Донька Сумської не готова оголитися за малі гроші

8 липня 2013, 11:46

Донька актриси Ольги Сумської та актора Євгена Паперного Антоніна зізналася, що готова до оголення на екрані лише за достойне заохочення у вигляді кругленької суми.

Дівчина три роки вчиться на акторському факультеті у Москві, але все одно сумує за Києвом. Тоня вже знайшла свого єдиного, тож на батьківщину приїздить заради спілкування із родиною та друзями.

Про все це майбутня актриса розповіла "Комсомольській правді в Україні".

Як відомо, 23-річна Тоня Паперна пішла по стопах своїх батьків-акторів. Вона навчається на третьому курсі Театрального училища імені Щукіна у Москві.


"Незважаючи на те що в Москві я вже три роки, не можу сказати, що почуваюся тут абсолютно незалежно. Я сумую за Києвом. Але немає часу на те, щоб часто думати про те, як складно без батьків. До того ж, завжди є можливість зв'язатися з близькими по скайпу, мобільному", - поділилася дівчина.

Тоня у Москві досі не почувається незалежно. Може, тому, що за навчання платять батьки?

Поки що Антоніна не отримує головні ролі, але не засмучується з цього приводу.

"Звичайно, хочеться зіграти головну роль, але поки мені даються епізоди. Зате у хороших режисерів", - зауважила старша донька Сумської.

На запитання про те, що про її здібності кажуть педагоги, Тоня відповіла:

"Кажуть: працювати, працювати і ще раз працювати, яким би талановитим ти не був. Потрібно виховувати в собі працездатність і вбивати лінь, яка підкочує і йде паралельно з тобою. Є мета - немає перешкод! В училищі я не числюсь серед тих, хто відстає - навпаки, намагаюся постійно бути в числі лідерів".

Педагоги і режисери радять Тоні багато працювати

Паперна зізналася, що і до жорсткої конкуренції вона теж готова.

"Ще при вступі я чудово розуміла, що в жодних інших сферах немає такої кількості заздрості і злості, як у театральній. Я встигла відчути на собі цей негатив, бачила його, спостерігаючи за кар'єрним становленням мами. Тож цей зворотний бік медалі мене не дивує", - сказала Антоніна.

За словами дівчини, ще у дитинстві вона відчувала негатив стосовно свого походження.

"Я всіляко намагалася приховати, що мої батьки відомі люди. Інакше на моїх родинних зв'язках загострювали увагу. Пам'ятаю, через це мене дуже не любила вчителька математики. Відчувалися нотки упередженості і ненависті, і такі ситуації періодично траплялися", - згадала Тоня.

У свої 23 роки Паперна вже має коханого, але відмовляється говорити про нього. Зауважила лише те, що він майже її одноліток.

"Якщо є жіноче щастя, то його потрібно приховувати", - вважає Тоня.

Паперна приховує своє жіноче щастя

Студентка також зазначила, що її зіркова мати не лізе в особисте життя.

"Стосунки - це дуже особисте, але мама - мудра жінка: каже, що в цьому плані я повинна вирішувати все самостійно. Вважаю, тут не може бути порадників, навіть якщо ними виступають батьки. В інших же моментах ми завжди радимося. Мама підказує, в чому піти на кастинг, як правильно поводитися, як краще зіграти роль", - розповіла донька Сумської.

Що ж до батька Євгена Паперного, то Антоніна ніколи не хотіла змінити своє прізвище на користь маминого.

"Навпаки, в дитинстві завжди казала про те, що не проміняю татове прізвище. І навіть якщо вийду заміж, то все одно залишуся Паперною. Мені імпонує це прізвище, і я вважаю, що мій батько не настільки поганий, щоб "закинути" його. Тато є тато, і я відчуваю до нього велику повагу", - поділилася Тоня.

Тоня поважає батька та не збирається міняти прізвище

За словами Паперної, свій вільний час вона проводить, розвиваючи себе.

"Востаннє була в клубі місяці три тому... Всі, хто чує, що у мене немає на це часу, розводять руками і вигукують: "Ну як же так?! Невже ви там вчитеся по 12 годин на добу?" Дійсно, так і є. Сидимо у своєму театральному маленькому світі, читаємо хорошу літературу і розвиваємося. А відпочиваємо з друзями на природі: дуже люблю пробіжки по парку", - розповіла Антоніна.

Антоніна відпочиває на природі та за книжками, а до клубів ходить рідко

А коли вона приїздить до Києва, то говорить з батьками на професійні теми.

"Ми з батьками з одного середовища, і нам завжди є про що поговорити. Я розповідаю новини з театральної сфери, адже, як не крути, Москва на пару років випереджає Київ. Говоримо про нові ідеї, спектаклі", - зазначила Тоня.

Крім того, вона тісно спілкується з молодшою сестрою по мамі – Анею. Дівчата разом ходять на шопінг.

"Я намагаюся бути Ані не просто сестрою, а й другом, порадником. Коли я в Москві, завжди підтримуємо зв'язок. Постійно листуємося ВКонтакте... Я дуже люблю свою сім'ю. І над цими відносинами я постійно працюю", - зауважила Паперна.

Обидві доньки Сумської мають гарні сестринські стосунки

На запитання про оголення на екрані Тоня відповіла розгорнуто.

"Я більш ніж впевнена, що у кожної актриси цей момент тісно пов'язаний з особистим життям. Дуже складно знайти чоловіка, який до кінця зрозумів би специфіку цієї професії. І який поблажливо ставився б до того, що його жінка знімається в постільних сценах і час від часу цілується з іншими чоловіками", - сказала актриса.

"Чи змогла б я знятися оголеною? Для мене це поки велике питання. Це все-таки моє тіло, і воно повинно належати тільки одній людині, а не всій країні. До того ж акторські зарплати у нас залишають бажати кращого. Якщо вже ти сама собі дозволяєш оголитися в кадрі, то, я вважаю, це має якось заохочуватися", - підсумувала Тоня.

Цікаво, за яку суму Тоня оголилася б...

Фото з сайту "Like.lb.ua" та фото зі сторінок Паперної ВКонтакте та Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів