Одеська Барбі: Моя зовнішність - це піар моїх духовних ідей. ВІДЕО

2 серпня 2013, 11:17

Одеська Барбі Валерія Лук’янова розширює межі своєї популярності. Білявка розповіла свою історію у документальному фільмі, який нещодавно з’явився у мережі.

Цікаво, що про це 20-хвилинне відео, в якому дивна дівчина з ляльковою зовнішність розповідає про духовність та інші виміри, написала американська газета "The Huffington Post".

Отже, у фільмі Валерія називає себе лектором з позатілесних практик, каже, що використовує свою зовнішність заради піару та згадує дитинство, коли вперше почала бачити інші виміри.

"Мета мого життя – прийти сюди, щоб допомогти людям усвідомити, що треба переходити зі стадії людина-споживач у стадію людина-напівбог. Я є Все, Все є Любов, Любов є Бог. Я – це ви, а ви – це я", - починає свою розповідь одеситка.


Перші кадри фільму про Барбі

"Тривалий час я думала, що я з планети Венера. До Венери я нічого не пам'ятала, бо дуже важко відновлювати спогади про позаземні планети. Десь мені було 12-13 років, я бачила тонкі світи, бачила різні сутності з інших вимірів, але коли я зрозуміла, що ніхто крім мене цього не бачить, я почала цього лякатися. Мама навіть окреслювала моє ліжко крейдою, щоб я не боялася", - поділилася спогадами Барбі.

Раніше Валерія думала, що вона з Венери...

"Вони починали до мене приходити та навколо мене починала закручуватися дуже швидко спіраль. Мені завжди дуже хотілося її зупинити, але я не могла. Я нарешті вийшла з цього стану, коли я зупинила спіраль та розкрутила зусиллям волі в інший бік", - розповіла Валерія.

Кадр з фільму

А потім Лук’янова пояснила, навіщо їй ця лялькова зовнішність

"Мене звати Валерія, але моє духовне ім’я Аматуе. Я лектор з поза тілесних мандрівок, веду семінари на духовні теми. Насправді піар полягає лише у якомусь фізичному боці, на жаль, духовні ідеї ніколи не будуть піаром", - зауважила вона.

"От якщо буде черниця розповідати про духовність, чи помітить її хто-небудь? А якщо красива дівчина, ідеал для наслідування почне говорити про духовність, то багато людей задумаються. Тому свою зовнішність я використовую у якості піару для своїх духовних ідей. І це чудово працює, тому я завжди буду цим користуватися", - заявила дівчина-лялька.

Аматуе використовує зовнішність заради духовності
Не відомо, чи багато у Валерії духовних послідовників, але дівчат з ляльковою зовнішністю точно побільшало...

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео "VICE" з YouTube та фото зі сторінки Валерії у ВКонтакте


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів