Мейхер: Взагалі-то я хочу багато дітей

4 вересня 2013, 17:22

Співачка і телеведуча Надія Мейхер вже неодноразово розповідала про свою історію кохання з бізнесменом Михайлом Уржумцевим, від якого має доньку Аню. Однак завжди можна згадати якісь нові цікаві деталі.

В інтерв’ю журналу "7 Дней" брюнетка розповіла, чим її підкорив коханий, як він ставиться до своїх дітей від попередніх стосунків та про те, як їм з Михайлом вдається зберігати родину без офіційного шлюбу.

Не секрет, що Мейхер та Уржумцев познайомилися на заході, влаштованому актрисою Ренатою Літвіновою. Однак їхні стосунки розвивалися досить повільно.

Спочатку вони зідзвонювалися, а потім разом опинилися у Парижі.


"Ми зустрілися, багато гуляли містом, розповідали один одному про себе, ділилися думками, зайшли в затишний ресторанчик і замовили по келиху вина... Напевно, з боку нас можна було прийняти за закохану пару, але насправді ми обидва були дуже обережні і закриті і навіть називали один одного на "ви", - згадала Надія.

"Тоді Михайло мене підкупив своїм умінням слухати. А його перший подарунок розчулив мене до сліз. Міша підніс мені антикварну чорнильницю. Це щось особливе, в цьому подарунку було стільки сенсу! Це і моя любов до стилю ретро, і мій потяг до поезії... І мені все більше і більше хотілося розгадати цю загадку на ім'я Михайло Уржумцев, пробити цей щит, яким він так захищався", - поділилася співачка.

Близьке знайомство Наді і Михайла почалося у Парижі

Після повернення з Парижа Мейхер та Уржумцев продовжували зустрічатися у різних містах і країнах.

"Вже виникли якісь почуття, але заговорити про них ні я, ні він не наважувалися, продовжували тримати певну дистанцію. Першим освідчився Мішка", - сказала Надя.

І хоча пара вже має спільну дитину, про одруження вони так і не замислилися.

"Ми раніше не думали про офіційну реєстрацію, мова про весілля просто не заходила. Можливо, з часом щось зміниться. Я ніколи не була проти, щоб Мішу називали моїм чоловіком. Хоча мені більше подобається, коли його звуть моїм коханим чоловіком. Я не вважаю, що у нас з Мішею стосунки несерйозні. На моє особисте переконання, чоловіком можна назвати людину тільки після офіційної реєстрації шлюбу", - зауважила Надя.

Важко повірити, що в Мейхер з Уржумцевим не було думок про шлюб...

До речі, Уржумцев мав дітей ще до знайомства з Мейхер. Він і зараз активно з ними спілкується.

"Міша - дуже порядна людина, до того ж, такого чудового батька ще пошукати треба! Його діти живуть у Санкт-Петербурзі, там же працює і Міша, тому бачаться вони часто. Він весь час купує діткам якісь речі, грає, гуляє, поспішає до них за будь-якої можливості. Потім - назад до Києва, іноді надовго, іноді всього на пару днів, як вийде", - розповіла Мейхер.

Мейхер каже, що Уржумцев - хороший батько

До народження доньки пара частенько вибиралася у романтичні подорожі.

"І зараз намагаємося іноді побути вдвох: каталися на лижах в Австрії, блукали Парижем... До речі, ми зробили нашою традицією - щороку їздити до Парижа в ті дати, коли ми там побачилися вперше. Париж став для нас столицею нашої любові, містом, яке нас зблизило", - зізналася Надія.

"Іноді відпочиваємо і всією сім'єю. Цього літа були на Західній Україні, поїхали на машині в Карпати - я, Міша, Ігор, Аня, моя мама. Вирішили не їхати далеко, тому що я ні за що не наважуся взяти Аню в літак, поки їй хоча б два рочки не виповниться", - зазначила співачка.

Ще цього року Надя з Михайлом вперше у житті зняли дачу.

"Власної дачі у нас поки немає, але вона нам життєво необхідна, тому що ми живемо в центрі Києва, а дітям найкраще на природі. У дитинстві на літні канікули я їздила до бабусі з дідусем в село. З друзями-подружками ми йшли в луки, збирали квіти і трави, я поверталася додому вся пронизана запахами м'яти, звіробою... І тепер, під час дачної прогулянки, я знову відчуваю запахи з дитинства, просто голова йде обертом від цих ароматів", - розповіла співачка.

"Друзі та родичі часто приїжджають в гості, збираються великі компанії. Тоді смажимо шашлички або м'ясо на грилі. Мама готує італійські страви, тірамісу вона робить просто шедевральний - ні з яким рестораном не зрівняти", - додала Надя.

Надя згадала, як у дитинстві збирала трави, а зараз вони з Михайлом зняли дачу, щоб і діти могли бути на природі

До Києва іноді приїздять і родичі Уржумцева.

"Заїжджають багато Мішиних друзів і родичів з Пітера. Його тата, заслуженого артиста Росії Михайла Васильовича Уржумцева, відомого театрального актора, на жаль, вже немає в живих. Мішина мама Зоя Василівна в минулому теж актриса. Вона вже двічі приїжджала до нас, щоб побути з Ганнусею. Але ще до приїзду ми спілкувалися з нею по телефону. Михайло показував їй мої пісні і кліпи, і Зою Василівну зацікавило те, що я роблю. Може, і в Ані з часом артистичні гени проявляться…" – поділилася Мейхер.

Попри виховання двох дітей та професійну зайнятість, Надя знаходить час і на творчість.

"Покладу всіх спати, сяду на кухні, заварю собі чай... Ніч - це мій час, коли я можу подумати, помріяти. Виникають в голові образи, історії, я навіть почала писати оповідання… У дитинстві я більше тяжіла до акторства. Постійно розігрувала якісь сценки. Пам'ятаю, років у сім-вісім прокидаюся у бабусі в селі, вдома нікого, тиша, м'яке сонячне світло, стан ще напівсонний... Я почала вигадувати історію про те, як прощаюся з коханою людиною навіки, бо вмираю. Так увійшла в образ, що розридалася і не могла зупинитися", - загадала Надя.

Надя не приховує, що з дитинства хотіла стати актрисою

"Ще віднедавна чомусь захотілося малювати, хоча у мене в школі завжди була двійка з малювання. Зате зараз я накупила олійних і акрилових фарб, паперу, пензлів і з величезним задоволенням малюю. Один час захоплювалася фотографією, але зараз закинула", - поділилася телеведуча.

"Скоро збираюся в подорож по Англії, Ірландії та Чилі, ось туди-то і потягну купу своєї фотоапаратури і зроблю багато хороших знімків. Потім ночами буду їх обробляти і перетворювати на картини, поки не почне хилити в сон", - додала Надя.

Що ж до планів на майбутнє, то Мейхер зізналася, що хоче ще дітей.

"Знаєте, я бачу віщі сни. За півроку до того, як я завагітніла Анею, мені наснилося, що я чекаю дитину. Взагалі-то я хочу багато дітей. Ми з Мішею іноді жартуємо, що, можливо, поб'ємо рекорд Валерії", - зазначила Мейхер.

Фото "7 Дней" та з сайту "Дуся"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів