Вольнова хоче впливати на маси і не може вивчити українську

12 серпня 2013, 15:47

Світська дама Світлана Вольнова, як відомо, періодично з'являється на різних телеканалах у якості телеведучої. Наприклад, зараз вона веде шоу на "Першому національному" у парі з актрисою Ольгою Сумською.

Крім того, Вольнова вже кілька років є дописувачем ТаблоID. Завдяки блогу Світлана, за її словами, нагадує про себе та намагається впливати на маси.

Про свою роботу на телебаченні, про власний стиль, ставлення до критики та комплекс старості гламурна білявка розповіла в інтерв'ю "Медіаняні".

На запитання про те, чому саме Сумську вона обрала для так званого теледуету, Вольнова сказала:


"Просто я не побачила нікого іншого, з ким можу працювати. По-перше, Оля - зірка, і працювати з зірками, з людьми, які вище тебе за рівнем, набагато краще, ніж підтягувати когось до свого рівня. По-друге, ми з нею якось розговорилися, що було б чудово зробити свою жіночу програму. Загалом, давно хотіли попрацювати разом".

Вольнова вважає Сумську зіркою

До слова, у рамках шоу Світлана веде рубрику про стиль.

"Це мої висловлювання на певну тему, ілюстровані фотографіями. І тільки на підбір ілюстрацій я витрачаю близько 5-6 годин… Мені здається, що рубрика повинна бути завзятою, в чомусь спірною. Я спеціально створюю певний конфлікт, кидаю такий гачок, щоб зачепити аудиторію. Цьому мене Олесь Бузина навчив", - поділилася Вольнова.

Сама ж Світлана користується порадами професійних стилістів, бо визнає, що має не бездоганний смак.

А це "хижа" спальня Вольнової, яка вважає свій стиль не бездоганним

"Звичайно, є люди, які допомагають мені порадами, бо власний смак у мене, відверто кажучи, іноді кульгає. І я це знаю. Зараз мій стиль помітно змінився, і я рада, що він змінюється у бік елегантної леді - менше пір'я, більше елегантності, якийсь вищий світ. Широкополі капелюхи (якщо потрібна екстравагантність), прості сукні, гарні форми - ось так", - описала свій стиль Вольнова.

Останнім часом Вольнова дружить з дизайнеркою Мартою Холод, яка, мабуть, теж впливає на стиль подружки

Зараз Світлана виношує новий проект, у рамках якого планує спілкуватися з мільйонерами та виводити їх на відверту розповідь про свій успіх.

"Я давно про нього мрію, і обов'язково його зроблю. Це проект - гідний, цікавий продукт, який необхідний на телебаченні саме зараз, коли ненависть бідних людей до людей заможних і успішних досягла дуже високого рівня. Я думаю, що треба якось скоротити цю відстань і розповісти, як вони всього досягли", - розповіла телеведуча.

Вольнова хоче скоротити відстань між заможними і бідними

"Я вже поспілкувалася з деякими людьми - вони розповідають приголомшливі історії. І мені хочеться, щоб вийшла така спонукальна програма, подивившись яку, людина піднялася б з дивана і зрозумів, що теж може чогось у житті домогтися… Просто всім вселили думку, що якщо у тебе немає блату, немає знайомих, якщо тебе ніхто не підтримує, то сиди і не рипайся - вічно тобі працювати на заводі, і ти ніколи не досягнеш високого рівня", - додала Вольнова.

На запитання про те, навіщо вона веде блог на ТаблоID, Світлана зазначила:

"Для впливу на маси. Є люди, які абсолютно не дивляться телевізор, але вони читають Інтернет і знають мене як раз по ТаблоID. Нещодавно я була в одному салоні, і мене запитали: "Коли вийде ваша нова стаття"? Розумієте, ТаблоID - це потужний ресурс, яким я не можу нехтувати".

Світлана не хоче нехтувати можливістю нагадати про себе

"Для мене це спосіб нагадати про себе, вставити свої п'ять копійок, здійснити якийсь вплив ... Я пишу, не соромлячись, про всіх сильних світу цього, тому що це моя точка зору. А коли ти маєш свою точку зору, ти наживаєш певних ворогів. Але я завжди пишу чесно - так, як я це відчуваю, не боячись", - зізналася Вольнова.

Світлана також зауважила, що досить вразлива до критики та коментарів під статтями.

"Але коли критика конструктивна, я розумію, що це правда. Ще більше я критикую сама себе", - сказала вона.

Вольнова наголосила, що є самоїдом та перфекціоністом. Однак навіть якщо їй неприємно читати критику, вона все-таки прислухається до неї, якщо бачить зерно правди.

Вольнова називає себе перфекціоністкою

У Свєти також є певні люди, думці яких вона довіряє. Серед таких і її донька.

"У неї завжди бездоганний смак. Мені здається, що і смак, і розум у неї краще, ніж у мене. І взагалі я вважаю, що діти повинні бути краще, ніж батьки", - зазначила телеведуча.

Крім того, Світлана розповіла, як поводиться у ситуаціях, коли навколо її імені з'являється багато неправди та роздратування.

"По-перше, я сильно скоротила коло спілкування. А по-друге, вже адаптувалася, навчилася читати злісні коментарі і відповідати на них. Я розумію, що люди пишуть незрозуміло що, але я навчилася бути толерантною, бо, відповідаючи на це, отримую собі ще 2-3 голоси рейтингу. Я стала більш практично ставитися до того, що пишуть і говорять. Але іноді буває прикро", - зізналася Вольнова.

Двері у Вольнової не прості, а зі золотим гербом

Як виявилося, найгірші критика для Світлани – це згадки про її вік.

"Найприкріше, коли говорять про вік - комплекс старості дуже наді мною тяжів. На щастя, за останній рік я відчула себе сильною, юною, красивою - людиною, яка може абсолютно все. Я помолодшала, і цьому сприяла зустріч з однією людиною. Він показав, що йому подобаються дорослі жінки", - поділилася Вольнова.

Цікаво, що Свєта і досі не знає української мови. Виявляється, вона просто не може її вивчити.

"…У мене дуже погані здібності до мов, набагато гірше, ніж у пана Азарова і у пана Януковича. Я з великим трудом ледве-ледве навчилася говорити англійською, і потім стала резидентом Америки. Але коли починаю вчити українську, моя російська перетворюється на жахливий суржик..." – зізналася Вольнова.

Світлана не може вивчити українську, бо тоді втрачає знання російської

І наостанок Світлана поділилася власним секретом успіху.

"Для людини, яка хоче займатися якоюсь справою, дуже страшна професійна незатребуваність - коли ти розумієш, що можеш, але тобі не дають. У таких випадках потрібно говорити собі: "Я все одно зроблю!. Так сильно хотіти, щоб очі з орбіт вискакували, і тоді все вийде. Ось це і є найголовніший секрет успіху", - наголосила Вольнова.

Фото з Facebook Вольнової та "Медіаняні"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів