тортур, скакалка, Віталінку бив. Мені аж соромно. Ну така моя уява була, це ж було 30 років тому", - розповідає Ющенко.

Стосовно розлучення сина Андрія з Лізою Єфросиніною екс-президент каже:

"Те, що відбулося у житті Андрійка за останні півтора-два роки… зараз він набагато сильніший, ніж був.. Він дуже переживав, закриватися почав… Я хлопчика виховав чемним, акуратним, не хамським, не воровитим, але ж оце доля така…".

 

Що ж до стосунків з першою дружиною Світланою, то, за словами Ющенка, вони нормально спілкуються.

"Нормальні стосунки. Знаєте, у мільйонів людей, на жаль і у мене, був час і те, що називалося твоєю родиною. Вона розпалася, таке у житті буває. Треба гідно дивитися на це, нікого не принижувати. В нас є діти, в нас була колись сім'я, ми були щасливі, прийшли обставини, які прийшли. Дітям потрібно, щоб батьки були щасливі", - запевняє Віктор Андрійович.

Нагадаємо, вже навесні у Прикарпатті має відкритися готельний комплекс Ющенка, який Віктор Андрійович, певно, називає "єтнічним комплексом".

Стоп-кадри з відео "Світського життя"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фоторепортажі

Ющенки влаштували веселе Різдво у Карпатах

"Наша родина зустріла Новий Рік та Різдво в Карпатах. Ми знову запросили до нас гостей із-за кордону та з України, для того щоб вони побачили наші приголомшливі різдвяні традиції та обряди", - розповіла Катерина Ющенко.
Останні матеріали
Більше матеріалів