Єфросиніна: Я професіонал у приховуванні емоцій

17 вересня 2013, 12:13

Останнім часом навколо особистого життя телеведучої Маші Єфросиніної ходить багато чуток. Подейкували, що вона розлучилася з чоловіком Тимуром Хромаєвим.

Утім, сама Єфросиніна запевняє, що в її житті все добре. Також вона наголошує, що ніхто ніколи не знає, як насправді вона почувається, бо їй вдається професійно приховувати свої справжні емоції.

Про своє ставлення до пліткок, про зовнішній вигляд та стосунки з донькою Марія розповіла "Комсомольській правді в Україні".

Телеведуча, яка на екрані завжди енергійна та усміхнена, поза ефіром ретельно ховає свої справжні емоції та почуття.


"Ніколи і ніхто, крім моїх близьких і рідних, абсолютно нічого не знає про мій емоційний стан. Ніхто! Навіть ті, хто знаходиться зі мною щодня на роботі. У цьому відношенні я професіонал. Можу так заховати свої емоції, що ніхто ніколи нічого не дізнається. Слава богу, я не відчуваю якихось депресій або затяжної меланхолії", - запевнила Маша.

За роки праці на телебаченні Маша навчилася ретельно ховати усі емоції

Але ховати почуття Єфросиніна стала не одразу.

"Я не вважаю, що емоції мають бути загальним надбанням. Хоча і такі періоди в житті були: я активно ділилася своїм щастям на сторінках глянцевих журналів. Публікувалися фотографії моєї родини: мами, сестри... Але, на жаль, змушена визнати: від того, що про це щастя писали, а після всіляко смакували прочитане в салонах, офісах і ресторанах, щастя моє, так би мовити, нездужало. Тому вирішила діяти абсолютно егоїстично: моє особисте - це тільки моє особисте", - розповіла Маша.

Хоча Маша і вирішила приховувати особисте, фото з сестрою Лізою все одно виставляє

Окрім розмов про розлучення телеведучої, нещодавно додалися і розмови про її пластичні операції. Причиною цього стала світлина, на якій Маша порівняла себе 20-річну та себе зараз.

"Я абсолютно не мала на увазі зовнішній вигляд. Просто випадково знайшла фотографію "до", на якій нагадую собі хорошу танцівницю з кабаре: якийсь нашийник, рожева блузка ... І знімок через десять років, коли мені вдалося трансформувати себе внутрішньо і зовні, при цьому не втративши своєї позиції. Я, як і колись, продовжую займатися улюбленою роботою, але при цьому не захиріла і існую як окремий персонаж", - розповіла про фото Маша.

Єфросиніна порівняла себе 24-річну із собою 34-річною

"З упевненістю можу сказати, що мені більше подобається, як я виглядаю зараз, ніж десять років тому. У цьому, напевно, і є правильність перебігу життя. Адже "гойдалки" є у всіх. А у мене - вже повірте! - "Американські гірки"! Але на якомусь етапі твоя зовнішність сама каже - робиш ти все правильно чи ні. Хоча в коментарях чого тільки ні начиталася! Писали, що я робила пластичні операції. Відрізала собі ніс, збільшила губи і викачала щось з щік", - додала Єфросиніна.

Однак усі ці розмови наче не бентежать телеведучу.

"Та нехай говорять! Ви можете мене доторкнутися, помацати і поспостерігати за мімікою обличчя. У те, що я порізана і прооперована, не повірять якраз ті, хто дійсно через це все пройшов. Тому що по них, на жаль, це дійсно видно. Але такий ажіотаж я пов'язую з тим, що стала дуже близько показувати себе публіці в соціальних мережах… Але чим частіше мене бачать справжню і живу, тим більше вигадують. Я занадто впевнена в собі , щоб реагувати на негатив", - заявила Маша.

Маша вже занадто впевнена у собі, щоб звертати увагу на негатив

На запитання про розлучення з чоловіком Тимуром, Єфросиніна зазначила:

"Мені легше не говорити на цю тему. Я весь час сподіваюся на те, що чутки вичерпаються самі собою. Зараз у мене все дуже добре! Але я в черговий раз із сумом переконуюся: що б ти не робив і як би відверто ні спілкувався з людьми, все одно всіх цікавить, з ким ти спиш".

Утім, запитання про розлучення все одно лунають постійно. Про це запитують навіть доньку Маші.

"Я дуже переживаю, щоб це не торкнулося моєї дочки Нани. Люди бувають різні і, на жаль, часто страждають на відсутність такту. І деякі "розумники" примудряються ставити подібні запитання моїй дитині! Це ж стосується і моєї мами, яка схильна приймати все близько до серця, і Тимура, який абсолютно не публічна людина. Тому рішення не коментувати це питання - виключно збірне", - пояснила Єфросиніна.

Тема стосунків з Тимуром і досі закрита для преси

З дочкою Наною, до речі, у Маші досить близькі стосунки. Вона завжди знаходить час для дівчини.

"Навіть якщо я зайнята в Києві, зі мною весь час знаходиться Нанік. Я дуже зосереджена на темі наших стосунків з дочкою і старанно вибираю для неї час у своєму графіку. Вважаю, що необов'язково присвячувати їй весь день. Досить знайти пару годин, наприклад, на спільну прогулянку з собакою в парку. Дитина побачить, що заради зустрічі з нею ти відсторонився від усього світу, і це набагато цінніше", - поділилася зірка телебачення.

До доньки Маша ставиться з повагою та приділяє їй багато часу

До речі, сама Нана не хоче, аби мама заради неї днями сиділа вдома.

"Я не думаю, що кожній дев'ятирічної дівчинці, особливо такій, як моя Нана, було б приємно, якби я сиділа і цілодобово кудкудакала над нею. Я їй кажу якось: "А давай, як у моєму дитинстві, просидимо весь день вдома? З їжею, перед тєліком!"А вона мені: "Мама, ну ти що? Українських художників у "Мистецький Арсенал" привезли!" Зараз Нанушка дуже захоплена живописом. Пише олією. У нас вже вся квартира заставлена її роботами!" – похвалилася Маша.

Нагадаємо, за останній час Єфросиніна дуже схудла. Дехто схилявся до думки, що це сталося якраз через розлучення з Тимуром Хромаєвим. Але не так давно пару бачили разом на світському заході.

Фото "Bestin.ua" та з Facebook Єфросиніної

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів