Лобода: Мені подобається ламати стереотипи

28 травня 2013, 14:40

Співачка Світлана Лобода наголошує, що сама себе створила, сама прокладає собі шлях та любить ламати всезагальні стереотипи.

Артистка виховує доньку Єву та сподівається, що дівчина успадкувала чесність та віру в себе від мами. Також Світлана каже, що її єдиною мрією є здоров'я близьких та щаслива посмішка доньки, а не успішна кар’єра, як хтось міг подумати.

Про життєві принципи Лободи та її плани на майбутнє повідомила прес-служба співачки.

Світлана досі не показувала свою дворічну доньку загалу. Але каже, що мала схожа на неї.


"Євочка взяла краще від батьків, але на деяких моїх дитячих фотографіях - вона вилита я. У неї зараз такий кумедний вік, вона така балакуча. Постійно щось розповідає і вже проявляє характер. Знає напам'ять майже всього Чуковського, але якщо не хоче, ні за що не розкаже! Вона у нас Овен, а це дуже сильний знак, лідер у всіх сенсах. Нам з Андрієм це дико подобається", - поділилася співачка.

Лобода каже, що донька дуже схожа на неї в дитинстві

Свєта сподівається, що Єва успадкувала від неї головні життєві принципи – чесність, віру в себе і людей, вміння віддавати і ніколи не сходити з прямого шляху.

"Тому що краще йти до своєї мети довше, але завжди дивитися прямо в очі і друга і ворога", - зауважила Лобода.

Свєта, вочевидь, пишається своїми життєвими принципами та хоче, щоб і донька їх успадкувала

Крім того, Світлана без зайвої скромності заявила, що повністю зробила себе сама.

"Я все життя долаю себе, систему і недалекоглядність багатьох людей, які, на жаль, багато в чому визначають, кому дістанеться місце під сонцем, а хто ще поки погуляє під дощем. Мені подобається ламати стереотипи. Я від і до продукт власного приготування, тому і відповідаю за все сама", - зазначила артистка.

"Тож всі успіхи і поразки - все моє. Але головне не зупинятися. Поки ти видихаєш, хтось пробігає повз", - додала Світлана.

Лобода ( у костюмі кажана?) усе життя долає "недалекоглядність людей"

Що ж до бажання завоювати російський та європейський ринок, Лобода каже – усе поступово.

"Сьогодні я намагаюся дуже ретельно розподіляти ресурс і максимально вірно розставляти пріоритети, щоб не розмінюватися і не розтрачувати себе. Тому старанно уникаю хаосу в думках і вчинках, прагну завойовувати горизонти поступально", - сказала Свєта.

Свєта вже і так активно гастролює Росією, однак намагається завойовувати новий ринок поступово

Втім, цілеспрямована Лобода мріє аж ніяк не про світову славу. Принаймні, так вона сама каже.

"Кажуть, багато людей витрачають життя на те, щоб здійснити те, що можна виконати за день. У мене ж все навпаки. Я ставлю мету, йду до неї, реалізую і беруся за нову. Тому моєю єдиною мрією залишається тільки щастя і здоров'я рідних і близьких, посмішка моєї доні. Немає нічого прекраснішого на світі, ніж чути її сміх. Тому всі мої мрії сьогодні пов'язані тільки з нею", - зізналася Лобода.

Лобода запевняє, що мріє лише про щастя доньки

Нагадаємо, на день народження доньки Світлана замовила цілий набір рептилій, з якими бавилася усі родина.

Фото надані прес-службою Лободи

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів