Бадоєви 2 роки рятували свій шлюб, а залишилися друзями

30 серпня 2012, 11:43

Родина режисера Алана Бодоєва та телеведучої Жанни Бадоєвої до останнього тримала у таємниці факт свого розлучення.

А коли вже не було сенсу приховувати кінець шлюбу, Жанна з Аланом розповіли, як протягом двох років намагалися врятувати стосунки.

Щоправда, вони залишилися добрими друзями та, як і раніше, спілкуються і вечеряють разом. Навіть новий бойфренд Жанни має місце у її зустрічах з тепер вже колишнім чоловіком.

Про те, яким чином їм вдалося зберегти нормальні стосунки після розлучення, Алан та Жанна розповіли в інтерв’ю "Viva!".


Вже тиждень, як Бадоєви офіційно розлучені. Через дев'ять років шлюбу пара прийняла нелегке рішення розійтися.

"Насправді нам нема, чого нервувати та переживати. У нашому житті немає трагедії та драми. Якби останнім часом у пресі не почали з’являтися незрозумілі здогадки та запитання, ми б спокійно розлучилися, і мало б хто про це знав", - каже Жанна.

Жанна і Алан спокійно сприйняли своє розлучення

"Це сталося не в одну мить. Процес був в’ялим. Спочатку ми думали, що, можливо, просто втомилися, депресія, а потім остаточно сформулювали для себе: кохання закінчилося. Це кінець", - ділиться телеведуча.

За словами жінки, перш ніж прийняти таке рішення, вони з Аланом подолали довгий шлях.

"Реанімовувати стосунки варто тоді, коли є спільне бажання щось змінити. Ми намагалися щось вирішити… Я постійно перебувала у відрядженнях. І щоразу повертаючись, помічала, що між нами все більше прохолоди та відчуження. Ми обидва вже розуміли, що це не потрібно ані мені, ані йому. Кохання немає. Це тривало протягом двох років…" – розповідає Жанна.

Подружжя щиро сподівалося, що врятувати їхній шлюб можливо. Вони довго не хотіли усвідомлювати, що усе закінчилося.

"Поступово ми прийшли до висновку, що розлучення – єдина можливість залишитися друзями. Адже ми з Аланом знайомі 12 років і починали з того, що були друзями: навчалися в одній групі, працювали разом, компанія в нас була одна", - каже Бадоєва.

Стосунки Бадоєвих почалися з дружби і закінчилися нею

"Нас об’єднувала вражаюча спорідненість душ. А потім ця дружба переросла у стосунки, пристрасть, кохання, ми одружилися. І ось тепер ми знову прийшли до початкової точки – ми знову друзі", - додає Жанна.

За словами Жанни, саме вона запропонувала розлучитися.

"Ми вже давно не живемо разом. Але і попередні наші стосунки важко назвати спільним життям: мене і його ніколи не бувало вдома. Останні півтора роки ми не належали одне одному – ми належали роботі. Зараз ми живемо у різних квартирах, але ми так само друзі", - ділиться актриса.

А ось Алан каже, що рішення розлучитися вони з Жанною прийняли разом.

"Якось зранку, коли Жанна повернулася з відрядження, ми сиділи на бордюрі у чудовому настрої і раптом озвучили рішення розлучитися. Ми зізналися нарешті, що кохання більше немає. Що за 12 років життя ми пережили усе: і сварки, і іспанську пристрасть, і божевільне кохання. А зараз настав інший період у житті. Треба іти далі", - каже режисер.

У шлюбі Жанни і Алана було усе: сварки, пристрасть, кохання

Як відомо, у пресі давно ходять чутки, що Жанна подала на розлучення через нетрадиційну орієнтацію чоловіка.

"По-перше, Жанна не подавала на розлучення, ми це зробили разом. По-друге, чутки переслідують мене від самого початку моєї публічності. Я навіть не можу зрозуміти, з чого усе почалося. Нас це завжди веселило. Нам було смішно читати подібні речі, кохаючи одне одного та виховуючи чудових дітей", - розповідає Бадоєв.

Хоча і Алан, і Жанна визнають, що їхні стосунки не були нормальними.

"Ми завжди були парою італійського темпераменту… Гадаю, збоку ми завжди здавалися божевільними. Але все минуло. Не буду заперечувати, що в нас з Аланом були стосунки, незрозумілі для оточуючих. Але наші друзі відчували, що це дуже особисте і що їх це взагалі не стосується", - зазначає телеведуча.

Бадоєви мали божевільні стосунки

Цікаво, що після розлучення Алан та Жанна продовжують бачитися та вечеряти разом. Вони не збираються ділити майно, тому що хочуть зберегти людські стосунки заради дітей.

"Ми дуже хочемо зберегти нашу дружбу, повагу та відчуття родини для наших дітей. Коли вони подорослішають, то усе зрозуміють і поважатимуть нас за це. Хай це буде прикладом нормальних людських стосунків, яких так мало сьогодні", - зауважує Жанна.

"Моя дружина – неймовірно розумна жінка! Жанна – це особливе місце у моєму житті, адже вона подарувала мені дитину та створила мене таким, яким я є сьогодні", - каже Алан.

"Головне, що ми зрозуміли з Жанною: ми, як і раніше, важливі одне для одного, ми справжні друзі. У нас, звичайно, з’являтимуться кохані. Але не думаю, що і у моєму, і в її житті з’являться люди, які знатимуть про нас хоч частину того, що знаємо ми одне про одного", - додає режисер.

До речі, у Жанни, як відомо, вже з’явився коханий. Його фото давно є на сторінці жінки у соцмережі.

Телеведуча каже, що для неї важлива класична схема стосунків: коли зранку вона готує коханому сніданок, а ввечері він чекає на неї вдома.

Сергій Бабенко, так звати бойфренда Жанни, добре знайомий з Аланом. Вони навіть вечеряють утрьох.

"У нас "високі стосунки". Право на своє особисте життя має кожен. Зараз ми оформлюємо це право офіційно", - ділиться Жанна.

"Ми два дні тому вечеряли разом з Жанною, Сергієм та дітьми. Провели чудово час. Я з цього вечора пішов щасливим, тому що помітив на обличчі моєї дружини той самий чудовий вираз, коли усе добре", - розповідає Алан.

Алан щасливий за нове кохання своєї екс-дружини

До речі, Жанна вже цього року збирається вийти заміж за нового обранця.

"Я вдячна Богу, що розлучення з Аланом переживаю як звільнення… Я захоплююсь Аланом. Треба бути сильною людиною, щоб змогти побороти у собі образу, спокійно відпустити та побажати щастя, удачі і здоров’я", - зазначає жінка.

А ось Бадоєв поки не знайшов своє наступне кохання.

"На сьогоднішній день в мене, окрім роботи, нічого немає. Не гріє більше нічого. Казати це з сумом чи з радістю – не знаю… Мрію на рік поїхати з України та присвятити цей час собі, поїздити по різних країнах. Потрібне перезавантаження, і дуже серйозне", - зізнається кліпмейкер.

Жанна знову збирається заміж, а Алан хоче поїхати у тривалу подорож

Що ж до дітей, то вони нормально сприйняли розлучення батьків. Тим паче, що родинна традиція кудись їздити разом на свята збережеться. Таку пропозицію вніс бойфренд Жанни Сергій, за що Алан йому по-чоловічому вдячний.

Фото "Viva!"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів