Єфросиніна: Я втомилася від домислів про своє особисте життя

13 березня 2013, 11:40

Телеведуча Марія Єфросиніна завжди була однією з найбільш закритих для преси селебрітіз. Але, зважаючи на те, що останнім часом про її особисте життя ходить багато чуток, Маша вирішила розповісти людям правду.

Як відомо, вона розпочала відео-щоденник, в якому ділиться деталями свого повсякденного життя.

А ще, під час "Тижня української моди" донька телеведучої Нана вперше вийшла на подіум у якості моделі.

В інтерв’ю "Дусі" Маша розповіла про реакцію Нани на надмірну увагу до неї та про те, що втомилася від домислів навколо свого життя.


Єфросиніна уважно стежить за модою та ретельно працює над своїм стилем і зовнішнім виглядом. Тому, звичайно, вона ходить на покази українських дизайнерів у рамках Ukrainian Fashion Week.

За її словами, нещодавно минулий Тиждень моди показав досить схожі колекції та тенденції.

"…Я була всього на чотирьох або п'яти показах своїх друзів і подруг, тож не можу судити про UFW в цілому. Але мушу зазначити, що, на мій погляд, усі колекції були схожі: червоно-чорно-біла гама, в досить зрозумілій, позначеній світовими трендами, стилістиці. Колекції дуже якісні і при цьому дуже комерційні, тобто "купуй і носи", - поділилася враженнями Марія.

Маша відвідала кілька показів на UFW та купила дві речі з колекції Лілі Пустовіт

Втім, цей Тиждень моди був особливим для Єфросиніної, бо її донька Нана дебютувала на подіумі. Дівчина взяла участь у показі Віктора Анісімова.

"Було дуже хвилююче. Пропозиція вийти на подіум була повною несподіванкою. Справа в тому, що до колекції Віктора Анісімова має безпосереднє відношення моя близька подруга Женя Григор'єва. І на одному спільному дитячому дні народження вона мене запитала на вухо: "Як думаєш, Нана буде брати участь в показі?" Я, недовго думаючи, відповіла ні, тому що вона не любить навіть фотографуватися і не любить уваги до себе. Але я жартома сказала Жені: "Можеш її сама про це запитати". Женя запитала і, на мій подив, Нана відповіла: "Хочу, прямо дуже хочу", - розповіла Маша.

Нана дуже зраділа пропозиції вийти на подіум, а Маша дозволила

"Я поважаю позицію дитини і не стала їй забороняти. Навіть навпаки, ми з нею дефілювали по квартирі, кілька днів вчилися ходити. Моя кума, власниця модельного агентства та режисер-постановник показів, дала моїй доньці кілька уроків", - додала телеведуча.

Однак Нана не очікувала, що після показу вона стане об’єктом загальної уваги.

"Не буду брехати: її дуже збентежило все це. Якоїсь миті за кулісами вона мені сказала: "Давай сховаємося куди-небудь. Чому нас всі фотографують?" - розповіла Єфросиніна.

"Мені довелося пояснювати, що до нашої сім'ї підвищена увага, і вона повинна розуміти, що прийняте рішення вийти на подіум буде супроводжуватися ще й такими обставинами; що у кожного рішення та дії є свої наслідки - і ось одне з них . Нана відповіла: "Ну я ж всього лише хотіла пройтися по подіуму, як дівчинка! Я ж не думала, що все так буде. Так що наступного разу я подумаю, погоджуватися чи ні", - поділилася Марія.

Дівчина впевнено почувалася на подіумі, але зніяковіла від уваги преси

Що ж до експерименту з відео-щоденником, то поштовхом до цього стала велика кількість чуток.

"…Я завжди була однією з перших, хто декларував закритість, і продовжуватиму так робити надалі. Але тієї миті, коли я вирішила провести свій експеримент, багато збіглося. Для початку, я втомилася від великої кількості домислів і пересудів навколо мого особистого життя", - зазначила ведуча.

"Я розумію, що закритість зберігає мою психіку, оскільки я не даю приводів для пересудів. Але в моєму випадку пересуди почалися з якимсь потрійним ступенем, і в якийсь момент мені про моє життя почали розповідати повсюдно, багато, з усіх боків", - зауважила Маша.

Єфросиніній набридло чути несенітниці про своє життя

Тоді Єфросиніна зрозуміла, що час привідкрити завісу.

"…Я вирішила на два тижні показати своє життя поза кадром, за лаштунками, - показати, що у мене немає ніякої депресії, що я в порядку, жива, здорова, чудово почуваюся. І, незважаючи на те, що у мене, як у багатьох жінок, є не найпростіші періоди в житті, найголовніше - ставитися до цих періодів з гумором, з іронією, вигадувати для себе якісь заняття, які дозволять ставитися стійко до дуже зрозумілих, звичайних життєвих перипетій", - зазначила Марія.

За її словами, проект виявився популярним серед жінок. Але він триватиме лише два тижні.

"Я не роблю це стилем свого життя, але для мене дуже важливо, щоб моя аудиторія зрозуміла, що моє життя в загальному і цілому нічим не відрізняється від життя будь-якої іншої жінки: у мене ті ж справи, дитина, собака, побут і мільйон різних справ, дуже багато роботи. І те, що мене немає в кадрі, зовсім не позначає, що я не працюю. Я працюю навіть більше у позаефірній діяльності, ніж коли йдуть зйомки в павільйонах", - сказала телеведуча.

Маша вже не працює на "Новому каналі", але все одно має багато роботи і затребувана

До слова, у переліку "дитина-собака-побут" був відсутній такий пункт як "чоловік". Тож, можна припустити, що чутки про розлучення Єфросиніної з Тимуром Хромаєвом все ж таки не безпідставні.

Фото "Bestin.ua", фото Артема Жавроцького для "ТаблоID", "Українська правда. ЖИТТЯ", "Autocentre.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів