Козловський: В шоу-бізнесі справжня дружба існує

Середа, 25 вересня 2013, 14:33

Співак Віталій Козловський вже оговтався після гучного скандалу зі своїм екс-продюсером Ігорем Кондратюком та пишається результатами самостійної роботи. Він знімає кліпи, випускає пісні та гастролює.

Крім того, Віталік розмірковує про саморозвиток, досвід та життя, яке називає своєю головною музою.

Також в інтерв'ю "Гламурчіку" співак заявив, що, попри загальні уявлення, у шоу-бізнесі є справжня дружба.

Як відомо, у жовтні минулого року між Козловським та його продюсером Кондратюком вибухнув конфлікт. Чоловіки тривалий час з'ясовували відносини, і ось зараз Віталій розповів, чи важко йому працювати самому.

"У моїй справі мені ніколи не було легко. Ні до продюсера, ні після нього. І це вважаю абсолютно нормальним. У житті нічого не дається просто так. А те, що дається легко - так само легко і йде", - сказав співак.

 Зі слів Віталіка, важко йому було завжди

"За цей період я пережив дійсно складні моменти, адже у мене просто забрали все. Але я розцінив це не як привід опустити руки, а як спонукання діяти. У момент складнощів я поринаю в роботу і виливаю в неї свої емоції. Все, чим я жив останнім часом - у моїй творчості. У мене стало набагато більше концертів, що не може не радувати", - зізнався Віталій.

Своєю головною творчою музою Козловський називає життя.

"Воно мене надихає і наставляє. Я точно знаю, що щодня потрібно робити якийсь внесок у себе - тоді буде результат. Якщо щодня робиш щось корисне для саморозвитку, для роботи - це великий плюс, це твої потенційні досягнення і успіх. Коли просто бездумно проводиш час - отримаєш таке ж порожнє і безглузде майбутнє", - вважає співак.

 Віталік упевнений: щодня треба робити внесок у розвиток себе

На запитання про те, чи не збирається він написати книгу, Віталік зазначив:

"Іноді я пишу, записую свої думки. Чи виллється це колись в автобіографічну книгу або художній твір - покаже час. Вчиню так, як підкаже мені моє серце. Не буду нічого робити тільки заради того, щоб потім сказати: "А от я написав книгу". Але якщо зажадає моя душа - я це зроблю".

Також Козловський, який товаришує з Іриною Білик та Ольгою Сумською, запевняє, що дружба між зірками шоубізу цілком можлива.

"Вірю в дружбу. Багато моїх колег і друзів дуже підтримують мене. Є кілька перевірених друзів, разом з якими ми пройшли дуже багато чого, і я знаю, що вони завжди прийдуть на допомогу", - повідомив виконавець.

 Такий колаж Віталік створив з нагоди дня народження Білик

"Я пишаюся цими людьми. Серед них є представники українського шоу-бізнесу, дуже успішні і самодостатні люди. Не хочу акцентувати увагу на їх іменах, бо для мене вони, перш за все - добрі друзі, за яких вдячний долі. Можу твердо сказати: в шоу-бізнесі справжня дружба є", - наголосив він.

Влітку артисту майже не вдалося відпочити через велику кількість роботи.

"Наприкінці весни побував у Греції, а вже в перших числах вересня на кілька днів полетів до Грузії. Є багато країн світу, які б хотілося відвідати. У кожній подорожі морально відпочиваю, відкриваю в собі нові грані, набираюся сил", - поділився Віталік.

Що ж до особистого життя, то Козловський нічого конкретного не сказав.

"Моє серце завжди зайнято... Серце людини, яка займається творчістю, музикою і повністю віддається своїй справі - вже не може бути вільною", - зауважив Віталій.

Нагадаємо, минулої зими Козловський відпочивав в Еміратах за кошт своєї дівчини

Фото з Facebook Козловського та з сайту "Гламурчік"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів