Джамала не хоче в політику і на "Євробачення"

Вівторок, 9 квітня 2013, 14:50

Співачка Джамала, яка нещодавно випустила новий альбом, зізналася, що у майбутньому планує заспівати кримсько-татарські пісні та спробувати розкрити їх світу.

Виконавиця щодня займається вокалом, розспівується перед кожним концертом та не збирається їхати на конкурс "Євробачення". Натомість її цікавлять джазові фестивалі.

А ще під час он-лайн конференції на "E-motion" Джамала розповіла, яку музику, на її думку, варто давати слухати дітям.

Відповідаючи на запитання прихильників, співачка зізналася, що не вважає себе красунею, але прагне зажди виглядати добре.

"Насправді я не дуже вважаю себе красунею. Але прагну до того, щоб щодня виглядати красивою. Це нормально: ти прокидаєшся вранці - і іноді не хочеш взагалі нічого робити, навіть наносити якийсь крем, а іноді - приймаєш холодний душ і біжиш в спортзал, щоб привести себе в порядок. Я не знаю, з чим це пов'язано, але якось ми від цього залежимо", - поділилася Сусанна, як насправді звуть співачку.

Джамала скромно каже, що не вважає себе красивою 

"Я дуже люблю італійських жінок, вони всі для мене красуні - Софі Лорен, Моніка Белуччі. Іспанка Пенелопа Крус, француженки Софі Марсо і Одрі Тоту. Для мене вони всі просто фантастичні красуні. Хоча я розмовляла з іспанцями, і вони вважають Пенелопу Крус страшенно непривабливою. Ще я дуже люблю Шарліз Терон", - зауважила Джамала.

Співачці подобаються актриси - Моніка Белуччі та Пенелопа Крус 

"Можливо, фішка в тому, щоб бути просто особливою, наповнювати свою зовнішню неординарність внутрішньою красою - напевно, в цьому родзинка кожної гарної жінки. Як говорила Бріджит Бардо: "Я повинна просто переконати всіх у тому, що я красуня", - додала співачка.

Як відомо, Дажамала є кримською татаркою за походженням. Але поки що вона співає англійською, російською та іноді українською.

"Збираюся випустити цілий альбом кримсько-татарських пісень. Зараз накопичую матеріал, працюю над піснями, які були б цікаві не тільки публіці, яка знає кримсько-татарську мову. Просто заспівати такі пісні можна й зараз - це не складно. Але зробити щось таке, щоб могло розкрити всьому світу і людям, які взагалі не знають, хто такі кримські татари, що це за музика - це займе час", - сказала співачка.

Джамала з татом у Сімферополі 

За словами Джамали, заняття вокалом – це щоденна праця для неї.

"Може, це дивно звучить, що співачка займається вокалом - але для мене це нормально, це щоденна робота. Коли я знаю, що я буду співати, я завжди розспівуюся. Я завжди розігріваю зв'язки, готую свій апарат. Неправильний, нечистий спів - від непідготовленості, від не розігрітих зв'язок", - зазначила артистка.

Не секрет, що кар’єра Джамала різко пішла вгору після її перемоги на конкурсі "Нова Хвиля". Однак на конкурс "Євробачення" дівчина поки що не збирається.

"Думок про "Євробаченні" поки немає взагалі. Є думки про джазові фестивалі - ось це для мене цікаво", - зауважила Джамала.

Джамала віддає перевагу джазовим фестивалям 

Так само вона не збирається йти у політику.

"Я планую проспівати, дай Бог мені сил, здоров'я і творчого натхнення, до 85-ти років. Співати хочу. Тому політика - це не моє", - підкреслила співачка.

Що ж до свого стилю в одязі, то Джамала не має точного визначення.

"Я навіть не знаю, як назвати свій стиль. Часом він буває класичним, деколи - з елементами 60-70-х років. Іноді я взагалі вдягаюся як повний хіпстер і репер :) Все залежить від ситуації, все залежить від того, куди я йду і навіщо. Якщо це літаки або репетиції - це зручно. Якщо це виступи - то це красиво і, може бути, зручно", - розповіла Джамала.

Сусанна сама обирає, в чому виступати та ходити на світські заходи 

"У мене немає конкретного дизайнера, з яким я постійно працюю. Протягом трьох з половиною років я одягаю себе сама. Іноді це бувають речі, які я просто купую в магазині. Так само я люблю і наших дизайнерів. Як правило, я не просто до цього підходжу - я намагаюся намалювати, принести якісь картинки. Я практично ніколи не говорила просто так: "Я хочу сукню", - поділилася виконавиця.

Наостанок Джамала розповіла, яку б музику вона радила ставити дітям.

"Я б дітям давала слухати класику, ранній джаз, традиційний джаз, свінг, Біллі Холідей, Еллу Фіцджеральд, Майкла Джексона, Ленні Кравіца. Спробуйте, дайте дитині вибрати самій – вона дасть вам зрозуміти, що її порадувало. Мені дуже приємно чути, коли батьки пишуть від імені п'ятирічних дітей, що дітям подобається моя музика. Діти не будуть брехати - вони дуже чесні слухачі", - сказала Сусанна. 

 

Фото "E-motion" та з Facebook Джамали


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів