Приходько: Заміж не хочу, мені добре самій

27 березня 2013, 13:58

Співачка Анастасія Приходько, яка кілька років то сходилася, то розлучалася з батьком своєї доньки Нуріком Кухілавою, зараз запевняє, що не готова до стосунків.

Після розриву стосунків з Нурі, Настя вдає, що усе гаразд та наголошує – заміж вона не хоче. Хоча залицяльників, каже, в неї вдосталь.

Про це Приходько розповіла "ТСН. Особливе" після свого виступу на параді наречених.

Настя відспівала для наречених, але сама заміж не збирається

Після свого розлучення Настя насолоджується холостяцьким життям і розуміє, що не була готова до шлюбу.


"Я зрозуміла, що я не дуже готова до такої відповідальності. Дійсно, це мабуть найбільш серйозний захід, до якого треба поставитися відповідально, сказати "так". І ти маєш розуміти, що це не просто "так", а на все життя "так". Не хочу. Мені подобається більше бути самою", - зізналася Приходько.

Співачка наголошує, що лише зараз може отримувати задоволення від своєї свободи. Саме це вона демонструє у своєму блозі.

"А я живу і радію", - пише Приходько у Twitter

"Взагалі, так класно: ходиш, куди хочеш, робиш, що хочеш, ні перед ким не звітуєш, лише телефонуєш мамі і кажеш: "Мамо, у мене все нормально". Приходиш додому, коли хочеш, їж, коли хочеш, усе робиш, що хочеш, класно!" – поділилася Настя.

Втім, Приходько не відмовляється від уваги чоловіків та ходить на побачення.

"У мене купа дзвінків, мене запрошують на побачення. Мені дарують квіти. Це так класно. Ви не уявляєте! Зараз я не готова до себе нікого підпускати, але на побачення ходити мені подобається. Однак надії на подальші якісь стосунки не подаю", - зізналась співачка.

Настя помітно схудла і хвалиться цим у мережі

Настя каже, що Нурік не цікавиться її особистими справами та майже не відвідує доньку. Його особисте життя теж не цікаве співачці.

"Він не телефонує, не цікавиться, ми не наполягаємо, я тим більше, мені воно до лампочки усе, хай живе своїм життям. Хочу, щоб він вже скоріше одружився з кимось", - сказала Приходько.

Приходько запевняє, що байдужа до особистого життя свого екса

Щодо спілкування батька з дитиною, то Настя не проти цього.

"Я в жодному разі не налаштовую проти, але вона ніколи в мене на запитує, де він. Вона може сказати - "Це татове", а я кажу: "Ні, це мамине". Дитина на моєму прізвищі, усе на моєму прізвищі, усе моє, я нічого нікому не винна, і це чудово", - наголосила Анастасія.

Тепер у Настиному блозі повно таких от світлин з "надутими" губами

Приходько не відкидає можливості вийти заміж у майбутньому, але обіцяє підійти до цього кроку більш виважено і відповідально.

Нагадаємо, у 2010-му році Приходько народила доньку Нану від грузинського футболіста і бізнесмена Нуріка Кухілави.

Стоп-кадри з відео "ТСН" та фото з Twitter Приходько

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів