Кароль: Те, що було між мною і Женею - це тривале прощання

21 серпня 2013, 15:00

Співачка Тіна Кароль дала своє перше інтерв’ю після смерті чоловіка Євгена Огіра.

За її словами, завдяки вірі і тривалій боротьбі з хворобою, вони з Євгеном встигли попрощатися і віддати одне одному всю свою ніжність.

Також Тіна зауважила, що не збирається продавати заміський будинок, бо просто не має на це морального права.

Про те, чим вона живе зараз, Кароль повідала журналу "Vogue. Україна" та взяла участь у фотосесії.


Після втрати чоловіка Тіна на деякий час дала так звану обітницю мовчання для преси. І ось нарешті співачка зважилася поділитися своїми переживаннями та розвінчати чутки.

Перше, що вона заперечила – це продаж заміського будинку, який вони створили разом з Огіром.

"Не в'їхати в цей будинок або продати його я не мала морального права - ми разом будували цей осередок для сина, для наших дітей", - зазначила Кароль.

Тіна знялася у першій фотосесії після втрати чоловіка

Попри те, що чоловіка вже немає, Тіна все одно відчуває його присутність.

"А я з другою половиною не розлучалася. Це як фантомні болі, тільки в моєму випадку - фантомна любов: і тяжіння один одного залишилося, і спілкування. Раніше я не задавалася питанням: так є пекло чи є рай? Але я працюю з інтуїцією - виступаю на сцені, пишу пісні, а це інші потоки енергії, тому я чітко розумію, коли Женя поруч", - розповіла артистка.

"Зараз я впевнена, що немає пекла і раю, а є паралельний світ, в якому вони перебувають і все про нас знають... Відповідно, фізична розлука є, а морально і за відчуттями у просторі - її немає", - додала вона.

Як відомо, поверненням Тіни на сцену стала її пісня-присвята "Помню".

"У ті дні я зрозуміла, отже, це моя місія - допомогти тим, кому важко фізично, морально, пережити подібні трагедії в сім'ї, показати силу жінки", - коментує Тіна.

Кароль відчуває присутність чоловіка

Вона також зауважила, що сцена не лікує, а відволікає.

"Вже давно сучасна музика перестала виховувати і облагороджувати слухача. Коли слухаєш класичну музику - біси йдуть. Я не збираюся займатися класикою, але впевнена: музика має нести і освітній момент, вона не повинна бути порожньою. Напевно, мої пісні стануть більш філософськими, але я не перестану радіти і нести позитив і світло", - зауважила співачка.

Кароль зізналася, що завдяки тривалій боротьбі з хворобою, вони з чоловіком мали достатньо часу, щоб попрощатися.

"Як би дико це не звучало, але рак - найгуманніша хвороба, тому що ти встигаєш людині сказати всі слова любові і подяки, віддати їй всю свою ніжність. І ти встигаєш почути слова і думки, які вона хоче тобі сказати. Те, що було між нами, - це тривале прощання, під час якого Женя навчав мене важливим речам, розповідав, пояснював", - поділилася Тіна.

Тіна з Євгеном не лише боролися з раком, але й намагалися віддати одне одному всю свою любов

Зараз вона відмовляється ділити життя на до і після. Тому що сина, сцену, пісні і голос неможливо поділити на до і після.

Про нового продюсера Тіна думає з побоюванням, адже важко знайти людину, яка була б близькою за духом і за світосприйняттям.

"А якщо питання стоїть так: чи хочу я бути тепер завжди сама, чи думаю я про це, то я про це не думаю. Тому що я з ним", - сказала Тіна.

І обриваючи можливі публікації з новими плітками про себе Кароль додала:

"Плани на життя не змінилися. Якщо артист - флегма, з ним нічого не станеться, з продюсером або без продюсера. Я живу сценою, я літаю в музиці і ніколи не втомлююся від цього заняття, і я буду рухатися далі".

"Я повинна бути чесна сама з собою, а не підлаштовуватися під смаки глядачів - я не стодоларова купюра, щоб всім подобатися. Бути рішучою на сцені і бути більше, ніж просто гарненьким артистом, - завдання кожного співака. І звичайно, тримати в тонусі свого глядача та інших артистів", - сказала Тіна.

Цієї осені Кароль вже вирушить в сольний тур і до кінця року випустить свій новий студійний альбом. Пісні для нього писалися в той час, коли Тіна та Євген боролися зі смертю.

Після діагностування найскладнішої форми раку лікарі давали Огіру місяць життя, а він прожив півтора року

"Ми розуміли всю серйозність ситуації, і при цьому гаряче вірили в майбутнє", - зізналася Тіна.

Кароль вперше відверто розповіла про життя після смерті Огіра

"Все, що я тепер робитиму - це присвята", - резюмувала Кароль.

Фото журналу "Vogue Україна"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів