Скрябін: "Океан Ельзи" міг нас "розмазати"

29 серпня 2013, 14:52

Лідеру гурту "Скрябін" Андрію Кузьменку нещодавно виповнилося 45 років. Музикант каже, що його життя вирує, він активно виступає та більш за все хоче щастя своїй доньці.

Андрій зізнався, що він не є дуже заможною людиною, але має усе, що хотів колись мати.

Також Кузьма в інтерв’ю "Фактам" згадав про те, як колись, на початку кар’єри, боявся, що "Океан Ельзи" поб'є "Скрябіна" за популярністю.

Попри солідний вік, Кузьма Скрябін не зупиняється.


"Життя моє зараз вирує, як ніколи. Якби запропонували зупинитися якоїсь миті, точно вибрав би себе сьогоднішнього. Я набагато краще Андрія Кузьменка, скажімо, в безмозкому 18-річному віці. Краще міркую, перебуваю в комфортній фізичній формі. У мене набагато менше обмежень, ніж у молодості", - зазначив Андрій.

Кузьмі комфортно у своєму віці

До речі, музикант зізнався, що не любить святкувати дні народження.

"І подарунків не хочу. Все, що треба, у мене є", - сказав він.

Усім відомо, що Кузьма за освітою стоматолог, але ніколи не працював за професією.

"Я почав грати в групі ще зі школи. У нас було модно проводити дискотеки під "живу" музику. Спочатку виконували чужі пісні, потім стали писати свої. А мої найперші твори з'явилися, коли мама змушувала мене грати на піаніно етюди. Вона ставила переді мною коробок сірників, і після кожного зіграного твору я мав виймати сірник. Доти, доки коробка не спорожніє. Потім я став хитрувати і від нудьги імпровізувати", - згадав Скрябін.

Андрій не любить святкувати дні народження

На запитання про те, коли він почав співати, Андрій чесно відповів:

"Та я і зараз не співаю. У людей є голос, а в мене його немає. У цьому сенсі легше - нічого втрачати. Просто я можу під музику передавати якісь свої ідеї. Вірніше, доносити до слухача складні процеси простими словами".

Два роки тому Кузьма повністю змінив склад гурту. У групі не залишилося музикантів, з якими Андрій починав.

"Знаєте, у мене непростий характер, вони не подарунки. Напевно, десятиліття дружби виявилися для нас непосильною ношею... Але історію не переробиш. Пам'ятаю, перші свої пісні ми писали англійською мовою, потім переводили на українську. Чомусь нам здавалося , що так набагато простіше створити хіт", - поділився Андрій.

Андрій повністю оновив склад гурту "Скрябін"

Цікаво, що зараз Кузьма не приховує, що колись нервував через популярність "Океану Ельзи".

"Олег Скрипка став відомий, коли я ще служив в армії… А "Океан" з'явився пізніше нас. Але ми ні з ким не конкурували, йшли паралельно. Правда, був один пікантний момент у Львові. Ми мали виступати на одній сцені з "Океаном Ельзи". Тоді вони вже піднімалися на вершину популярності. Я нервував, і раптом перед самим концертом налетів ураган, розвалив побудовану на відкритому майданчику сцену, і концерт скасували. Я зрозумів, що це доля. Думаю, тим концертом у Львові "Океан Ельзи" нас просто "розмазав" би. Якби таке сталося, я б зі своїми амбіціями, напевно, залишив музику", - згадав Скрябін.

Кузьма міг залишити музику через популярність Вакарчука

Він також зізнався, що його амбіції іноді псували йому життя.

"Мені це коштувало десяти років життя. У 32 роки відбувся перший переломний момент. Я став перед дзеркалом і сам собі сказав: "Андрію, ти зараз бачиш свого головного лиходія. Всі проблеми тільки через тебе". Це був важкий час. Мені перевалило за тридцять, грошей не було, перспектив теж. Я жив на орендованій квартирі на Солом'янці у Києві, що робити далі - незрозуміло", - розповів музикант.

Його дружина тоді була поруч і усе це переживала разом з ним.

"Пережила, і ось тепер я їй споруджую пам'ятник. Насправді, вона завжди вірила в мене. Навіть тоді, коли, залишивши її, я поїхав підкорювати Київ", - зауважив Кузьменко.

Колись амбіції дуже заважали Кузьмі

Андрій наголосив, що ніколи не заробляв на альбомах, лише з концертів.

"Заробляю тільки з концертів. У нас їх завжди було не менше сотні на рік. Не піднімаємо багато років свої гонорари. Я панічно боюся, що концертів стане менше", - сказав він.

Скрябін також зазначив, що не є багатієм.

"Я точно знаю, що не хочу більше того, що можу взяти від життя. У мене є все, причому давно. Завжди мріяв мати найбільшу і найменшу машини. У мене є "Смарт" та величезна "Тойота", - поділився він.

Єдине, про що зараз мріє 45-річний Кузьма – це благополуччя його дочки.

Єдина мрія Андрія - щоб у доньки було все добре

"Щоб у моєї дочки Барбари все в житті вийшло. Ось зараз вона поїхала на два тижні в літню мовну школу, а я собі не знаходжу місця. Їй тільки буде 16, вона одна серед чужих людей. З одного боку, я розумію, що це етап дорослішання. А з іншого боку... Так хочеться вмить опинитися в цій школі, "закатати" всіх кривдників в асфальт і обійняти дочку. Ось вам і моя мрія", - сказав Андрій.

А на запитання, чи має донька музичні здібності, Кузьма коротко заявив: "Ні, слава Богу, ні".

Фото з сайтів "z-city.com.ua", "M-Joy Radio", "rumedianews" та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів