Осадча: Мені комфортно у моїй професії

П'ятниця, 6 вересня 2013, 11:26

Телеведуча Катерина Осадча дуже рідко дає інтерв'ю. Вона віддає перевагу ставити запитання зіркам та політикам, а не на них відповідати.

Попри те, що дехто вважає Катю головною пліткаркою країни, вона не афішує своє особисте життя, дотримується нейтральної позиції та не заводить близької дружби з тими, про кого розповідає в ефірі.

В інтерв’ю журналу "Face control", опублікованому на сайті програми "Світське життя", Осадча розповіла про свою роботу, відпочинок та український шоу-бізнес.

На запитання про те, чого їй коштували 10 років роботи на телебаченні, Катерина відповіла:

"Витрачених годин роботи, можливо, щось - на шкоду родині. Ми не бачимося з дитиною стільки, скільки бачаться мами, які менше працюють. Це, напевно, основне, робота займає дуже багато часу".

Однак телеведуча вже звикла до такого шаленого ритму.

 Основним недоліком своєї роботи Катя назвала брак часу на дитину

"Цей ритм - моя робота, моє життя. Я звикла проводити більшу частину життя в зарубіжних поїздках ще з дитинства - адже я з 13 років працювала моделлю в Японії, Франції, Англії, Німеччині. Ще школяркою я сама жила в модельних апартаментах, літала на фотосесії до Бразилії і на Маврикій, відвідувала сотні кастингів у Парижі та Лондоні", - зазначила Катя.

"І всі ці 8 років у програмі "Світське життя" ми весь час у дорозі. Ось тільки в Москві буваємо по 2-3 дні щотижня. І коли після складних перельотів з трьома різними зйомками в різних містах світу раптом настає затишшя - навіть незвично якось стає, ніби чогось бракує. Я вже й побут свій підбудувала під роз'їзди - всі необхідні мені речі - від ліків і косметики до кухонних гаджетів - я купую в Парижі, Нью - Йорку, Лондоні…" – розповіла журналістка.

 Осадча давно звикла до робочого ритму та підлаштувала під нього своє життя

Осадча зауважила, що не збирається відкривати власний бізнес, бо вже знайшла свою справу.

"Я не бізнесмен, мені комфортно в професії, я вважаю, що кожна людина повинна займатися серйозно тільки однією справою… Тому, напевно, моя справжня робота - журналіст, і я від цього отримую задоволення. Я знаю, що бізнес - це дуже суха історія. Сухі цифри і заробляння грошей - це все-таки не для мене", - сказала Катерина.

Як відомо, Осадча бере інтерв’ю не лише у зірок країн СНД. На її запитання відповідали такі мега-зірки, як Мадонна і Сара-Джессіка Паркер.

 Бред Пітт теж якось відповідав на запитання Каті

Катерина запевнила, що для неї та її команди немає нічого неможливого, однак вона особисто хотіла б бачити в ефірі тих, кого вже немає.

"Думаю, наші глядачі були б раді бачити в ефірі Одрі Хепберн, Мерилін Монро, Елвіса Преслі. І як журналіст, я б все зробила для того, щоб не обмежитися одним запитанням", - сказала Осадча.

Катерина також наголосила, що у стосунках з селебрітіз намагається дотримуватися нейтралітету.

"Журналіст не може перебувати в опозиції чи в дружбі. Журналіст - це нейтральна людина, яка є призмою, через яку глядач бачить реальні події. Формулювання "опозиційний журналіст" - це вирок професіоналізму. Тому я намагаюся не переходити на особливо дружні стосунки з зірками, але й не намагаюся бути підкресленим ворогом нікому. Моє завдання - добувати і висвітлювати цікаву правду, і все", - запевнила телеведуча.

 "Журналіст - нейтральна людина", - вважає Катерина Осадча

Що ж до вітчизняного шоубізу, то ним Катерина цілком задоволена.

"Знаєте, в Україні багато талановитих артистів, але дуже слабка індустрія. Співаки заробляють не на стадіонних концертах, не в турах по країні, не хітами і не альбомами. А корпоративами і політичною агітацією. Це дуже викривлена, неправильна ситуація…" – сказала Осадча і додала, що зараз в Україні багато артистів нового покоління, які не мають нічого спільного з радянським блатом.

"І саме в Україні, а не в Росії, виникло безліч суперпопулярних і успішних артистів... Саме вони створюють головні російськомовні поп-хіти по всьому СНД", - зауважила Осадча.

 Зі слів Каті, в українському шоубізі не все так погано

І наостанок телеведуча розповіла про свій відпочинок і розкрила секрет успіху.

"У свій вихідний я сплю, читаю, гуляю з дитиною, ми ходимо в кіно, театр, дивимося телевізор. Напевно, мій ідеальний вихідний - це лежачи на дивані або на свіжому повітрі, якщо це літо. Зараз ми разом з сином читаємо "Записки Шерлока Холмса" - він надихнувся серіалом, а я перечитую відомі сюжети вже під іншим кутом, пам'ятаючи всі можливі екранізації", - поділилася Катерина.

 Вільний час Катя проводить з сином Іллею. А нещодавно вона відпочивала на Кіпрі всією родиною

"Мій девіз: тільки вперед! Працювати, працювати і ще раз працювати. Над собою, над усім, за що берешся. І це в будь-якому випадку приведе до результату. Якщо сидіти склавши руки, не буде нічого, треба ставитися до будь-якої роботи відповідально, за що б не брався. І в той же час не забувати про своїх близьких, рідних, які тебе чекають вдома і які дуже потребують і хочуть від тебе уваги", - резюмувала Катя.

 Заради успіху Осадча радить працювати над собою 

Фото з Instagram Осадчої


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів