Бадоєва пам’ятає руки Гурченко і танцює задля драйву та фігури

19 березня 2013, 16:13

Телеведуча Жанна Бадоєва після свого розлучення з кліпмейкером Аланом Бадоєвим стала все частіше з'являтися на світських заходах та у пресі.

Через це суттєво підвищилася увага до її зовнішнього вигляду і стилю. Але, за словами Жанни, вона не заморочується стосовно одягу та не займається спортом взагалі.

Натомість телеведуча танцює, полюбляє комфортне вбрання та не прив’язується до речей.

"Я не їм після шостої і танцюю. Якогось певного улюбленого танцю у мене немає. Люблю все, де є емоції, драйв, енергія - я все це обожнюю", - сказала Бадоєва в інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні".


Також Жанна додала, що ніколи в житті не займалася спортом. Але любила ходити на усі культурні заходи.

"Займалася класичною хореографією при музичній школі. Я дуже любила збирати марки, листівки з фото відомих акторів. Любила ходити на всі заходи культурного плану. Я жила в невеликому місті в Литві, і приїзд будь-якого артиста була ціла подія в місті", - поділилася Жанна.

Жанна у дитинстві займалася класичної хореографією, а тепер танцює задля драйву

"До нас приїжджала Гурченко, і мені пощастило побувати на її виступі. Враження від цієї великої жінки у мене залишилося дотепер, як вона працювала з залом, говорила, співала, руки її. Я не пам'ятаю її, але пам'ятаю її руки", - розповіла телеведуча.

Свій власний стиль Бадоєва характеризує як мікс, а в одязі не віддає перевагу дорогим брендам.

"При виборі одягу я керуюся принципом "подобається - не подобається". Навіть якщо річ буде з супер-пупер-нової колекції дуже модного дизайнера, але я в ній виглядаю смішно, ні про яку покупку не може йти мови. Навіть якщо мені 100 чоловік будуть говорити, що мені красиво, а я почуваюся дискомфортно, таку річ я ніколи не куплю", - зізналася Жанна "Телеблондинке".

Купуючи одяг, Жанна керується лише власними відчуттями

За словами ведучої, син Борис називає її стиль "бабусиним".

"Я люблю вінтаж. У Парижі не можу пройти повз блошиного ринку, а в Аргентині купила сукню, якій вже років 120. Щоправда, я ще жодного разу її не одягала – сукню потрібно реставрувати, а руки поки що не доходять. Але я її купила! Вона чесно висить у мене в шафі з іншими вбраннями і чекає свого часу", - поділилася Бадоєва.

До речі, 18-го березня Жанна відсвяткувала свій день народження у компанії друзів, а світлини виклала на сторінці у Facebook.

Жанна святкувала день народження з коханим та друзями

"Колись я відзначала свій день народження на кладовищі в Аргентині - якраз були зйомки у цей день. Як правило, на день народження я запрошую друзів, ми зустрічаємося - діти, родина, друзі", - розповіла Бадоєва за кілька днів до свого свята.

Дружина Валіда Арфуша Ліда Петрова теж входить до числа подружок Жанни

Що ж до довгоочікуваного весілля Жанни та Сергія, то воно має відбутися у червні.

"Хочемо 22-го червня. Ми постійно його відкладали - то один проект, то другий. Сподіваюся, я теж схудну за цей період роботи на шоу, і вже худа, красива вийду заміж", - сказала Жанна у ранковому шоу на "Інтері", пише "Медіаняня".

22-го червня Бадоєва з Бабенком мають взяти шлюб

Нагадаємо, ще на початку року Жанна розповідала, що планує дівич-вечір зі стриптизером, але точну дату весілля не називала.

Фото з Facebook Бадоєвої, "Телеблондинки", "Bestin.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів