Шевченко: Зараз я насолоджуюся життям

17 червня 2013, 11:48

Футболіст Андрій Шевченко зізнався, що саме зараз, коли він відійшов від кар’єри гравця, почав насолоджуватися життям, приділяти час дітям та друзям.

Спортсмен у своє задоволення займається гольфом, вчиться на футбольного тренера, та виховує трьох синів.

Про своє щасливе нинішнє життя Шевченко розповів Катерині Осадчій у програмі "Світське життя".

Останнім часом Андрія дуже рідко можна побачити на батьківщині, адже він живе в Лондоні з родиною. Хоча сам футболіст каже, що буває в Україні часто.


"В принципі, я приїжджаю досить часто, просто, може, я трішки пішов у тінь, хочу пожити спокійним життям. Я дуже задоволений тим, як проводжу свій час зараз. Я займаюсь родиною, у мене є час трішки побути з друзями і насолодитися життям", - зізнався Шевченко.

Андрій нарешті може насолодитися життям поруч з дружиною і синами

Футболіст також радіє, що нарешті як слід може приділити увагу дітям.

"Я дуже радію, що приділяю багато часу дітям зараз. І дійсно дуже важко навіть їхати, коли старший і середній сини вже зараз дуже добре усе розуміють, і ти намагаєшся їм розповісти, куди ти їдеш, а вони це сприймають: "Тато, коли ти приїдеш? Скажи нам, будь ласка. Коли ти повернешся?" Тобто я відчуваю, що вони дуже хвилюються, і це мені дуже приємно", - розповів Андрій.

"Я і раніше намагався бути батьком все-таки, але бути батьком сьогодні в мене виходить зовсім по-іншому, ніж бути батьком коли ти у своїй спортивній формі, коли ти думаєш про те, який буде наступний матч, тому це зовсім інакше", - додав він.

Тільки зараз Андрій зрозумів по-справжньому, як це - бути батьком

Окрім дітей, Шевченко все ж таки не забуває і про спорт. Щоправда, тепер це гольф.

"У мене зараз є час, тому я граю трішечки у свої задоволення. В мене непогано виходить, але це виходить, як у любителя. Щоб бути професіоналом, треба приймати серйозне рішення. Поки в мене є час, я гратиму, як любитель і буду отримувати задоволення. А в майбутньому вже подивимося", - поділився планами Андрій.

Нещодавно Шевченко виграв престижний турнір з гольфу в Англії

Також Шевченко, якому пропонували бути тренером української збірної, наразі вчиться на тренера.

"У цей час я займаюся футбольними уроками, тому що проходжу школу тренерів. І живу щасливим життям. В мене зараз є можливість отримати максимум інформації, тому я хочу скористатися цим. Чим більше я буду вчитися, тим мені більше допоможе у житті", - зауважив Шевченко.

Андрій: Я живу щасливим життям

На запитання про те, чи збирається він таки тренувати збірну України, Андрій сказав:

"Дуже маленький перехід між гравцем і тренером. В мене не було ніякого досвіду. Тому я вважаю, що було б поспішно приймати це рішення. Я з великою повагою ставлюся до збірної України, я люблю українську збірну, я все життя грав за збірну, якщо у майбутньому в мене з'явиться шанс і я прийму рішення стати тренером, тоді подивимось, що вийде".

Нагадаємо, у жовтні минулого року дружина Шевченка Крістен Пазік народила йому третього сина.

Фото з сайту "Dynamo.kiev.ua", "sheva7.com" та з Facebook Юрія Сапронова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів