Бондаренко: У Раді я наче дресирувальниця тигрів

2 квітня 2013, 13:57

Депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко зізналася, що в дитинстві мріяла дресирувати тигрів. І хоча мрія не здійснилася, регіоналка каже, що у Раді вона приборкує опонентів, наче хижаків.

А у повсякденному житті, за словами Олени, вона зовсім не агресивна, а біла та пухнаста.

Про це депутатка розповіла в інтерв’ю дружині Олеся Довгого, Катерині Горіній для програми "Сніданок з 1+1".

Бондаренко розповіла, що у дитинстві мріяла стати дресирувальницею тигрів.


"Мені дуже подобалося, наскільки вони сміливі, наскільки вони глибоко ховали свою боязкість, може, навіть страх перед кликами та кігтями, але їм вдавалося підкорити собі хоч і гордих, норовливих, але тварин", - поділилася регіоналка.

Бондаренко порівняла себе з дресерувальницею тигрів

Її робота у парламенті, як каже сама Олена, чимось нагадує професію дитячої мрії. Адже приборкати політичного опонента буває складніше, ніж тигра.

"Це ось наче з дресирувальником, він має бути наполегливим, має бути сміливим, він має, незважаючи ні на що, продовжувати свою роботу", - зауважила жінка.

Втім, агресивна у роботі Бондаренко запевняє, що зовсім не така з близькими їй людьми.

"Дуже багато моїх найкращих друзів завжди дивуються та кажуть: "Олено, ти знаєш, що коли хтось дізнається, що ми з тобою близькі, що ми дружимо, дуже дивуються, кажуть: "Як можна дружити з цією мігерою, вона ж така агресивна?" – розповіла депутатка.

Люди вважають Олену мігерою, а вона насправді мила та привітна?

"Це, мабуть, моя проблема, моя помилка, не завжди треба повністю відкриватися, тому що тоді це твоя уразливість", - додала Бондаренко.

Як відомо, 38-річна депутатка вже 15 років заміжня та має двох дітей – старшу доньку Поліну та синочка Михайла. З 11-річною донькою Бондаренко намагається бути подружками.

"В нас вже є такі жіночі вечори, коли ми можемо тата з сином залишити, а дочка з мамою підуть до кінотеатру на якусь там підліткову сагу про вампірів", - розповіла Олена.

Іти в політику Поліна не збирається, вона займається музикою. А у дворічному синові Бондаренко вже зараз бачить майбутнього лідера.

Донька Бондаренко захоплюється музикою

"Цей вираз "Я сам" в мого сина з'явився набагато раніше, ніж в моєї доньки. От йому хочеться бути першим, йому хочеться бути кращим", - зазначила регіоналка.

Олена також розповіла, що носить у своїй сумочці подарунки дітей.

"Мені син завжди у мою сумочку, коли я не бачу, кладе якогось чоловічка з LEGO, він вважає, що з мамою поділився найбільш таємним. А донька колись подарувала на день народження зшитого нею ведмедятка", - поділилася жінка.

Депутатка хоче, аби син пішов її шляхом?

А зі своїм чоловіком Бонадренко вивела таку собі формулу успіху у шлюбі.

"У нас є свій рецепт. Якщо суперечка вже трапилася, то ми встановлюємо чергу, наприклад, першою вибачатимусь у цьому випадку я. Але наступна сварка чи суперечка - будеш вибачатися ти. Працює!" – запевнила Олена.

Регіоналка знає, як зберегти шлюб

І наостанок депутатка поділилася головним правилом.

"Успіх твого життя залежить від тебе. І коли людина хоче, вона шукає можливості, коли людина не хоче – шукає виправдання", - наголосила Бондаренко.

Стоп-кадри з відео "1+1", фото "Телекритики" і "Полтавщини", зі сторінки Поліни Бондаренко у "ВКонтакте", фото з сайту "ЛІГАБізнесІнформ"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів