Черновецький: Киян не купиш, вони голосують щиро

20 березня 2013, 16:30

Колишній мер Києва Леонід Черновецький, який начебто стане батьком втретє, запевняє, що не купував голоси киян на виборах у мери, бо вони голосують від щирого серця.

Також Леонід Михайлович каже, що попри погане навчання у школі, до 14 років перечитав усю класику та закінчив університет з червоним дипломом.

Про свої шкільні та студентські роки і про свій секрет успіху на виборах Черновецький розповів у програмі "В гостях у Дмитра Гордона".

Перше, на що звернув увагу ведучий, був новий "голлівудський" імідж екс-мера.


"Ну по-перше, мені важко рівнятися на голлівудську зірку у майже 62 роки", - сказав Черновецький.

Щоб пояснити свою борідку, Леонід Михайлович розповів анекдот, у якому йдеться про те, чому росіяни та французи голяться зранку. Перші – для керівництва, другі – для коханки.

Черновецький запросив до себе Гордона та розповів йому про життя

"Оскільки я вже не у політиці і в мене немає керівництва, і я дуже щасливий через це, і в мене нема коханки, а є кохана дружина, тому я можу собі дозволити новий імідж", - пояснив Черновецький.

Згадуючи своє минуле, Леонід Михайлович зізнався, що завжди приховував своє єврейське походження.

"Усе життя приховував своє єврейське походження за радянських часів, тому що нікуди б не взяли. Я приховував це завжди. Особливо боявся, що б мене ще в університеті не викрили. Там національна кампанія була серйозна", - сказав екс-мер.

Черновецький каже: "В мене батько - єврей, мати - росіянка, а я - українець"

"Але я не почував себе ніким, окрім українця. Я носій менталітету своєї країни, у якій я народився, виріс, відбувся, усього досяг", - заявив він.

Втім, на виборах Черновецький свого походження не приховував. І вазагалі запевняє, що не обманював своїх виборців і не купував їхні голоси.

"Образливо, коли кажуть, що люди за копійки продають своє сумління і голосують. Ну якісь елементи цього є. Коли я балотувався, я знаю, що одна з кампаній витратила десь 40 мільйонів доларів, роздавали гроші. Нічого в них не вийшло. Не купиш киян нічим", - заявив Леонід Михайлович.

Черновецький зараз каже, що не купував голоси виборців

"Ти маєш бути відкритим, порядним і проявити себе в чомусь", - додав він.

"А якщо ти від ліхтаря ідеш, ніхто за тебе взагалі не проголосує. І образливо за киян, бо кажуть усіляку нісенітницю, і вигадали гречку Черновецького. Яка гречка? Так, я допомагав, і грошима, але я ще не збирався бути мером. І роздавав продукти багато років. Я це робив завжди і зараз це роблю. Зараз навіть більше. Але я не купую голоси", - наголосив Черновецький.

За його словами, "киянам важливо, яка ти людина".

"Неважливо, якою мовою ти говориш, ти маєш бути патріотом і Києва і України, маєш бути добрим і порядним, і головне від ліхтаря не лізти в ніякі депутати – не виберуть. Тебе повинні знати по твоїй історії, бо люди голосують щиро. Це, може, десь там може пройти, але не в Києві. У Києві інші люди – красені", - заявив Черновецький.

Колишній мер називає себе патріотом Києва

Розповідаючи про свою освіту, колишній мер зізнався, що не був зразковим учнем. Його виганяли з кількох шкіл і він двічі залишався на другий рік.

"Я ненавидів школу. Чистий совдеп. Я волелюбна людина, і ніколи не мирився з тим, що треба було до когось підлизуватися", - розповів Черновецький.

"У 14 років кинув школу та пішов на завод слюсарем. В мене був вітчим - професор театрального інституту. Дуже цікава людина. Дуже не хотів, щоб я став артистом. Не дозволив мені вступити. Я ходив на його вистави. Я до 14 років двічі перечитав усю класику. Дуже любив читати", - поділився Леонід Михайлович.

Працюючи на заводі, Черновецький навчався у вечірній школі, але потім все ж таки повернувся до денної.

"У мене в атестаті усі трійки, і лише одна четвірка. Але інститут я закінчив…Краще за мене ніхто не навчався взагалі у цей час. Я закінчив його з червоним дипломом, в мене були лише відмінні оцінки", - похвалився Черновецький.

Черновецький запевняє, що перечитав усю класику двічі

До речі, за його словами, до інституту він вступив завдяки службі в армії. А в студентські роки Черновецький підробляв вантажником.

"Я, звичайно, підробляв, працював вантажником, 20 тон на день носив в овочевому магазині. Але я дуже добре навчався", - зауважив екс-мер.

"Що стосується мого статку взагалі, то я в 40 років вперше побачив долар. А до цього жив як звичайна радянська людина", - сказав Черновецький.

Фото з Facebook Гордона, фото з сайту "Kievgrad.com"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів