Дімопулос: Прошу не називати мене зіркою

13 червня 2013, 17:25

Екс-"ВІА Гра" Санта Дімопулос запевняє, що не любить, коли її називають зіркою. Вона каже, що критично ставиться до себе, тому зіркова хвороба їй не загрожує.

Також співачка наголошує, що у свою сольну кар’єру вкладає виключно свої кошти, і колишні чоловіки до цього не мають жодного стосунку.

Про це та інші Санта розповіла під час онлайн-конференції на "E-motion".

"Не можу сказати, що з дитинства мріяла стати співачкою. Я завжди була досить творчою людиною - я танцювала, малювала, шукала себе. До співу я прийшла природним шляхом - мені хотілося іншим способом виразити те, що у мене всередині, свої почуття", - поділилася Дімопулос.


Санта з дитинства шукала себе... і знайшла

Утім, за освітою Санта – юрист.

"Мій татко хотів, щоб я вступила на юридичний (так вийшло, що він помер якраз до мого вступу). Я трошки до кінця не розуміла, чого б мені хотілося після закінчення школи. Я думала, що юридичний - це не моє, бо я непосидюча і творча. Мені добре даються іноземні мови, мені дуже цікавий дизайн інтер'єру", - поділилася співачка.

"Але я не шкодую про освіту, тому що університет мені дуже багато дав. Перші два курси я вчилася дуже добре. І завдяки цьому університету я можу сказати, що я досить різнобічно розвинена людина", - наголосила Санта.

Дімопулос називає себе різнобічно розвиненою людиною

На запитання про те, чому, попри розлучення з Володимиром Самсоненком, вона виглядає досить щасливою, Дімопулос відповіла:

"Чесно кажучи, у будь-якої людини є вибір - бути їй щасливою або бути нещасною. Ми самі будуємо свою долю. У мене були такі ситуації, з яких, мені здавалося, абсолютно немає виходу. Я сідала, спокійно розкладала все по поличках і розуміла, що за цією чорною смугою обов'язково буде щось хороше".

"Треба брати себе в руки. Не розкисати і розуміти, що життя все одно прекрасне. Я завжди пам'ятаю, що комусь буває набагато гірше, ніж мені. Дуже часто мене підтримують близькі люди. Якщо мені зовсім-зовсім погано, то я або хочу побути сама з собою, або їду кудись з сином - у мене відразу піднімається настрій", - зазначила Санта.

Співачка виробила власний рецепт гарного настрою

"І плюс діяльність: якщо мені зовсім погано, мені потрібно відволіктися. Я або йду з друзями в кіно, або йду в спортзал, або їду по магазинах - це теж дуже хороша терапія", - додала вона.

Дімопулос вже заходилася доводити, що сама здатна заробити собі на машину та кар’єру. На запитання про її авто, співачка з гордістю відповіла: "Я купила автомобіль сама. Це "Range Rover".

Крім того, Санта запевняє, що і в себе вкладає власні гроші.

"Мої чоловіки не вкладали в це гроші. Пісні, які я записувала, коли була одружена, мені не належать і я їх не виконую. У свою творчість я вкладаю сама", - стверджує дівчина.

А це цивільний чоловік Світлани Лободи Андрій Цар, з яким Дімопулос працювала у своєму дебютному відео

Як відомо, Дімопулос є чемпіонкою світу з фітнесу. Вона тренується 5 разів на тиждень.

"У мене немає особливих секретів і таємниць. Я можу сказати, що жінка красива, якщо вона гарна всередині - якщо у неї є гармонія з собою, якщо вона не злиться і бажає всім добра, то вона красива. Повірте, краса не тільки в зовнішньому вигляді. Я зустрічала людей, які за моїми критеріями не є гарними, але після спілкування з ними вони ставали для мене найкрасивішими в світі, я просто закохувалася", - каже співачка.

"А тренуюся я стабільно з тренером, по п'ять разів на тиждень. Мої нові тренування - це TRX. У мене мільйон років не було крепатури, і можу сказати, що зараз я освоюю ці тренування і у мене все болить. До речі, дуже дієво - раджу всім спробувати", - ділиться Санта.

Санта тренується 5 разів на тиждень

Що ж до зіркової хвороби, то Дімопулос вважає, що це не її випадок.

"Мені коли говорять "зірка" - я завжди відповідаю, що це скупчення газів і прошу мене так не називати. Мені взагалі чуже таке поняття, тому що я дуже критично ставлюся до себе у всьому. І не дозволяю собі проводити час у роздумах про те, що я вже зробила. Я завжди думаю про те, чого я ще не встигла. Мені весь час здається, що щось проходить повз, що я чогось не доробила, чогось не встигла", - зауважила співачка.

Дімопулос не вважає себе зіркою... І правильно робить?

"Мені здається, що поки у людини є таке прагнення і такий двигун, зоряна хвороба йому ніяк не загрожує. Я рівняюся на зовсім інших людей, мені ще працювати і працювати", - каже Санта.

Фото "E-motion" та з Instagram Дімопулос

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів